Boks

Nie rozumiem was, zal dupe sciska wam przez kogo? Roy'a swoje już zrobił, fakt faktem teraz dostanie w cip3 i się skonczy ;/
 
kostecki_roy_530.jpg




To już prawda...i na dodatek w PPV.



Całym sercem za Royem !
 
Cygan musi sie spieszyc i zarobic pare groszy przed odsiadka, moze jak wygra to nie pojdzie siedziec:-)
 
Żal patzreć na oczy Roya, zmęczone, zniechęcone, bez dawnego błysku. Szkoda, że kariery wielkich w niektórych przypadkach kończą się w ten sposób.
 
WITAM WSZYSTKICH NIESTETY SYTUŁACJA TAK SIE ZMIENIŁA ZE NIE BEDE MOGŁ SPAROWAC Z WŁADIMIREM:(( CZEGO OSOBISCIE BARDZO ZAŁUJE BO WYNIKŁY NOWE OKOLICZNOSCI MAJA MI SCIAGNAC KOGOS DOBREGO NA WALKE ROY JONES JUNIOR VS DAWID KOSTECKI MAM TAM ZABOKSOWAC POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



-Szpilka



Ale lipa!
 
Co to za cyrk... W sumie skoro gala ma się odbyć w systemie PPV to się nie dziwie, że prócz Kosteckiego, Szpila musi tam zawalczyć żeby przyciągnąć kibiców.



Generalnie żenada, na pewno dadzą mu jakiegoś kelnera do obicia bo w końcu to będzie kolejna walka niespełna miesiąc po 2 czerwca ;/ Od Wladka przynajmniej by sie czegos nauczyl i bardziej spokornial ...
 
Jajcarz



Cyrk= decyzyjność obozu Szpili, zamiast stawiać na jego rozwój i możliwość sparingów z Wladimirem dadza mu walke z jakims bumem ;/ Taka okazja jak sparing z Wladkiem moze sie juz wiecej nie powtorzyc a ewentualne doswiadczenie moze sie okazac bezcenne.
 
Wszytsko zależy od tego kim będzie "bum". Kim by nie był pewnie więcej Szpila wyniósłby ze sparingów z Władimirem. jednak rozumiem organizatorów, bo w sumie lepszego boksera do przyciągnięcia kibiców na dzień dzisiejszy znaleźć nie mogli.
 
Sparingi z Władimirem była mega potrzebne i tutaj Szpilka dużo straci, rozumiem że walka na gali wielkiego idola jest bardzo kusząca.



Grupa promotorska amerykanów będzie tutaj organizowała walkę więc rywal może być lepszy od Basilie. Ciekawy jestem składu sędziów bo raczej grupa rjj sobie nie wybierze byle kogo.



btw poblokowali wikipedie Roya, a chciałem dużo rzeczy zmienić na lepsze porażka...
 
Jest teraz wogóle gdzieś na dalekim horyzoncie jakiś leworęczny pięściarz co by się Szpilce trafiła jeszcze raz okazja na sparingi?



@Tar



Co chciałeś zmieniać?
 
hehe nie wiem po co pchaja sie w ppv, kto im to kupi. . . i ciekawe jeszcze jaka cene sobie krzykna za to



ogolnie podejrzewam, ze bedzie to wielki nie wypal ;]
 
No to teraz trzymamy kciuki za Thompsona, jak wygra pewnie ma w kontrakce rewanż w Vitalijem, który ściągnie sobie na sparingi Szpilę. Wszystko jakoś się ułoży i Artur posparuje z Kliczką.:-)
 
Szkoda, ze Szpilka nie pojdzie na sparingi do Kliczki napewno to by byla mega cenna nauka dla niego wieksza niz nie jedna walka...
 
Pewnie , ze pamiętamy! Wtedy kibicowałem temu takiemu małemu .... Alfonso Gomez się nazywał czy jakoś tak :) Pamiętam , że pierwszym odcinku pokonał Petera Manfredo Jr'a.
 
Pamiętam kilka walk z contendera a zawodników co brali udział to trudno zapomnieć zwłaszcza, że później całkiem dobrze sobie radzili.



Sergio Mora



Max Alexander



Corneluis Bundrage



Danny Santiago



Darnell Wilson



Alfonso Gomez



itd
 
Ja kibicowałem Juan de la Rosa wtedy miał 18 lat i był najmłodszy z tych wszystkich bokserów. Oj jak fajne było by gdyby zrobili 2 edycję.







Zawsze wkurzał mnie Ahmed Khaddour
 
Sergio Mora, Alfonso Gomez moich dwoch faworytow wtedy ;) Dodatkowo Peter Manfredo tez byl wysoko w rankingach swego czasu ;) a Ishe Smith pokonal kiedys Pawla Wolaka :P
 
Back
Top