Boks

Również uważam, że ta walka to wyłącznie biznes i poza kasą nie ma sensu. Adamka rozumiem, jest na takim etapie, że dobrze płatną pracę chętnie weźmie, Szpilka dużo ryzykuje, nie dziwię się, że Łapin i Wasilewski byli przeciw. Co ciekawe, wielu ekspertów daje większe szanse Szpilce, młodość, siła ciosu itp., kontra wypalony, schodzący ze sceny Adamek. Chyba wszystko zależy od tego czy Tomek poważnie się przygotuje do tej walki?



Pytanie, czy jesteście skłonni wykupić PPV? Ja chyba nie.
 
Zobaczy się jaki będzie undercard. I czy PPV będzie można wykupić w innej platformie niż Cyfrowy Polsat.
 
Nekator serio będziesz patrzał undercard ? PPV w Boskie kupuję sie tylko i wyłącznie dla walki wieczoru ;)
 
I właśnie to jest chujowe w boksie, dają przed walką wieczoru jakieś zapychacze i tylko na main-evencie ma się opierać sprzedaż gali. MMA jest pod tym względem dużo ciekawsze.



Szczerze powiedziawszy nie daję Szpilce szans poza jakiś lucky punchem, który może znokautować Adamka. Zresztą Tomek wcale nie jest taki łatwy do znokautowania, ale z każdą rundą Artur będzie tracił jakiekolwiek szanse. Stawiam na Tomasza w drugiej połowie walki przez jakieś TKO, może jakieś rozcięcie czy coś innego, ale wygra. Gdyby miał walczyć z Wachem to też bym stawiał na Adamka, ale przez decyzję.
 
Często jest jak mówisz nie licząc gal Showtime, tam mają sporo dobrych fighterów i niektóre pojedynki są interesujące, a na galach z Moneyem 2 - 3 walki mogły by robić za walkę wieczoru.
 
Gale z Floydem to wyjątek. One są zapchane gwiazdami (nawet sam Money je tam zaprasza) bo mają wykręcić sprzedaż pakietów na określonym wysokim poziomie. Zresztą Floydowi zależy na nich bo im więcej wykupień tym większa jego wypłata.
 
No dobra, ale pewnie takich gal Floyda jest ile w roku? 4? No to gdzieś tyle co KSW. No to pomyślmy, że takie KSW jako jedyne daje sensowne rozpiski, a UFC, Bellator dają tylko z fajnym main-eventem. Słabo trochę.
 
Floyd to max 2 razy w roku walczy.



Poziom undercardu w ostatnich latach spadł z racji zimnej wojny między HBO- Showtime (czyli Top Rank- GBP). Pole zestawień się zmniejszyło bo zawodnicy walczyli tylko z zawodnikami ze swojej grupy. Teraz powinno już być lepiej bo wojna się skończyła.



Niemniej macie rację, gale sprzedaje main event, ewentualnie main event i co-main event.
 
Panowie wiecie może czy któraś z polskich stacji pokaże galę Fury-Ustinov? Bo Gienka pokaże C+, ale przydałoby się obejrzeć wczesniej coś na rozgrzewkę:-)
 
Polsat Sport Extra jednak. Przed chwilą podali.



Tak czy inaczej zapowiadają się niezłe grzmoty w weekend. War Perez!
 
Transmisja w Polsacie Sport w sobote od 18:10, w Polsacie Sport Extra od 22:30



Pytanie czy Fury wygra z Ustinovem przez czasem, powalić Białorusina po czystym ciosie bedzie cieżko ale Fury jest do tego zdolny. Dobra gala sie szykuje, obejrze
 
@Uliczny Fajter



Gołovkin-Geale to dla ciebie kiepska walka?



@VoRaNeK



Wszystko zależy od tego w jakiej formie jest Ustinov. Niby sparował z Derreckiem, ale tylko pod koniec obozu. Choć czy ja wiem czy Fury ma argumenty by go usadzić? Gabarytowo nie będzie od Tysona odstawał, a to Tko z Pulevem to bardziej poddanie z bezsilności było.
 
Przeceniasz wartość zwycięstwa Cotto nad wrakiem "który kiedyś był Sergio Martinezem". Cotto jest imo za mały do tej wagi.



A co do Golovkin-Geale to zgodzę się ze Gienek wygra, ale Geale może przynajmniej na początku trochę mu postawić opór.
 
Niewątpliwie Cotto w tym limicie ma niewiele atutów, ale mimo wszystko jest dużo lepszym bokserem niż wszyscy poprzedni rywale Golovkina, chociaż ja bym chyba nie chciał oglądać Cotto vs Golovkin. GGG powinien niedługo zmieniać wagę według mnie.







Co do Ustinova to szczerze wątpie żeby wyszedł przygotowany ;p
 
@OwnedUp



Zgadzam się umiejętności bokserskie ma lepsze od nich, ale Gienek też nie jest fizolem bez techniki (sukcesy na amatorstwie znikąd się nie wzieły). W ewentualnej walce Cotto może się okazać po prostu za słaby fizycznie (i za mały) na Gołovkina. Dodając do tego jego mocny cios, wychodzi mi porażka Miguela.
 
Dlatego nie chce tej walki oglądać xd wiem że Cotto nie ma szans. GGG może zawalczyć o jeszcze jeden pas w tym limicie i powinien iść w górę według mnie bo tutaj niewielu klasowych rywali zostało.
 
Kurcze obejrzałem sobie ten kawałek z Tomkiem. I o dziwo po tym jestem za Szpilą. Durny zadufany/zakłamany w sobie Fanatyk religijny który jak widać ćpie jakieś TRT czy coś.



http://www.polsatsport.pl/sporty-walki/boks/adamek-pokaze-szpilce-jak-wyglada-prawdziwy-boks.html
 
W boksie jak i w innych sportach większość zawodników coś bierze w okresie przygotowawczym, nie ma czegoś takiego jak czysty sport, byle nie wyjść naładowanym na samą walkę i jest git.
 
@up



Pewnie masz racje ale jednak trzeba przyznać że w MMA za doping ostro się wzieli. Belfortowi to każdego klocka bedą pewnie sprawdzać przed walką z CW. A Adamek odpowiedź jak typowy cwaniaczek/frajer. Przecież na tym forum jakby któryś z Belfort/Silva coś takiego powiedzieli to by ich totalnie zdissowali.



I ogólnie jeszcze w tym odcinku wyszło że Polscy bokserzy to tchórze/prostaki z przerośniętym ego. Odnośnie rozmowy z Głażewskim który po przegranej RJJ wypowiada się jakby był nie wiadomo kim. A wcześniej np sytuacja Masternaka z Janikiem.
 
@pem1990



A Szpila to na samej więziennej kaszce tak przymasował? OwnedUp napisał wszystko w tej kwestii.
 
Back
Top