Boks

Walka bez historii, oby teraz po opuszczeniu Top Rank jego wystepy były częstsze bo Kubańczyk jest świetny







http://www.dailymotion.com/video/x21rc9y_rigo-kok_sport#from=embediframe
 
Nie no do Floyd-Ortiz to bym nie porównywał. Ogólnie przeciwnik Rigo jakiś jakby mało skory do walki.
 
@pem1990



Chodzi mi tylko o podobieństwo sytuacji ( główka-przeprosiny-nokaut). Tu główka była działem przypadku (choć to Kokietgym miał tu większy udział), tam Ortiz zrobił to celowo. Tu Rigo przybił rękawicę i po prostu zaatakował, tam Floyd zrobił to dużo bardziej po chamsku. Rigo to doświadczony, cwany lis, zobaczył możliwość i ją wykorzystał. Oby nowy promotor sprawił że kubano będzie częściej walczył bo to wirtuoz boksu.
 
Rigo chce unifikacji i jeśli to nie wypali to idzie do wagi wyżej, gdzie czeka na niego Wasyl, który ma jaja i wyjdzie do Rigona.







Rigo i Wasyl to obecnie perełki w boksie obaj nie boją się nikogo i nie potrzebują walk z ogórami, żeby rekord nabić.
 
@up



Ich sukcesy na amatorstwie mówią za nich. Też chciałbym takiej walki, myślę że Rigo by wygrał.
 
Kogo by z tej dwójki Adamek nie dostał to i tak wygra. Forma już nie ta u niego ale na tych panów spokojnie wystarczy.
 
Podobno Adamek ma dostać 800tyś., a Szpilka 450tyś., grubo. Ja nie widzę w tej walce aż takiego potencjału, w ogóle wydaje mi się, że Polsat chce na siłę reanimować polski boks.
 
@Uliczny Fajter



Myślę że troszkę przeceniasz obecne możliwości Artura. Git nie ma obrony i dużej wytrzymałości na ciosy ( fakt Adamek ma wytrzymałość ale z kolei nie ma ciosu, choć myślę że posłać na dechy Artura jakąś kombinacją w drugiej połowie walki by mógł). Kondycja Adamka jest sprawdzona, 12 rund wytrzymuje w niezłym tempie. Artur nie ma obycia z takim dystansem, zresztą demonem kondycji nigdy nie był (a teraz jeszcze przymasował więc może być z tym gorzej). I przede wszystkim różnica doświadczenia na korzyść Adamka. Fakt że Adamek jest już na równi pochyłej, ale Szpilka to jest rywal o parę klas gorszy niż ostatni rywale Adamka. Imo 70-30 dla Adamka.



@lemmy



Też tak uważam, ta walka (jeśli do niej dojdzie) raczej się nie zwróci Polsatowi. Za Jenningsa Artur dostał 100 tys.$. Powinien zjeść snikersa.
 
Szpilka będzie gościem jutrzejszego Punchera, w którym ma być oficjalna informacja co do gali, do tego dziś super expres pisze że jednak się dogadali. Sprawa jest więc jasna :-)
 
Jeśli decydowałyby tylko umiejętności zawodników to Adamek by go zniszczył w 8-10 rundzie ale boję się że dadzą Adamkowi "odpowiednie" pieniądze i wygra szpila ...
 
Bez przesady, Adamek jest łasy na dutki ale nie aż tak. Zwłaszcza że po tej walce może stoczyć jeszcze kolejne.
 
Napompowany do ciężkiej Adamek bez formy/treningu/na kacu jedzie gita do zera. Inny wymiar boksu po prostu.
 
I tak do tej walki nie dojdzie. Będą się gównem w mediach obsypywać by bilety poszły jak bułki a potem: sorry, no bonus. I w zastępstwie za jednego z głównych aktorów przyjedzie jakiś ogór do obicia.
 
Skoro nie odwalili takiego numeru przed walką z Jenningsem to teraz raczej też nie odwalą. Zresztą skoro gaża Artura ma być po części w biletach to jemu samemu bedzie zależało żeby wystąpić na tej gali.
 
:-)
Hitowa walka "królewskiej dywizji" między Dereckiem Chisorą a Tysonem Furym nie dojdzie do skutku - informuje Sky Sports. "Del Boy" doznał kontuzji.

Podczas ostatniego sparingu przed sobotnim starciem, były rywal Witalija Kliczki złamał lewą rękę. Uraz jest na tyle poważny, że batalia musiała zostać przełożona.
 
Nie rozumiem tej Walki Adamek - Szpilka... przeciez to przepaść sportowa między nimi, co ta walka da Adamkowi ? obije jakiegoś ogóra z Polski, bo tak jest pewnie postrzegany Szpilka poza granicami naszego kraju. Musieli nieźle Adamkowi posmarować sianka
 
@aqua



Adamkowi da przedwszystkim kase. 800k zł piechotą nie chodzi a rywal wcale nie taki ciężki na odbudowanie a gdzie indziej dostanie 100-150k $ max. A Szpilce też kase bo myślę że z 300k zł to też do ręki dostanie a przy okazji promocja dla niego.
 
pem ja wiem że boks to biznes ale i tak mi to zestawienie sie nie podoba.



Swoją drogą kasa zajebista.
 
@up



Według mnie nic ciekawszego w wadze ciężkiej z Polskich zawodników nie idzie ogarnąć. Podobno Gołota wraca na ring.
 
Jasne że tu chodzi tylko o kasę. Adamkowi po porażce z Głazkowem przeszła koło nosa kasa za ewentualną walkę z Władimirem, potem po porażce w wyborach do europarlamentu kasa za mandat poselski. I wtedy pojawia się równie łasy na kasę Szpila i krzyczy że chce walki z Tomkiem. Dla obu panów to gwiazdka z nieba bo jeden może dorobić do emerytury (więcej mógłby tylko od Kliczki dostać a ta droga odpadła) a drugi może zarobić i odbudować swoją popularność w mediach.



No i jeszcze pewnie Pas Polsatu będzie na szali więc jest o co walczyć:-)
 
Back
Top