Boks



Najman się domaga 400 tys dolarów za to że TVP nie zablokowała sygnału i gala była ogólnie dostępna na całym świecie a miało być PPV za 20 dol.
 


Najman się domaga 400 tys dolarów za to że TVP nie zablokowała sygnału i gala była ogólnie dostępna na całym świecie a miało być PPV za 20 dol.

Jakże śmiesznie to wygląda w kontekście poprzedniego RT Marcina z tym promo DAZN i "Pay-per-view is totally screwed!".
 
Możecie się śmiać, ale Najman wydaje się na serio czasami jednym z najbardziej rozsądnych ludzi w polskich sportach walki. Mimo, że sportowiec z niego żaden.
W USA za taką pomyłkę stacji telewizyjnej dostałby spore odszkodowanie. W Polsce ciekawe
 
Możecie się śmiać, ale Najman wydaje się na serio czasami jednym z najbardziej rozsądnych ludzi w polskich sportach walki. Mimo, że sportowiec z niego żaden.
W USA za taką pomyłkę stacji telewizyjnej dostałby spore odszkodowanie. W Polsce ciekawe
Nie wiem, czy warto wierzyć w te zapewnienia o nieudanej geoblokadzie. Oficjalnego stanowiska TVP nie ma, a Najman lubi nakręcać takie sytuacje.
 
dobra bitka z wczorajszej gali:antonio:







Wielki Człowiek, który połączył boks i MMA poprzez zazdrości maluczkich :lol:

c08f0c7bda23.gif
 
Walke Wilder-Fury pokaze Canal+. Chujoza bo nie mam tego. Do tej pory nie widzialem walki Kownackiego z Martinem bo tez byla u nich a link @yonigga gdzies mi wjebalo do tej walki.
 
Walke Wilder-Fury pokaze Canal+. Chujoza bo nie mam tego. Do tej pory nie widzialem walki Kownackiego z Martinem bo tez byla u nich a link @yonigga gdzies mi wjebalo do tej walki.
Kurwa szkoda. Można kupić dostęp do Canal + na player.pl, ale to 60 zł/30 dni - ja podziękuję. Trzeba szukać streamów...
 
dobra bitka z wczorajszej gali:antonio:

Obczaiłem walkę Riosa z Alvarezem i bitka przednia jak wspomniałeś. Jestem pozytywnie zaskoczony, że sędzia przeczekał 8 rundę, a przed rozpoczęciem 9-tej powiedział "Ramon musisz coś pokazać" i jak widział, że nic się nie zmienia to dopiero przerwał:applause:
 
Back
Top