Boks

Wawrzyk nie walczyo żadne mistrzostwo a polsat wciska kit ciemnocie:-) Stawia wawrzyka w tym samym rzędzie co gołota, adamek, sosnowski i wach... żenada
 
Panowie jak wykupic sms premium na weeb tv nie moge tego znalesc a kupowalem bankowo sms na golota vs saleta ?
 
[strike]Serwis nie obsługuje płatności sms-em.[/strike]



http://weeb.tv/premium/mypaid&currency=PLN&days=SMS
 
ja tam we Wawrzyka wierzę, jakiś laqi ; ) punch, dobre wykończenie i będzie dobrze : )



stolikowy model łososiowy widzę na gali w Rosji:-)
 
Przeceniłem Wawrzyka. Myślałem, że wytrwa chociaż do 6 rundy. Tak się kończy obijanie bumów przez 30 walk, a potem nagle starcie z bardzo dobrym pięściarzem. Współczuje tym, co wykupili to PPV :)
 
walka warta 40zł :-)



Wasilweski oby tak dalej bezpiecznie prowadzić naszych bokserów a idealnie będą wycierać ring w poważnych walkach. Wawrzyk ma już wprawe. Szczerze współczuje wszystkim którzy wydali kase na to gówno ;)
 
Z Jonakiem będzie to samo jeśli dostanie walkę o pas. Tak się kończy nabijanie rekordu



Ciekaw jestem ile PPV sprzedali :-)



@zoom Po trzecim knockdownie sędzia przerwał walkę
 
Szkoda.Przynajmniej już wiadomo jaki poziom prezentuje Wawrzyk na tle dobrego zawodnika.Cena za gale z kosmosu.
 
Cholera, zawsze dam się nabrać na pierwszego polskiego mistrza HW... za każdym razem. :D Jednostronny pojedynek.
 
Jonak, a Wawrzyk w sztuce bokserskiej to niebo, a ziemia ;) a Powietkin to mocny rywal, za mocny dla Andrzeja, tym bardziej na tym etapie. Nokaut na najmanie po jego przygotowaniach w BB i tak zapamiętam na zawsze:D
 
Szpilka lepiej by sobie poradził moim zdaniem, głównie z uwagi na to, że nie ma szklanki jak Wawrzyk.
 
Back
Top