Boks

A wy co uważacie ?



Ja np Pindere mam za świetnego fachowca/eksperta i on punktował tą walkę dla Lary. Na Bokser.org też większość za Larą.
 
@up



No dobra ale jak rozumiem to według ciebie powinien zdominować Alvareza albo wygrać przez KO/TKO ? Ucziwie nie może tak ?



Jeśli tak to jest to kolejny przykład jak gówniany jest ten sport. To już się nie robi sport tylko Sport Entertaiment jak WWE.
 
To go nie ogladaj nikt Cie nie zmusza, wracaj ogladac UFC gdzie masz zawsze sprawiedliwe decyzje bo boks jest gownianym sportem. Lara wiedzial ze walczy na wrogim terenie i jego styl nie porywa ani sedziow ani fanow wiec musial sie postarac. Niech caluje w rece Canelo za ten milion.







Nie chce cie zmartwic ale to UFC bardziej przypomina WWE a nie boks.
 
@mrtwig



To ile ktoś przebiegł ma jakieś znaczenie? A ja myślałem że liczą się ciosy...



Canelo dostał decyzję bo to jest "best for business". Nijak tej walki uczciwie nie wygrał. Ale boks zawodowy nie ma z uczciwym sportem nic wspólnego. Poza tym to co Lara mógł zrobić więcej, zawsze tak walczy, taki jest jego styl. Floyd też biegał z Alvarezem i nawet jego próbowali przekręcić.
 
Jakby nie oddal srodkowych rund to by wygral, po podprodkowym jakby przestal walczyc tylko biegal.







Zreszta nie bede klamal, punktowalem walke dla Lary ale bylem zniesmaczony jego postawa i ciesze sie ze Canelo dostal decyzje. Zyciowa szansa, milion baksow a ty walczysz jakby ci sie nie chcialo. Tak jak pisalem poprzednio, przegral na wlasne zyczenie.
 
@up



Oglądał to będę co będe chciał nic ci do tego.



A może to Alvarez powinien wkońcu znokautować albo zdominować skoro jest taki dobry i walczy na swoim terenie.



No dziwnym trafem to w Boksie co walka na chwilę obecną jest dym/kontrowersje o decyzje i w mma nie ma w sumie takiego pojęcia jak wrogi teren. A w boksie polska/świat co chwile coś. Boks oglądam krócej niż MMA i jak to się zawsze zaczyna ogląda się większe walki i takie rzeczy serwują już kolejny raz.



Lara - Alavarez ( kolejny Split )



Alvarez - Floyd ( MD - ciekaw skąd tam remi się wział )



Alvarez - Trout ( jeszcze wcześniej gdize było 118 - 109 )



Miszkiń - Głaz ( MD ??? )



Masternak - Kalenga ( Split ??? )



Provodnikov - Algieri ( oczywiście split dla Algieriego )



Walki Pacmana z Bradleyem i z Marquezem



I jakimś cudem po walkach wszysycy fachowcy wskazują że walki szły na UD dla konkretengo zawodnika.



A w UFC to co



GSP - Hendricks ( bardzo wyrównana walka )



Jedyny wał wszechczasów ostatnimi czasy to Sanchez - Pearson który został skrytykowany przez Dane a sędziowany przez jakiegoś świerzaka.
 
OLOBOGA, DANA SKRYTYKOWAL, KONIEC KARIERY SEDZIOW !!111111



Nie bede Ci tu wypisywal co ma wspolnego WWE z UFC bo sie kolego przestraszysz.
 
@up



Brock Lesnar , dziękuje.



Jak widać się potrafiłeś się odnieść do walk które ci wyminiłem. Nie zamierzam się obarażać ani nic ale sam widzisz co oglądam jako "niedzielny" fan boksu.
 
Nie odnioslem bo niestety musze jechac do pracy a z mila checia bym ci uswiadomil ze miedzy wwe a ufc nie ma duzej rownicy. Sledze MMA od kilkunastu lat i niestety jest coraz gorzej, a walk w ufc gdzie werdykt byl skandaliczny bylo mnostwo.
 
