Boks

Jedynym minusem takich dużych walk jest to, że pojedynkiem interesują się również osoby nie mające pojęcia o boksie i człowiek musi mimochodem czytać bzdury "ekspertów".

AJ w końcu boksuje z głową. Dojrzał pięściarsko.
wlasnie problem w tym, ze ludzie nie doceniaja AJ po tej walce, a po prostu to parker dal walke zycia, niz joshua dal gorsza, dla mnie w tym momencie nie ma zawodnika, ktory wygra z nim.
 
Według mnie najlepsza walka Joshuy jak dotąd. Boksował baaaardzo dojrzale. Aczkolwiek mam wrażenie że jeśli dojdzie do walki z Wilder to AJ dostanie ciężkie K.O. Wilder jest bardziej dynamiczny,szybszy i ma dużo bardziej mocniejszy pojedynczy cios od Parkera, nadal nie rozumiem dlaczego jest tyle hejtu na Wildera fakt faktem to w miarę surowy pięściarz ale wygrywa i to się liczy.
 
Według mnie najlepsza walka Joshuy jak dotąd. Boksował baaaardzo dojrzale. Aczkolwiek mam wrażenie że jeśli dojdzie do walki z Wilder to AJ dostanie ciężkie K.O. Wilder jest bardziej dynamiczny,szybszy i ma dużo bardziej mocniejszy pojedynczy cios od Parkera, nadal nie rozumiem dlaczego jest tyle hejtu na Wildera fakt faktem to w miarę surowy pięściarz ale wygrywa i to się liczy.
Tylko, że jest problem. Dynamicznym i szybkim jesteś wtedy kiedy masz myślenie zabijaki, a jak chcesz coś osiągnąć więcej w boksie i nie chcesz za szybko wypaść to w takich poważniejszych walkach używasz po prostu więcej taktyki. Wilder nie boksował z nikim poważniejszym, w sensie z kimś kto by wymagał czegoś innego niż zabijaka-obrona. Czasy gościa z twojego awatara, gdzie kosisz wszystkich, nawet tych bardziej dojrzałych samym sobą bezpowrotnie minęły. Wilder co najwyżej może się wystrzelać, Joshua ogarnie.
 
Nieźle oglądało się to na TVP sport.
Może i strategia, może i bokserskie szachy. ..dla mnie po prostu nudna walka.
 
wlasnie problem w tym, ze ludzie nie doceniaja AJ po tej walce, a po prostu to parker dal walke zycia, niz joshua dal gorsza, dla mnie w tym momencie nie ma zawodnika, ktory wygra z nim.
Przesadzasz. W walce z Wilderem stawiam pol na pol i naprawdę Wilder może mu swiatlo szybko zgasic. Kolejny Fury ze swoim w chuj niewygodnym stylem dla każdego może go wypunktować jak młodego. Mnie nie kupil wczoraj tym stylem Antek( i proszę nie pisać mi o finezji czy technice bo jestem akurat osoba trenujaca m.in. tez boks) i oceniam to na chłodno i za dużo to się nie napracowal wczoraj... Antek jak nie nokautuje w 1 rundach to później już tak rozowo nie jest. Walka z Whytem to pokazala, z Kliczko do momentu KO moglo się wydarzyć wszystko. Walka z Takamem to był dramat( pomijam wage ale Kamerunczyk wzial walke w zastępstwie) i wczoraj z Parkerem bez szalu który tez jakims zabijaka nie jest. Czekam z niecierpliwoscia na starcia z Wilderem i Furym bo z nimi chce teraz tylko walczyc...
 
