Boks

Chciałbym żeby wygrał Wach ale szczerze mówiąc to jest różnica kilku poziomów pomiędzy nim a Kliczko. Mam nadzieję, że fajnie zaboksuje i się nie zbłaźni tak jak Gołota w niektórych swoich walkach (Tak, tak wiem, że za chwilę Marcin N. mnie postraszy za to, że jego idola odważyłem się skrytykować). Najważniejsze będzie to czy Wach wyjdzie do tej walki odpowiednio przygotowany psychicznie. Jak się zdenerwuje i usztywni to długo to nie potrwa. Możliwe, że nawet w pierwszej albo drugiej rundzie się skończy. No ale mam nadzieję, że wyjdzie z myślą, że nie ma nic do stracenia i wystrzeli jakiegoś ładnego luckypuncha który przejdzie do historii bo na wygraną na punkty to raczej nie ma co liczyć bo jest za duża różnica w umiejętnościach obu bokserów. No a o luckypunchu zawsze można pomażyć. To w końcu sporty walki. W dodatku marzenia nic nie kosztują.
 
634879803711204958.jpg


1-Runda sie zaczyna
Władek rusza jak maszyna
Dyszle Waszke wciaz trafiaja
na nic sie uniki zdaja
Wachu chyba polknal szczote
Wali Wladek prawym mlotem
Znowu lewym go ustawia
zara Mario pusci pawia
Trener recznik juz ma w rece
Kliczko wali coraz wiecej
Jebnal prawy Wachu, dechy
trener jego szuka klechy
Sedzia Liczy 3 i 4
Mario wstawaj do cholery !
Wstaje Wachu ledwo człapie
Władek go przy linach łapie
Wten znajomy glos z oddalli
"trze-trzeba go po ja-ja-jajach walic"
Wach do serca wzial se rade
Jak pierdo... zemdlal Wladek
Sedzia 9,10 liczy
Władek lezy, Witek ryczy.
Ciezki nokaut, koniec walki
wciaz niewierza, niedowiarki
Czekalismy dlugie lata
W koncu mamy Mistrza świata !!
 
Na konferencji prasowej przed walką z Ukraińcem polski pretendent do tytułu mistrza świata... oblał się wodą. - Specjalnie mi taką butelkę podsunęli. Na całej konferencji byłem wyluzowany, po prostu moja gafa. Mam wielkie paluchy, do tego grube i woda po prostu się rozlała - powiedział Wach serwisowi ringpolska.pl.



Nieco inaczej sprawę widzi obóz Kliczki. - Wach jest poddenerwowany. Trzęsły mu się ręce, nie mógł trafić szklanką z wodą do ust - powiedział James Ali Bashir, trener ukraińskiego pięściarza.



To nie jedyna ciekawostka przed pojedynkiem gigantów. Polski zawodnik próbuje pewnych prowokacji przed walką z bardziej utytułowanym Ukraińcem. Na jednym z treningów jego trener Juan de Leon wyszedł z tarczami, na których nadrukowana była twarz Władymira Kliczki. W ten sposób Wach bezkarnie uderzał w... twarz mistrza świata.



Po jednym z atomowych uderzeń Wacha rękawica z podobizną Kliczki wyleciała z rąk de Leona i poszybowała w trybuny. Co ciekawe sam Ukrainiec zjawił się na treningu Wacha, usiadł w pierwszym rzędzie. Gdy doszło do wspomnianej sytuacji, Kliczko tylko ironicznie się uśmiechnął.
 
Tak samo jak inni : Serce Wach, rozum Kliczko. No ale historia pamieta już nie takie niespodzianki : Tyson vs Douglas, Liston vs Ali... Kto wie
 
o 22 sama walka?



Znowu czuje tą niewiadomoskądsiębiorącą nadzieję, taką samą którą odczuwałem przy okazji walki Adamka.
 
Wierzę w Mariusza, ale realnie patrząc nawet jeśli przegra, to oby chociaż po dobrej walce, bo przegrać z braćmi to nie wstyd. Fajnie jakby wskoczyl do tej ścisłej czołówki i miał jeszcze kilka fajnych walk, z głośnymi nazwiskami za godne pieniądze.
 
Panowie, od razu zaznaczam, że na Boksie się nie znam, nieszczególnie lubie i tak dalej, ale coś słyszałem, że pierwszy raz Wladimir walczy z kimś kto ma lepsze warunki fizyczne od niego. To prawda?
 
Witek by KO 8 runda. Ale miałem wyobrażenie takie,że Wach posyła Kliczkę na deski w jednej z rund, a potem i tak przegrywa. Mimo wszystko byłoby miło :)
 
Hubi, ale to chyba Władek walczy dzisiaj :-) A co do Twojego scenariusza, to chyba najbardziej pozytywny z tych realnych. Fajnie by było, jest wyższy, młodszy, ma większy zasięg, Władek ma swoją szklana szczękę.. Szkoda, że ma na nazwisko Kliczko, inaczej naprawdę możnaby myśleć w stylu 'to sie może udać'. :-) Kurdę, godzina jeszcze, a mi sie już cisnienie podnosi:-)
 
Back
Top