Boks

Czekam na walkę Cotto - to mój ulubiony bokser w tej kategorii wagowej i jestem pewny, że wygra!
 
374440_10151212169935674_33120021_n.jpg




Włodarczyk jedzie do Afryki walczyć z byłym dwukrotnym mistrzem Cruiser, ale już rozbitym Mormeckiem.
 
Mówiłem, że Austin wygra :)



I dla mnie to żadna niespodzianka, bo dobrze znałem możliwości Austina.
 
Trout dał popis dobrego boksu, ciągle nie pokonany. Cotto musi zwiększyć obroty 2 poracha z rzędu
 
Niemiecki dziennik "Bild" podaje, że Mariusz Wach w czasie niedawnej walki z Władimirem Kliczką był na dopingu. Zdaniem niemieckiego dziennika po pojedynku u Polaka wykryto ponoć obecność sterydów anabolicznych. Sam zawodnik wszystkiemu zaprzeczył.



Doping został stwierdzony po badaniu próbki A, zbadanej przez Instytut Biochemii w Kolonii. Zostało to potwierdzone przez Thomasa Putza z Niemieckiej Federacji Boksu. - Dostaliśmy informację, że wykryto doping w próbce A - powiedział Putz.
 
Wach najpierw twierdził, że nic nie brał, a teraz mówi, że brał odżywki ze Stanów Zjednoczonych...



Ewidentnie coś kręci.
 
moze muscle testa brał :) albo 'naturlane bostery' teścia z revange które mają przeterminowane prohormony w sobie.
 
Money ma w przyszlym roku zawalczyć 2 razy - planowany jest najpierw z Guerrero, a później z Alvarezem ... plotki mówią, że mają to być jego dwie ostatnie walki w karierze.
 
Oby to była prawda.



Po tych dwóch walkach powinnien odejść jeśli nie chce przegrać, a prędzej to się stanie na tym poziomie.
 
Alvarez żeby dostać Floyda będzie prawdopodobnie wpierw walczyć z Troutem...a jak dla mnie nie będzie faworyta w takim pojedynku. Dlatego gadanie, że we wrześniu walka Floyd - Cynamon jest nie na miejscu.
 
Jonakowi w przyszłym roku mają załatwić walkę o pas. Ciekawe z kim? :-) Bo na bank nie z Alvarezem :-)



obecni mistrzowie: http://en.wikipedia.org/wiki/Light_middleweight
 
No jak dla mnie to Wasilewski może mu zalatwić walkę tylko z tym ruskim, ale i tak będą niezłe bęcki
 
szkoda, ze Floyd konczy kariere ale lepsze to niz ma przegrac przez wiek i pazernośc jak inne wielkie gwiazdy rozmieniajace sie na drobne. dla niego chyba to 0 w rekordzie jest wiecej warte niz 40-50 mln $ za walke
 
Back
Top