Lara wygrał tą walkę, sędzia który punktował 117-111 dla Alvareza powinien zostać zawieszony, bo ewidentnie oglądał inną walkę.



No, ale niczego innego nie można było się spodziewać, kiedy za plecami stoi GBP. Nie zniszczą swojej gwiazdy ppv, musiał być split dla rudego. Punktując tę walkę pod Alvareza (rundy wyrównane dawałem jemu) wyszło mi 115-113 dla Lary i pewnie ta punktacja jest najbliższa prawdy. Złodziejstwo i kurestwo w boksie zawodowym jest duuuużo większe, niż w mma, dlatego ten sport na zawodowstwie powinien odchodzić do lamusa.
 
cóż zrobić, sporty walki ogólnie są niewdzieczne bo może się zdarzyć jakiś lucky punch, ewentualnie sędziowie kręcą coraz częściej.
 
@mrtwig



Nie mówię że nie ma wałków w MMA , są ale jednak w MMA jakoś zawodnicy bardziej dążą do skończenia oprócz Bendo. Natomiast w Boksie w walkach szczególnie tych lepszych/znanych bokserów w 90% jest decyzja gdzie często decyzduje HBO,ME, itp. W UFC wogóle jakby nie ma interesu prowadzeni kogoś z win streakem. Po prostu jest organizacja gdzie zestawia się sensownie zawodników i tyle co będzie to będzie i czasami przy decyzjach wałki się zdarzają to fakt.
 
W tym jest różnica, że grupa promocyjna zarabia krocie na jednostce jak Alvarez i zależy jej tylko na wygraniu swojego podopiecznego, a w UFC każdy jest traktowany tak samo i chodzi o to, żeby szanse były jak najbardziej wyrównane i w promocji i w zarobkach im jesteś lepszy tym masz więcej i sędziowi nie muszą ci dawać prezentów.







To dzięki Canelo zapełniają te hale i dlatego nie pozwolą mu przegrać z mniej medialnym zawodnikiem.
 
@up



Dokładnie, zawłaszcza że Saul ma być ich (GBP) gwiazdą PPV na lata więc zrobią wszystko by "wygrywał". Poza tym jest on jednym z niewielu ich zawodników który nie ma kontraktu z Haymonem.
 
Ja punktowałem remis / 115: 113 lara zależy komu dać jedną rundę która miałem remisową, ale mimo wszystko Lara nie walczył jakoś dobrze, mało ciosów celnych z obu stron, mógł zrobić więcej na pewno w tej walce.
 
Co do Alvarez vs Lara to się nie wypowiem , bo wiedziałem że ta walka nie będzie emocjonujaca a sam wynik będzie z góry ustalony .
Z tej gali jak dla mnie walką wieczoru była walka :

Johan Perez vs Mauricio Herrera

Twarda, zacięta walka w której ciągle coś sie działo - Perez kończył serię , Herrera od razu odpowiadał swoimi atakami . Na prawdę bardzo ciekawa walka .

Szkoda trochu Juana Manuela Lopeza, ale on już chyba nigdy ,, szczytu ,, nie zdobędzie
 
Pakjao ma przejebane teraz czeka go walka z algierim potem pewnie rewanze marquez/bradley . provodnikow i znow rewanże i tak w kółko :)
 
Chopaki muszą do emerytury dorobić. Skoro Roy mógł przyjechać walczyć do Polski, to czemu nie i na Łotwę.



Przykro patrzeć jak takie legendy rozmieniają się na drobne. Toney vs sparingpartner Szpilki i Wawrzyka dajcie spokój.
 
Rigo wygrał trochę w stylu jak Floyd z Ortizem. Niby zgodnie z przepisami ale trochę po chamsku.



Choć z drugiej strony Kokietgym sam jest sobie winien bo zamiast w gardzie, on trzymał rękę na jajach.
 
Back
Top