Boks

Jones wraca w wielkim stylu.







Większość go skreśliła, ale ten gość to bardzo ciekawy i nie spełniony talent.







Mam nadzieję, że szybko wyjdzie video bo chętnie obejrzę znów.
 
Lebedev pokonany hehe:-)Nareszcie pękła ta banieczka, myślałem, że już Toney go poskłada.... no ale co nie udało się wtedy, udało się teraz. Przy okazji jeszcze trochę kaski wpadło:-)
 
Tutaj macie całą gale do obejrzenia, akurat oglądam, to podziele się też z wami:-)



http://wbanews.com/artman/publish/news/LIVE_Jones_vs_Lebedev.shtml



Jones vs Lebedev od 259:00
 
Właśnie obejrzałem walke Lebedeva, który chyba ma pęknięty oczodół bo urosła mu druga głowa z kolei Jones ma mega twardy łeb bo Lebedev uderzył go wszystkim z wyjątkiem kibla, a no i pęikne obalenie Lebedeva w 10 rundzie:-).



Wydaje mi się czy Powietkin sciągnął Wawrzyka łokciem?
 
Koniecznie musze obejrzec walke Lebedeva bo ponoć cos pięknego! ale że Jones wygrał i to u ruskich :-)
 
Na punkty przegrałby i to baaardzo zdecydowanie, ale że ma szczękę z tytanu to nie pozostawił nic w rękach sędziów...
 
Walka Lebedeva z Jonesem to coś pięknego. Niesamowite wymiany. Dawno nie widziałem takiej wojny. :-)
 
Pamietacie ?







Kopia walki Lebiedieva z Jonsem, jeden caly czas napiera lecz przeciwnik karci go w poldystansie.



Swoja droga ciekawe co u Pawla slychac bo mial juz debiutowac w MMA, podobno ostro trenowal caly czas. Ktos cos slyszal ???
 
Dobra walka, ale czytając komentarze o krwawej wojnie liczyłem na coś w stylu Gołota-Sanders. Tutaj krwi praktycznie nie było, ale opuchlizna i tak była zacna:-)
 
McCall, Wach, Wolak, Vitali słyną z twardej głowy, ale to co przyjął Jones to poprostu niesamowite, że on szedł dalej i atakował bez gardy !







Poezja, te wszystkie ciosy co on przyjął to położyłyby Wawrzyka z 30 razy.
 
https://www.youtube.com/watch?v=boJpRuC2gaY







Tak mi się teraz przypomniało. Fenomenalne wymiany z walki Norton-Holmes.
 
szkoda wawrzyka, ale cóż....



niestety zaprezentował się podobnie, jak jego bardziej znany imiennik.



walka wieczoru- grubo...



obaj zostawili tam dużo zdrowia...



w pewnym momencie już myślałem, że minuty jonesa są policzone, a tu proszę....
 
lebiediew_po_j.jpg
 
Ruski komentator dobrze podsumował występ Wawrzyka. W tej sytuacji należy się cieszyć, że jednak nie trafił się Haye, bo Cycu móglby potem już nigdy nie wyjść do ringu.



A co do tego cytatu z Lady Pank - nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z tym :-).
 
Czekam na walkę Powietkina z Władimirem, liczę że za to że Wawrzyk dostał bęcki Powietkin będzie wyglądał tak samo.
 
Zimnoch powinien postawic "kropke nad i" przed walką ze Szpilką a najlepiej jakby to zrobił przed czasem
 
Back
Top