Boks

Kolejny dobry vlog Kostyry. Będą wywiady z Gmitrukiem i Wasilewskim. Padła też ciekawostka chyba o Włodarczyku:wink: Polsat walczy również o prawa do walki GGG - Canelo.

Powodzenia o te prawa jak walka bedzie odwolana juz prawie bankowo bo Canelo maja na rok zawiesic:wink:
 
Wsparcie od Hunto

DZocxkvX0AAi2mC.jpg
 
Powodzenia o te prawa jak walka bedzie odwolana juz prawie bankowo bo Canelo maja na rok zawiesic:wink:
walki na 100% nie bedzie, jest juz zwrot biletow, minimum moga go zawiesic na pol roku, wtedy tez jest fajna data w sierpniu, chyba dzien wyzwolenia meksyku, tylko czy ggg zechce tyle poczekac. Na razie Golden Boy daja mu marne propozycje.
 
A ja Was oznaczyłem do walki Syrowatki, a nie Antka, nie chciało mi się wpisywać nicków, to zacytowałem pierwszy-lepszy post.
 
Lubię walki dwóch niepokonanych zawodników, tym bardziej, że w boksie to zero dużo znaczy. Fajna gala do relaksu po świątecznych przygotowaniach
 
Nie pamiętam kiedy oglądałem boks na żywo, ale Antka jakoś polubiłem. Do tego tvp sport transmituje więc zobaczymy co tam w boksie słychać.
 
Back
Top