Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

@oskargor:



Polecam Rio i do trenowania i do plażowania, to co można przeżyć z mieszkankami Rio jest nie do opisania. ;) Polecam oczywiście BTT, byłem sam już jakiś czas temu, chociaż nie wiem jaki tam jest teraz i jaki hajs wołają. Podobno Rio BJJ Camp jest bardzo spoko, kilku kolegów był z pół roku temu i sobie chwalili. No i wiadomo, Gracie Barra. To jakbyś celował w Rio, o Sao Paulo z pierwszej ręki nie wiem nic.
 
Jeśli ktoś trafi na linka do "undergroundowych" streamów z Metamoris Pro, to będę wdzięczny za cynk :-)
 
Istnieje jakikolwiek sposób na obejrzenie CAŁEJ walki Vinniego z Fabrycym z zeszłorocznego ADCC?
 
jak poszukasz to znajdziesz dokladnie, tyle co pamiętam z rozmów to proponowali niebieskie :-)



skieruj pytanie do Perfumierza bo on chyba dłużej trenuje BJJ to może coś wiedzieć dokładnie.
 
Tatami spoko, tanie i dobre. Manto niby też jest ok ale materiał dla mnie niezbyt przyjemny...
 
nowe manto 3.0 jest mocne, GG jak na swoją cenę trzyma się bardzo dobrze, chciaż mnie osobiście nie do końca odpowiada krój. Pod tym względem Atama jest bezkonkurencyjna. Keiko natomiast jest nie do zdarcia. Można się szarpać do woli.



Z tańszych jeszcze warte uwagi jest Fuji, ale krój mógłby być lepszy.



Ponadto Troja i Gameness są warte swojej ceny. Ja w listopadzie chcę kupić 3.0, a na gwiazdkę zrobię sobie prezent :)







images
 
Mi natomiast w GG podoba się zwłaszcza krój, ile użytkowników tyle opinii :D



btw. Troja upadła kilka lat temu i od dawna nie wypuszcza do obiegu nowych GI
 
fuck nawwt nie wiedziałem, ostatni kontakt ze szmatami z Troi miałem w 2009, myślałem że wciąż istnieje.
 
nie porównuję tylko chodzi mi o sam to, ze lewa strona na górze :-), wiem, ze materiał zupełnie inny jak na aikodo byłem to się przekonałem, ze to moje a to ich to 2 światy. tak się chciałem doczepić do uchylonego fragmentu :-)
 
z dobre 10 lat ćwicze w podobnym wdzianku i uczyli, ze najpierw prawa "klapa" a lewa na górze
cool.gif


Jak czepiać się szczegółów, to pas też wiążemy po ułożeniu obu "klap" :)







A co do bajerów,



62518_235231609939394_1869747421_n.jpg
 
no tego nie wiadomo, bo to ich pierwsze gi i od razu drogie, ale przesyłka za free :)



różnica między tym a scramble polega na tym, że scramble ma "wszytego rashguarda", a tu masz nadrukowaną grafikę, co kto woli.
 
Back
Top