Boks

562394_439854719359112_1967910470_n.jpg




Canal + Sport



22:30
 
Jak stawiacie? Moim zdanie Bute moze się ździwić, Froch ma większe doświadczenie i walczył z lepszymi przeciwnikami. Widać, że obaj się nie opierdalali.. Forma jest.
 
Ja myślę że to będzie najtrudniejsza obrona pasa dla Bute, obaj mają tyle samo walk z tym że Froch 2 przegrał ale nie z byle kim. Napewno lepszych przeciwników miał Froch więc Bute rzeczywiście może mieć ciężko, ale mimo wszystko postawię na Buta :-) myślę że wygra decyzją nawet jednogłośną
 
9f45adce354d0e7d552d773281201cd2.jpg




http://ringboks.pl/index.php/transmisje/899-26-05-2012-rafal-jackiewicz-luciano-abis-transmisja-stream-live-online-za-darmo-w-internecie



Rafał Jackiewicz vs Luciano Abis II o pas EBU-EU
 
Jaaa.... też żałuję że nie postawiłem kaski na Frocha, raz że jestem jego wielkim fanem, dwa coś tak przeczuwałem. Brawo Cobra!
 
adamek-15fc839924efc59f71ebabfa19a98c7f8bdc6620.jpg




Są plany, abym jesienią stoczył kolejną wielką walkę w Polsce. Nie chcę mówić o szczegółach, bo 16 czerwca czeka mnie pojedynek z Eddie'em Chambersem, ale wszystko jest możliwe • mówił kilka dni temu Tomasz Adamek (46-2, 28 KO*) w rozmowie z telewizją Polsat. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy z firmy Portfel.pl będą starali się doprowadzić do pojedynku • Górala • z Aleksandrem Powietkinem (24-0, 16 KO), regularnym mistrzem świata federacji WBA w wadze ciężkiej.



- Po ciepłym przyjęciu tego projektu, dużym zainteresowaniu mediów i samych zawodników, możemy powiedzieć, że na jesieni odbędzie się nasza kolejna gala. Tym razem ma to być starcie polsko-rosyjskie. W tym meczu wystąpi Tomasz Adamek, ale jeszcze nie chcę zdradzać kto będzie jego przeciwnikiem. Mogę jedynie powiedzieć, że będzie to starcie na najwyższym sportowym poziomie • powiedział w rozmowie z Bokser.org Krzysztof Majkowski z Portfel.pl, producent gal • Kuźnia Boksu • .
 
Hohohohoho :) . Po dość długiej przerwie od Cohones, postanowiłem sprawdzić jak tam mój " Boks " . Wchodzę, a tu - ponad 1600 komentarzy ! : O . Nawet nie wiecie jak się cieszę, że założony przeze mnie topic jest tak popularny : ) . Dzięki .
 
Nie chce jakoś zbytnio w przyszłość wybiegać ale jak Adamek nastuka Eddiemu i spotka się z Povietkinem dla mnie będzie faworytem.Nie wiem czy jak Teddy Atlas nie stoi nad ruskiem cały czas to on zapomina o treningu czy jak? Jego dyspozycja w ostatnich 2 pojedynkach pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie na ten moment Adamek 3# w HW.
 
No wiem, ale do poprzedniej jeszcze był z tym, że na odległość. Nie wiem jak to jest czyżby Ruscy już spoczeli na laurach z Saszą? Mają mega zawodnika i jakby harował noc i dzień na treningu możliwe, że byłby mistrzem, no ale to już trza chcieć pracować. Rosja to naprawdę stan umysłu.
 
Według mnie osiedli na laurach, a walka z Rahmanem nic nie pokaże pozytywnego.



Haye,Chisora,Adamek,Helenius są faworytami w walce z Saszą. Jego napomopowany rekord za granicą Niemiec już by dawno pękł.



Według mnie mistrzem i to solidnym mógłby być Solis, ale niestety jest wrakiem samego siebie. Umiejętności techniczne kubańczyka są nie osiągalne dla takiego Povetkina.
 
Jeżeli Helenius pokazałby się tak jak z Chisorą to myślę, że Povietkin zapoznałby go z deskami. Balon Heleniusa juz pękł dla świata, dla mnie ten balon niegdy nie był dobrze napompowany. Trzeba jeszcze pamiętać o Davidzie Price, który moim zdaniem już może rywalizować z czołówką. A Solis na własne życzenie spaprał sobie karierę, duży udział miała w tym kontuzja kolana, ale gdybając co by było gdyby nie kolano niczego nie odkryjemy.
 
Adamek według organizatora ma zawalczyć na Jesień z bokserem rosyjskim.



Povetkin jeśli wypali, a jeśli nie wypali to już może być mniej ciekawie ;p



Albo Sasza albo Bojcow.
 
paul-williams-001.jpg




Lekarze opiekujący się Paulem Williamsem (41-2, 27 KO), który w niedzielę doznał poważnego wypadku motocyklowego, twierdzą, że bokser już nigdy nie będzie chodzić. - Nie dają mu szans • mówi menadżer zawodnika George Peterson.



• Punisher • udał się w weekend do Atlanty na ślub swojego brata. Kiedy doszło do wypadku, wracał właśnie z wieczora kawalerskiego. Według relacji Petersona, Williams został zepchnięty z jezdni przez sąsiedni samochód i aby uniknąć kolizji z nadjeżdżającym z naprzeciwka, skierował się na pobliski nasyp. Uderzając w niego, miał wylecieć z motocykla na wysokość około 20 metrów, a następnie upaść na plecy, uszkadzając w 90 procentach rdzeń kręgowy. W środę zawodnik przejdzie operację, której celem będzie zabezpieczenie zdrowej części kręgosłupa.



Jak mówi Peterson, mimo pesymistycznej diagnozy Williams zachowuje pozytywne nastawienie i mocno wierzy, że będzie jeszcze chodzić.



- Paul powiedział do mnie: To oznacza, że znowu będę musiał się wziąć za stand-up comedy. I dodał: Pete, nie wierz w to wszystko, wrócę • relacjonuje menadżer.



bokser.org
 
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30553:steve-cunningham-chce-walczy-w-wadze-cikiej-&catid=1:latest-news
 
Na wp piszą, że Szpilka chciałby zawalczyć z Kimbo.



http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Szpilka-chce-walczyc-z-Kimbo-Sliceem,wid,14525834,wiadomosc.html
 
Back
Top