A ja mam nadzieję, że w końcu nadejdzie walka AJ vs Wilder, strasznie irytujacy jest Amerykanin, do tego ten jego rekord nabity na bumach ;) i styl walki, bo poza mega kowadłem to jakby pod remizą się bił. Wszystkie pieniądze na AJ, taktycznie i z tym jego lewym prostym go zje.
 
bo poza mega kowadłem to jakby pod remizą się bił
:damjan: skad Ty jestes ze pod remiza sie tak nakurwiaja? Ja lekko faworyzuje Antka, ale kurwa przeciez Wildler te wiatraki rozpuszcza dopiero jak zrani przeciwnika, czy tez jak wie, ze mu nic nie grozi... ja tam uwazam ze to jest mega skuteczne wtedy, bo zraniony przeciwnik broni sie intuicyjnie i w ogole niekonwencjonalne techniki zawsze na propsie. Mega bym sie jaral ta walka ale szczerze powatpiewam ze dojdzie do niej:(
 
Przesadzasz. W walce z Wilderem stawiam pol na pol i naprawdę Wilder może mu swiatlo szybko zgasic. Kolejny Fury ze swoim w chuj niewygodnym stylem dla każdego może go wypunktować jak młodego. Mnie nie kupil wczoraj tym stylem Antek( i proszę nie pisać mi o finezji czy technice bo jestem akurat osoba trenujaca m.in. tez boks) i oceniam to na chłodno i za dużo to się nie napracowal wczoraj... Antek jak nie nokautuje w 1 rundach to później już tak rozowo nie jest. Walka z Whytem to pokazala, z Kliczko do momentu KO moglo się wydarzyć wszystko. Walka z Takamem to był dramat( pomijam wage ale Kamerunczyk wzial walke w zastępstwie) i wczoraj z Parkerem bez szalu który tez jakims zabijaka nie jest. Czekam z niecierpliwoscia na starcia z Wilderem i Furym bo z nimi chce teraz tylko walczyc...
tzn. jasne, mnie jego wystep rowniez nie zachwycil, chociaz dostrzegam, ze parker tez dal wystep zycia chyba. Aczkolwiek jest dla mnie o wiele bardziej ulozonym piesciarzem niz wilder i stawialbym w tej walce 70-30 dla AJ, a Fury to ciezko na razie cokolwiek o nim powiedziec.
 
29416717_1333746040059578_6531400030232772608_n.jpg
 
Kolejna uszczypliwość Wojsława w naszą (?) stronę. Raczej nie Prima Aprillis z jego strony. Komuś coraz bardziej odpierdala

 
Dla mnie w walce AJ-Wilder, Joshua jest dużym faworytem. Zupełnie inny poziom boksu i Wilder będzie miał większe problemy niż z Ortizem na początku walki. I AJ nie pozwoli mu przetrwać jak już trafi, nawet ta mocna szczęka Amerykaninowi nie pomoże. Jedyna szansa Wildera na wygraną to moim zdaniem doprowadzić do takich wymian na jakie porwał się AJ w walce z Whytem i dał się trafić, ale wątpię bo jak pokazała wczorajsza walka idzie w stronę dobrego, chirurgicznego boksu.
 
Nie wiem co ludzie chcą od tej walki. Spodziewali się drugiego Kliczko-AJ, które było najlepszą walką o pas w wadze ciężkiej od czasu Lewis-Witalij Kliczko? I mówią to jeszcze te same osoby, które jarały się Wilder-Ortiz, a tamta walka była słabsza od tego starcia.
 
Nie wiem co ludzie chcą od tej walki. Spodziewali się drugiego Kliczko-AJ, które było najlepszą walką o pas w wadze ciężkiej od czasu Lewis-Witalij Kliczko? I mówią to jeszcze te same osoby, które jarały się Wilder-Ortiz, a tamta walka była słabsza od tego starcia.

To raczej kwestia oczekiwań kibica, który nie ogląda boksu na co dzień. Spodziewali się że jak dwóch niepokonanych zawodników ze sobą walczy, z pasami to będą wymiany, knockdowny itd. To samo było przecież po Mayweather-Pacquiao. Reklamowane jako walka wszechczasów, ludzie łyknęli hype a potem zdziwienie.
 
Obejrzałem 3 ostatnie walki. Podobało mi się. Nokaut Powietkina miód. Walka wieczoru może nie porywała, ale powiedzieć, że była słaba to naprawdę opadają ręce. No i muszę powiedzieć, że studio było bardzo fajne. Ogólnie bardzo fajny wieczór z boksem.
 
Back
Top