Boks


Borek też dobry. Tu ciśnie, że Izu wraca po KO z gościem po porażce, ale jak Adamek wracał z Saletą to było git. Albo jak do Polski przyjeżdżał Kassi po trzech porażkach... Ciekawe co będzie, jak Izu się po Fredzie przejedzie... Powie, że Adamek go rozbił?

Swoją drogą, zajrzałem na boxreca i nadchodzący PBN ma aż cztery walki trzygwiazdkowe...
 
DZR7yFLWAAEKtoI.jpg
 
Parzęczewskiego za chuja nie puszą, a to byłby zacny pojedynek. Wach vs Molina. Na dzień dzisiejszy sprzedanych 7k biletów na Narodowy.
 
Parzęczewskiego za chuja nie puszą, a to byłby zacny pojedynek.
Też bym to zobaczył, ale szanse zerowe.


Czyli wyprzedali 7k biletów, nie mając skompletowanej rozpiski? Moim zdaniem dobry wynik, biorąc pod uwagę, że Borek chyba coś koło tego sprzedał w sumie na PBN Adamek - Haumono. Jeżeli z taką kartą sprzedadzą ze 20k to tylko bić brawo.

Walka Szpilki mnie nie interesuje, ale Izu i Wach mają spoko przeciwników. Oczywiście niekoniecznie sportowo, ale będzie fajny pojedynek korespondencyjny z Adamkiem.
 
Borek też dobry. Tu ciśnie, że Izu wraca po KO z gościem po porażce, ale jak Adamek wracał z Saletą to było git. Albo jak do Polski przyjeżdżał Kassi po trzech porażkach... Ciekawe co będzie, jak Izu się po Fredzie przejedzie... Powie, że Adamek go rozbił?

Swoją drogą, zajrzałem na boxreca i nadchodzący PBN ma aż cztery walki trzygwiazdkowe...
Ja tam Matiego lubie, ale troche mu odpierdala przez te kłótnie z AW. Takie na siłe wbijanie sobie szpileczek gdzie się da. Nie bardzo rozumiem też, ocb z Moliną (niby nie mógł do Borka na maj przez Dona i się umawiają na wrzesień, a walczy na PGE ?). Ponadto Borek twierdził w tym wywiadzie, że Szpilka dostanie Liakhovicha...
Szkoda szczempić ryja :matt:
 
Ja tam Matiego lubie, ale troche mu odpierdala przez te kłótnie z AW. Takie na siłe wbijanie sobie szpileczek gdzie się da. Nie bardzo rozumiem też, ocb z Moliną (niby nie mógł do Borka na maj przez Dona i się umawiają na wrzesień, a walczy na PGE ?). Ponadto Borek twierdził w tym wywiadzie, że Szpilka dostanie Liakhovicha...
Szkoda szczempić ryja :matt:
Ja Borka szanuję i generalnie lubię słuchać wywiadów z nim, bo gość się zna na boksie. Zwracam tylko uwagę na to, że MB nie jest wyjątkiem i tak samo jak Wasyl czy inni, nie jest do końca obiektywny.
 
7 Tys sprzedane ciekawe ile sprzedadza do konca moim zdaniem z tym stadionem troche poniosla ich fantazja :lol: Wach i Izu maja ciekawych przeciwnikow jak na warunki w PL.Szpilka wiadomo ze nie dostanie kogos extra po takich porazkach :boss:
 
Właśnie mi oddalili aplikację na cel nr. 1, więc zapytam o cel nr. 2. Ktoś się wybiera na tę NGB w WaWie? Wygląda na to, że nie sprzedają w ogóle górnych sektorów więc widoczność powinna być niezła nawet na miejscach za 60zł.
 
Babyface znokautuje Wildera
Na tym etapie kariery to lepiej Breazele, Martin czy Miller a nie Wilder. Watpie wogole czy taki temat byl/jest grany choc w 1% gdy na horyzoncie dla Wildera jest Antek albo chociaz Whyte... Bez obrazy ale Adam to nie ta para kaloszy...
 
Zwycięzca Sulęcki - Jacobs obowiązkowym pretendentem WBA.
Tego się obawiałem. Teraz to już jestem zajarany walką na maksa, bo jak były ploty o Sulęcki - Jacobs to łapałem się za głowę jak pomyślałem kogo może dostać zwycięzca jako następnego. Ale szansa przed Maćkiem, forma GGG już nie ta co kiedyś. Strach się bać, może być bardzo pięknie, pięknie lub po prostu nic się nie stanie.
 
Wedlug SE Wachu dostanie 300 tysia zl za walke na Narodowym:penn:jedna z większych jego wyplat w zyciu. Kurwa jacy oni sa wszyscy przeplaceni to ja pierdole...
Z tego co pamiętam Sosnowski za walkę z Kliczko przytulił 1 mln euro
 
Back
Top