Boks

Meru, to czekamy na Twoją wojnę z Kłyczkiem. :-) Tylko wyrzuć z gameplanu tajski klincz i hip throwy, bo się sędzia może wkurzyć. ; p
 
Kliczko chciał wyraźnie skończyć walkę w 8 rundzie ale Wach ma twardy łeb :) Coś w tym chyba jest, że Kliczkowie się czają kilka rund żeby reklamy mogły w tv polecieć w przerwach
 
Cieszyć się z tego, że Polak nie przegrał przed czasem. Trochę absurdalne :-) Jednak nie przekonam się do boksu mimo wszystko... Ble
 
A idźcie Panowie z taką walką. Poza tym nic mnie tak nie irytuje jak klinczowanie i przerywanie przez sędziego "stop, stop, stop!". Kompletnie zatarca się ciągłość pojedynku.
 
Nie ma sie co oszukiwac, Wach nie pokazal nic. Nie chce krytykowac, ale na ciosy Wacha sie nie da patrzec, lewy prosty jest masakryczny, jak u dzieci w podstawowce
 
ale się wynudziłem. boks to nie dla mnie. ale bez wzgledu na wynik wach ma serducho do walki i granitową szczenę
 
Co do minusow - Wach jakos chyba bal sie wchodzic w wymiany, w wiekszosci przypadkow bral je na garde zamiast zbijac czy kontrowac - troche slabbo to wygladalo
 
To może jakaś Beton Szczęka Szoł?
Odnośnie Wacha - lewy prosty tragiczny, ale serce do walki i szczena jest mega.
P.S. Bruce jest lepszy od brata.
 
Back
Top