Boks

Będzie ktoś z Was stawiał hajs na Stricza ? Na jakiej stronie najlepiej teraz grać u buka ?
Kiedyś grywałem, ale skasowali bet365 w Polsce i zajebali mi hajs który tam miałem, potem przez chwile Unibet ale ludzie oradzają (czemu ???)

Na bank postawie na Suleckiego, on to kurwa wygra i chuj, a kurs na niego to 9
 
Będzie ktoś z Was stawiał hajs na Stricza ? Na jakiej stronie najlepiej teraz grać u buka ?
Kiedyś grywałem, ale skasowali bet365 w Polsce i zajebali mi hajs który tam miałem, potem przez chwile Unibet ale ludzie oradzają (czemu ???)

Na bank postawie na Suleckiego, on to kurwa wygra i chuj, a kurs na niego to 9
Napiszę tutaj bo nie chce mi się przenosić do innego działu.
Z legalnych w PL to sts i lvbet, ale tam słabe kursy i podatek 12% + gdy wygrasz ponad 2280zl dodatkowo zabierają ci jeszcze 10% :D więc tu komentarz jest zbędny.
Unibet jest dostępny (wpisz pierw adres w google, to się nazywa chyba unibet-2 teraz) tylko wpłaty/wypłaty rób przez trustly - jedyna wada to podanie swoich danych do konta bankowego gdy używasz trustly, więc jednorazowo można pograć, jak wygrasz to wyplacasz i zmieniasz hasło do logowania w banku.
Betsafe i betsson są już znowu w polsce, też masz tam opcję trustly albo lepiej - portfel ecopayz. Zakładasz ecopayz, weryfikujesz, wplacasz kase na eco i potem z eco do betsafe/betsson. Wypłata z buka do eco i z eco możesz bezpiecznie przelać do banku.
Bet365 musisz mieć konta założone na obce osoby i dobrze działający vpn/vps. To już dla kogoś kto się tym zawodowo zajmuje.
 
Napiszę tutaj bo nie chce mi się przenosić do innego działu.
Z legalnych w PL to sts i lvbet, ale tam słabe kursy i podatek 12% + gdy wygrasz ponad 2280zl dodatkowo zabierają ci jeszcze 10% :D więc tu komentarz jest zbędny.
Unibet jest dostępny (wpisz pierw adres w google, to się nazywa chyba unibet-2 teraz) tylko wpłaty/wypłaty rób przez trustly - jedyna wada to podanie swoich danych do konta bankowego gdy używasz trustly, więc jednorazowo można pograć, jak wygrasz to wyplacasz i zmieniasz hasło do logowania w banku.
Betsafe i betsson są już znowu w polsce, też masz tam opcję trustly albo lepiej - portfel ecopayz. Zakładasz ecopayz, weryfikujesz, wplacasz kase na eco i potem z eco do betsafe/betsson. Wypłata z buka do eco i z eco możesz bezpiecznie przelać do banku.
Bet365 musisz mieć konta założone na obce osoby i dobrze działający vpn/vps. To już dla kogoś kto się tym zawodowo zajmuje.
Dzieki!
 
Kurde, TVP naprawdę mocno skupia się na boksie. Ledwo podpisano umowę, a już zaczęły się akcje promujące. "Ekspertami" w studio przed skokami (ok. 6 mln widzów) byli Sulęcki i Izu. Teraz to:
 
Obejrzalem wlasnie Punchera i kurwa wydaje mi sie ze Brodnicka morde sobie zrobila. Jakas taka dziwna na papie i chyba jakis botoksik wjechal...
 
Dobrze niech promują, póki co dobrze to wygląda, zobaczymy co Wasyl poklei za gale w najbliższym czasie i będzie weryfikacja. Wszyscy podobno zadowoleni bo TVP może nie gwarantuje milionów, ale gwarantuje każdemu regularne starty ze sztywnymi datami, a to w przypadku naszych rycerzy dobra wiadomość.
 
Ciężko powiedzieć, myśle, że Whyte wygra na punkty po dobrej bójce. On jest w dobrym gazie, podobał mi się z Heleniusem mocno go zdominował i widać, że wziął się mocno za siebie szczególnie po walce z Chisorą. Browne nie walczył prawie rok, jest stary, a jedyne kogo pokonał to w zasadzie past prime wyciągnięty z buszu i odciągnięty od stołu przez bogatych kolegów Czagajew, który i tak prawie mu dojebał. Chociaż musze przyznać, że jak na tak małe doświadczenie i rozpoczęcie nauki boksu tak późno, to Browne radzi sobie całkiem zajebiście, dlatego rispekt.

Generalnie troche się zdziwiłem, że Browne jest większy niż Whyte, ma też mocny cios więc nigdy nie wiadomo, takie 50/50, ale więcej rzeczy przy tym spotkaniu przemawia za Whytem jak dla mnie.

Ty ? :fro:
 
uid_4114d6e1b8a4cc499799971f4b7f2ea91521638571342_width_1600_play_0_pos_0_gs_0.png
 
Ta afera tylko na dobre dla walki wyszła. Więcej ludzi chce zobaczyć, a Gienek pierwszy raz w życiu wkurwiony. Nie moge się doczekać, większość tym razem stawia na Canelo i też tak obstawiałem, ale teraz myśle, że GGG go rozjedzie ::duszenie::
 
Back
Top