Boks

Tomasz Adamek nie musi martwić się o to, że spotka go surowa kara za wypadek samochodowy w Lake Placid. Według naszych informacji grozi mu co najwyżej odebranie na kilka miesięcy prawa jazdy. Polski bokser spokojnie przygotowuje się do kolejnej walki.



14 lutego Adamka czeka go rozprawa w Lake Placid. Dowiedzieliśmy się, że bokser nie musi być na niej obecny. Będzie go reprezentował prawnik i jedyne co mu grozi, to odebranie prawa jazdy na kilka miesięcy za nieostrożną jazdę. Samochód został tylko nieznacznie uszkodzony, choć wcześniej pojawiały się informacje, że jest doszczętnie rozbity.


To się musiało tak skończyć. Adamek jest nietykalne w ringu (patrz Cunn) jak i na ulicy
 
Masternak: Jestem zaskoczony postawą Gołoty

- O wynik najbliższej walki Andrzej może być spokojny. Wystarczy na Przemysława Saletę i nie tylko na niego. Pomimo swojego wieku Andrzej dobrze się rusza - mówi Mateusz Masternak (29-0, 21 KO) o walce Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) - Przemysław Saleta (43-7, 21 KO) w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

- Jakie wrażenia po pierwszym sparingu z Andrzejem Gołotą?
Mateusz Masternak:
Jestem mile zaskoczony jego postawą. Wygląda to bardzo dobrze. Zaczyna dobrze operować lewą ręką, dlatego sądzę, że o wynik najbliższej walki Andrzej może być spokojny. Wystarczy na Przemysława Saletę i nie tylko na niego. Pomimo swojego wieku Andrzej dobrze się rusza, ma niezły balans i wyczucie dystansu. Na tle bokserów wagi ciężkiej, z którymi sparowałem, nie wypada źle.

- Pańska obecność pomoże Gołocie?

Mam nadzieję. Jeżeli nie, to będzie oznaczać, że źle odrobiłem pracę domową. Trzymam za niego kciuki. Sukces Andrzeja będzie po części moim sukcesem.

- Ma jeszcze nieco ponad dwa tygodnie na sparingi. Co może w tym okresie poprawić?

We wtorek walczyliśmy przez sześć rund w dobrym tempie, więc wygląda na to, że wydolność już wypracował. Teraz najważniejszy może się okazać wypoczynek. Jeśli Andrzej odłoży na bok emocje związane z walką i zrelaksuje się, to efekt może okazać się dobry. Na luzie i świeżości będzie się lepiej ruszał.

Cały wywiad przeczytasz w środowym "Przeglądzie Sportowym"!


Następny zachwycony postawą Andrzeja. Ciekawe, czy Andrew tyle im płaci, czy naprawde Gołota będzie polskim Foremanem:-)
 
Izu: Saleta wykazał wolę walki

Na razie widzę, że Przemek traktuje sprawę poważnie i mocno trenuje, a to klucz do tego, aby było dobre widowisko. Nie obawiam się o jego przygotowanie fizyczne i bokserskie - mówi Izuagbe Ugonoh (8-0, 7 KO) o walce Przemysław Saleta (43-7, 21 KO) - Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Jak wyglądał pański poniedziałkowy sparing z Przemysławem Saletą?
Izuagbe Ugonoh:
Spędziłem w ringu trzy rundy, a na kolejne trzy moje miejsce zajął drugi sparingpartner. On wygląda bardzo dobrze, choć po treningu mówił, że jest trochę przemęczony i w najbliższych dniach będzie musiał nieco zmniejszyć obciążenia. Zastanawiałem się, czy będzie mu się chciało boksować i byłem pozytywnie zaskoczony. Specjalnie go nie oszczędzałem, a on wykazał wolę walki. Widać, że ma pomysł i plan taktyczny, który stara się realizować.

- Dostał pan zalecenia, aby walczyć w określony sposób?

W poniedziałek nie, być może w kolejnych sparingach to się zmieni. Boksowałem swoje. Wykorzystywałem szybkość i zasięg ramion, walczyłem na dystans, byłem ruchliwy. To zmuszało Przemka, aby skracał kąty i zbliżał się do mnie dzięki pracy nóg. Wyglądało na to, że realizował założenia taktyczne.

