Boks

1. Andrzej bez żony jak dziecko we mgle.



2. Rano przypadkiem odpaliłem Jonaka i była to świetna walka bokserska, rzadkość w wykonaniu Polaków.



3. Wreszcie knyp dostał wpier*ol. Może wreszcie spadnie z #1 P4P które średnio mu się należy w/g Mnie.
 
O której oni walczyli ?Myślałem, że wyjdą o 6, ale jak zobaczyłem innych wychodzących to niestety już nie wytrzymałem i po nocy z UFC miałem dość.
 
te hajsy Floyd'a rzeczywiscie kosmiczne, ale u niego na fb warto popatrzec na kupony jakie stawia na bukach. Money Team! :-)
 
Ciekawe zestawienie, które pokazuje jak bardzo prawdopodobny jest podział 50-50 , 40-60 w walce Pacman-Money, jeżeli Money zakończy karierę w przyszłym roku, to i tak do tej walki nie dojdzie. Pewnie za ostatni pojedynek z solidnym przeciwnikiem jak np. Canelo zarobi jakieś 60 -70mln $

Inne źródła mówią o 50/60 za ostatnie dwie walki ( nie wiem czy tu było PPV wliczane ), co ciekawe Floyd nie zarabia na reklamach ( sponsoring typu Reebok to drobne -250 tys $) .
Floyd

Carlos Baldomir November 4, 2006 • $8 million

Oscar De La Hoya May 5, 2007 • $25 million

Ricky Hatton December 8, 2007 • $25 million

Juan Manuel Mórquez September 19, 2009 • $25 million

Sugar Shane Mosley May 14th, 2010 • $30 million

Victor Ortiz September 17th, 2011 • $40 million

Miguel Cotto May 5, 2012 • $40 million



Pacquiao:

$2 million • against Erik Morales (January 2006)
$1 million • against Oscar Larios (July 2006)
$3 million • against Erik Morales (November 2006)
$2 million • against Jorge Solis (April 2007)
$2 million • against Marco Antonio Barrera (October 2007)
$11 million • against Oscar De la Hoya (December 2008)
$12 million • against Ricky Hatton (May 2009)
$14 million • against Miguel Cotto (November 2009)
$25 million • against Antonio Margarito (November 2010)
$15 million • against Shane Mosley (May 2011)

$25 million - against Juan Manuel Marquez ( November 2011)

$26 million - against Timothy Bradley (June 2012)

$26 million - against Juan Manuel Marquez ( December 2012)
 
Na taki właśnie pojedynek czekałem po wcześniejszych zapowiedziach obu pięściarzy !


Ja z czystym sumieniem muszę pochwalić zarówno JMM jak i Pacmana . Filipińczyk wdg mnie nie zaboksował tak dobrze już ładnych kilka pojedynków .


Zwycięzca musiał być tylko jeden i wielu chyba stawiało właśnie na Marqueza . Po pierwszym liczeniu Paca uświadomiłem sobie , że ta walka nie potrwa pełnego dystansu .


Obydwaj pięściarze mają całkowicie inne style boksowania i counter pucher jakim jest JMM zawszę już na starcie będzie miał teoretycznie większe szanse z szybkim , ale bijącym często chaotycznie Pacmanem .


Nie ma żadnych wymówek JMM wygrał w pełni zasłużenie , a Filipińczyka trzeba chwalić za to , że walczył w swoim stylu - agresywnie , nie zachowawczo jak w ich 3 walce .


Ps: Sędzia zamiast od razu przewrócić Pacmana na plecy to on wpatrywał się z niedowierzaniem jakby liczył że Manny nagle zrobi ze 3 pompki i wstanie ....
 
Ktoś ostatnio pisał że Floyd boi się walki z Mannym, teraz to nie wiem czy Money będzie taką walką w ogóle zainteresowany
 
Obejrzałem. Rzadko pamiętam z boksu tak czyste KO, nie po 2/3 knockdownach, brawo dla Marqueza, runda trwa nie na darmo 3 minuty ;-)
 
Może myśleli, że głosują na szatana.







Tutaj link, gdyby ktoś chciał wywindować diablo na 1 miejsce:-)



http://wbcboxing.com/encuestaCampeones/







PS. Nie wiedziałem, że ma ksywke "el diablo". Mówiłem, że chodzi o szatana.
 
Teraz głosujemy na walkę Dawson-Adamek :-)







btw. Chyba jednak trzeci :-)



1. Tyson 17.432



2. Vitalij 5.723



3. Diablo 5.163
 
Polacy jak zwykle w głosowaniach potrafią przebić wszystkich :)



Jakby dobrze rozgłosić to głosowanie na fejsach, forach to na luzie pokonałby Tysona :-)
 
Wyobraźcie sobie ceremonie huczną, stoją wszystkie legendy przy czerwonym dywanie i wchodzi Włodarczyk wszyscy biją mu brawo i zakładają korone dla najlepszego mistrza wszechczasów.
 
Pewnie by się nie stawił, bo ze stresu podciął by sobie żyły.







PS. "najlepszy mistrz" śmiesznie to brzmi:-)
 
Tomek to nie Floyd żeby dyktowac warunki, aczkolwiek rozumiem, że na tym PPV nie zarabiają za dużo. Stawkę za walke i tak pewnie ma z góry założoną, a PPV to taki dodatek na świąteczne prezenty, ale sponsorzy już pewnie mogą nosem kręcić.
 
Back
Top