Boks

na polsacie te gale tymexu maja lepsza ogladalnosc? taki sam shit:lol:

Czasami nie tylko poziom sportowy się liczy ale samo opakowanie imprezy, np. KSW, FEN. Tak samo gale bokserskie na Polsacie, który dobrze to opakowuje, zobaczymy co TVP zrobi.
 
akurat opakowanie to mnie malo obchodzi jako kibica i jakies slupki ogladalnosci

Ciebie nie obchodzi, mnie też nie obchodzi ale większość ludzi którzy za to płacą hajs obchodzi. A część z nich nie obchodzi poziom sportowy tylko samo opakowanie.
 
Ciebie nie obchodzi, mnie też nie obchodzi ale większość ludzi którzy za to płacą hajs obchodzi. A część z nich nie obchodzi poziom sportowy tylko samo opakowanie.
Ja to bym płacił za brak gadających głów. Te wszystkie lasery też mogą sobie w d... wsadzić. Jak dla mnie ACB jest bliska ideału i mam nadzieję odpłacić się im też odwiedzając ich galę.
 
Raz na ruski rok obejrze boks.Mimo tego jaram się walą Stricza, aż mnie nosi że tyle czekać mam na walke.

Jako laik zapytam-na ile % oceniacie że Sulęcki to wygra?
 
Ja to bym płacił za brak gadających głów. Te wszystkie lasery też mogą sobie w d... wsadzić. Jak dla mnie ACB jest bliska ideału i mam nadzieję odpłacić się im też odwiedzając ich galę.

Dla mnie idealny pod tym względem jest turniej WBSS, krótka prezentacja zawodników w świetle, potem wchodzą i walczą.
 
Raz na ruski rok obejrze boks.Mimo tego jaram się walą Stricza, aż mnie nosi że tyle czekać mam na walke.

Jako laik zapytam-na ile % oceniacie że Sulęcki to wygra?
Szanse ma niewielkie, choć Jacobs jak każdy jest do pokonania. Nawet czasy GGG mógł skończyć właśnie Jacobs tylko pytanie, czy to starzejący się GGG, czy Jacobs miał swój dzień/taki dobry jest. Jak dla mnie przeciwnicy Jacobsa nie wyróżniali się niczym szczególnym, problem w tym, że Sulęckiego tak samo. Przewagą Maćka może być to, że Jacobs już myślami jest przy rewanżu z GGG lub pojedynku z Charlo.

Dla mnie idealny pod tym względem jest turniej WBSS, krótka prezentacja zawodników w świetle, potem wchodzą i walczą.
Tam akurat show robił ten gość co deptał stopami po swoich dredach:lol: Ale właśnie fajny turniej pod względem właśnie skupienia się niemal wyłącznie na samych walkach. Sporym szokiem jednak dla boksu były te gale PBC, też nastawione tylko na same walki.
 
na polsacie te gale tymexu maja lepsza ogladalnosc? taki sam shit oprocz ostatniej bo dali tomasza
Ale szanuj Pan, dobre? Na galach Sferisu królują zestawienia polskich "prospektów" z gulaszami węgierskimi, a Grabowski często zestawia równych sobie. Nie są to może geniusze boksu, ale przynajmniej się chcą napieprzać.

LoL, idę na galę Borsona w Częstochowie, ale w życiu nie powiedziałbym, że karta gali to jest coś wspaniałego, a na TT leją się RT takich wychwalanek, że mega lizanie się odstawia co najmniej jakby Kliczko z Joshuą walczyli:o o::wall:
Też mnie to trochę dziwi. Karta w porządku, gdyby nie Master to powiedziałbym, że bez fajerwerków. Procentuje dobra promocja gal Borka, trzeba przyznać, że wprowadził w tym aspekcie nową jakość.
 
Ale szanuj Pan, dobre? Na galach Sferisu królują zestawienia polskich "prospektów" z gulaszami węgierskimi, a Grabowski często zestawia równych sobie. Nie są to może geniusze boksu, ale przynajmniej się chcą napieprzać.


Też mnie to trochę dziwi. Karta w porządku, gdyby nie Master to powiedziałbym, że bez fajerwerków. Procentuje dobra promocja gal Borka, trzeba przyznać, że wprowadził w tym aspekcie nową jakość.
Serio? Oprocz walki Mastera to kibel totalny. No Adamka jeszcze mozna obejrzec smialo. Ale w zyciu bym nie zaplacil 4 dych za takie cos... Zmieniajac gale to szkoda ze Zimnoch obsral gacie przed Szpila bo troche by biletow Najmanowi ta walka sprzedala...
 
Ale szanuj Pan, dobre?
co kto lubi, jakos wole ogladac gale wasyle gdzie raz na jakis czas moge zobaczyc glowke czy tam wlodara ktorzy byly kiedys mistrzami( gdzie i tak wynik jest przewaznie znany z gory) niz te "wyrownane" walki na gali grabowskiego a szczegolnie jak walczy brodnicka
 
LoL, idę na galę Borsona w Częstochowie, ale w życiu nie powiedziałbym, że karta gali to jest coś wspaniałego, a na TT leją się RT takich wychwalanek, że mega lizanie się odstawia co najmniej jakby Kliczko z Joshuą walczyli:o o::wall:
Przestałem obserwować Borka na TT ze dwa dni temu, ilość RT i ich tresc przez niego przewalana nie do zniesienia dla mnie.

Sama gala calkiem spoko.
 
poczekamy zobaczymy. TVP ma w chuj kasy, ale też od groma tam cwaniaczków nawet więjszych niż AW
Może i są cwaniaczki, ale rakiem z tej umowy się chyba nie wycofają (za duża pompa)...

"Umowa obowiązuje do końca 2021 roku, a w tym czasie na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć 32 gale bokserskie: zarówno z udziałem polskich zawodników, jak i tych najbardziej znanych bokserów zagranicznych. Będą one pokazywane w TVP Sport, na stronie SPORT.TVP.PL a także w aplikacji TVP Sport. Dodatkowo, walka wieczoru z udziałem polskiego zawodnika będzie transmitowana w antenie otwartej."
 
u kogo jest teraz sek? u wasyla?
No, albo u Babilona, choć to chyba to samo teraz:lol: Będzie się bił w Legionowie 7 podobno. Na ringpolska się udziela, więc można dopytać:lol:

@Tony Maniana gala spoko, tylko nie na PPV, czy tam takie jazdy z biletami. Miejsce gdzie siedziałem w listopadzie było za 60, a teraz za 100zł. Mam nieco dalej teraz, choć na tej hali z każdego miejsca dobrze widać, a i tak można było iść na miejsca VIP bo tego nikt nie sprawdzał:lol:
 
Back
Top