- Będziecie sparować także w następnym tygodniu w Warszawie?

Nie. Gabaryty i styl walki Przemka nie pasują do Łukasza Rusiewicza, mojego najbliższego rywala. W Warszawie sam będę musiał znaleźć sobie sparingpartnera.

Szykuje się walka stulecia :-)
 
Im płacą za te wywiady? Jak przyjdzie co do czego to w ringu okaże się, że zarówno Gołota jak i Saleta walczą jak sparaliżowani. "Łapanka" tym razem w klinczu i tyle będzie tego całego boksu.:-)
 
Ogladalem trening medialny Szpilki i nie jest zle. Oczywiscie ring zweryfikuje wszystko, ale szybkosc i praca nog calkiem ok. Ciekawe czy bedzie widac progres w technice, przede wszystkim w defensywie.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CUZAgSURFeY
 
Gołovkin jednak ma walczyć z Ishidą. Zobaczymy jak wypadnie w korespondencyjnym pojedynku z Pirogiem, który Japończyka nie rzucił na deski, ale zdeklasował na pełnym dystansie.
 
Z Japończykiem nikt nie wygrał przed czasem, czas to zmienić



Jeśli Piróg, Paul Williams czy mocno bijący z wysokim procentem KO Rigoberto Alvarez nie dał rady tzn, że szczęka Japończyka jest mocna
 
David Haye



walka walce nierowna i niczego tak na prawde to nie bedzie odzwierciedlac bo wszystko bedzie zalezalo od wielu czynnikow
 
DSC00234.jpg




http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=33325:fotorelacja-z-treningu-gooty-zobacz-w-jakiej-formie-jest-goota&catid=1:latest-news#comments
 
walka walce nierowna i niczego tak na prawde to nie bedzie odzwierciedlac bo wszystko bedzie zalezalo od wielu czynnikow


Widocznie nie zrozrozumiałeś mojej wypowiedzi. Napisałem przecież o korespondencyjnym pojedynku i tyle.



To tak jakbym napisał o maśle, ale dla Ciebie masło masłu nie równe, bo przecież jest z innego mleka. Naprawdę błyskotliwe.
 
nie wklejajcie zdjęć Andrzeja bo jak bym lustro oglądał:-) ostatnio byłem na piwku i bilardzie, to nawalony w trzy dupy gość do mnie mówi mniej więcej tak:



- chciałbym być taki piękny, młody, wysoki jak pan:-) pan jest Gołotą:-) lubię pijanych ludzi:-)



co tam z tym Canelo vs Mayweather ?
 
Canelo vs Mayweather nie dojdzie do skutku jak juz mówilem oznaczało by to jedynkę w rekordzie floy'da przez rudego.



Co do walki Szpilka vs Mollo to 6-7 runda K.O na Mollo będzie.



Co do walki Golota vs Saleta, Gołota to wygra.



z poważaniem D.Pindera
 
Mi sie własnie wydaje że jedyną osoba która może pokonać Floyd'a jest wlasnie Canelo nikt inny. Ale obstawiam że to nie on zawalczy trza czekać do niedzieli wtedy zostanie ogłoszony rywal.
 
No i po ważeniu przed walką Szpilka - Mollo. Ten Mollo to jakiś żart. Ewidentnie boi się przed tą walką i krzykiem chce to zmienić, ale to wygląda strasznie żałośnie. Jak dla mnie maks. do 5 rundy KO na Mollo.
 
No cóż ... szkoda, że nie było face to face. Równi na wadze ale w ringu już nie będzie tak równo :-)



Ale zainteresowanych, Szpilka ma wyjść do ringu ok. 5:00. Walka na Polsacie i Polsacie Sport.



Ta walka musi się skończyć przed czasem, nie widzę innego rozwiązania. Oby tylko Szpilka się nie podpalił i za wszelką cenę nie chciał urwać głowy Amerykaninowi. 4,5 runda KO na Mollo
 
Panowie macie jakiś stream do szpilka vs mollo bez lagow i w miare dobra jakosc, bede wdzięczny.
 
Back
Top