Boks


Adamek wydaje mi się szybszy niż ostatnie kilka lat wstecz, uważam że jakby pracował z Gusem przed walką ze Szpilką to by tego nie przegrał.
 
bez gusa tez dalby rade jakby nie zydzil na flocie (treningi w jakies podstawowce gdzie sparning partnerem byl wlodek letr lol, spanie i obiadki u mamy i silownia u pana stasia czy jak mu tam bylo)
Teraz taki rewanż też miałby sporo sensu i chętnie bym obejrzał. Tamta walka miała wybić Szpile i pogrzebać definitywnie Adamka a teraz Goral ma lepsze notowania od Artura.
 
Teraz taki rewanż też miałby sporo sensu i chętnie bym obejrzał. Tamta walka miała wybić Szpile i pogrzebać definitywnie Adamka a teraz Goral ma lepsze notowania od Artura.
Można pomarzyć, ale raczej do tego nie dojdzie. Teraz Szpilman będzie się przecierał z niegroźnymi typami, a później to pewnie Wach, ew. Włodarczyk. No chyba, że pojawi się szansa na walkę o pas...
A Adamek jak wygra z Abellem to pewnie przyatakują jakiś pas Mistrza Europy albo jakiś pasek Intercontinental i do widzenia.

Ciosek z Masterem:
 
Można pomarzyć, ale raczej do tego nie dojdzie. Teraz Szpilman będzie się przecierał z niegroźnymi typami, a później to pewnie Wach, ew. Włodarczyk. No chyba, że pojawi się szansa na walkę o pas...
A Adamek jak wygra z Abellem to pewnie przyatakują jakiś pas Mistrza Europy albo jakiś pasek Intercontinental i do widzenia.

Ciosek z Masterem:

kiedy to teraz leci? zawsze bylo w poniedzialek ale chyba cos sie zmienilo?
 
Jak się uda jeszcze bilet dostać a nie orientowałem się jak schodzą to bym się wybrał. Trochę mi z głowy to wyleciało.
Są jeszcze nawet te najtańsze za 39zł. Ja brałem te za 59 bo niemal na wprost mam ring. Ale w sumie jak będzie miejsce to może się uda siąść razem, choć koło mnie już ktoś wykupił. Nie powinno być jednak problemów ze swobodnym poruszaniem się po hali.
 
@Orlos, @bart123, na Częstochowę mamy wykupionych blisko 50 biletów za 100 PLN, już kilka osób odpadło i miejsca będą stały puste. Później jak coś podam wam dokładny sektor itp.
 
Ruszyła sprzedaż biletów na Knockout Boxing Night 1 (oryginalna nazwa :lol:) w Wałczu 12.05. Głowacki w ME, poza tym Stępień, Runowski, Matyja. Gala w TVP1 i TVP Sport. Tradycyjnie zero info o rywalach.

Jeżeli to jest ta hala, którą sugeruje google, to bida z nędzą...
 
@Orlos, @bart123, na Częstochowę mamy wykupionych blisko 50 biletów za 100 PLN, już kilka osób odpadło i miejsca będą stały puste. Później jak coś podam wam dokładny sektor itp.
Coś można pokombinować, ostatnio nie było za bardzo problemów z sektorami. Teraz to zainteresowanie jest chyba większe, ale i tak chyba nie będzie kompletu.

Tak z ciekawości to jedziecie konkretnie wspierać jakiegoś zawodnika, czy po prostu jeździcie regularnie na gale boksu?
 
o 12 rusza ringwolny z pindera
szkoda ze nie robia wieczorem tych audycji tylko w dzien jak czlowiek musi siedziec w pracy
 
ja bym Najmanowi za bardzo nie wierzyl, ale 1o tysi to nadal slaby wynik
ogladam czasami te bilety i jakos dziwnie to schodzi, wyglada jakby cale sektory niby nagle stawaly sie "wyprzedane"
oni chyba tylko czesc stadionu wynajeli ale jak bedzie z 20 kola ludzi to bedzie calkiem niezle
ciekawe czy to prawda z tym blokowaniem biletow co tam najman gadal
 
oni chyba tylko czesc stadionu wynajeli ale jak bedzie z 20 kola ludzi to bedzie calkiem niezle
ciekawe czy to prawda z tym blokowaniem biletow co tam najman gadal
pewnie prawda, bo Lewy ostatnio mial niezly bol dupy na ebilat w wywiadzie co ogladalem
niby wyjebane na KSW maja i dalej sprzedaja
 
Binkowskiego wyjebali z gali na stadionie. Linka nie wklejam bo z wybiórczej i nie ma całego tekstu za free. Chodzi niby o rasizm.
 
Back
Top