Boks

Wilder przed walką z Ortizem niedoceniany, tak teraz jest overrated. Joshua wygrywa z nim przed czasem i będę zdziwiony jak to potrwa więcej niż 7-8 rund.
 
A kogo Parker ma na rozkładzie? Wymęczonego Hughie Furyego i Andiego Ruiza, myślę że Antek robi go na spokojnie i wtedy unifikacja z Wilderem, a tam już wszystko może się zdarzyć :)
Nie chodziło mi o to, że Parker taki dobry, tylko że Antek taki przereklamowany ;)
 
Dla mnie jedynym zawodnikiem, który może ograć Joshuę jest Fury ze względu na styl, reszta będzie leżeć.
 
Bumeranga na końcu nie zauważyłeś? :)
Z Izu żart, ale o przehajpowaniu dość poważnie pisałem. Już ten Kameruńczyk pokazał, że Joshua wcale nie jest taki fafarafa, ringowy musiał uratować Angolowi nieskazitelny rekord kaosów.
Takam to nie gapa a wzial walke jeszcze z krotkim wyprzedzeniem. Poza tym Antek w tej walce wazyl najwiecej i to byl jego najslabszy wystep. Na Parkera powinno styknac ale na Wildera to naprawde pol na pol!
 
Dla Diablo to już jeden z ostatnich dzwonków by dobrze zarobić. W Polsce spokojnie się to sprzeda


wszystko zalezy czy szpila wygra czy przegra na narodowym, jak dostanie w pizde to nic mu nie zostanie jak walka z krzychem
edit: balem sie ze bedzie chujnia a calkiem dobrze sie wlodara sluchalo
 
Lomachenko - Linares oficjalnie 12 maja w MSG.

DYLVpCuWkAAORLu.jpg
 

Właśnie to widziałem na tt :) Ostatnio pojawiało się coraz więcej głosów, że to Borek skłócił środowisko, ale taką akcją zyskał jednak trochę wizerunkowo. A Wasyl jak to Wasyl, co złego to nie on, ale jak jest szansa to wbije szpilkę w czuły punkt.

Skoro zamknięto rozpiskę PBN to można całościowo ocenić. Solidna karta, szykują się naprawdę niezłe boksy. Amatorzy boxreca nie będą zachwyceni, ale większość pojedynków zapowiada się wyrównanie. Szkoda, że (najprawdopodobniej) w PPV, bo mimo wszystko takich dobrych polskich gal jest mało, a wiadomo, że tylko otwarta antena zapewni jakieś większe zainteresowanie... Osobiście wolę Abella niż Molinę - tutaj jest gwarancja przynajmniej 3-4 emocjonujących rund, Molina jest nudny jak flaki z olejem, to ciągłe unikanie walki, odwracanie i nakrywanie barkiem już mnie zaczynało wkurwiać podczas walki z Adamkiem.

Swoją drogą życie zweryfikowało plany Borkowi. Adamek - Kassi promowano jako ostatnią walkę TA w Polsce - kilka miesięcy później zawalczy w tym samym miejscu, miała być duża walka na wiosnę, być może w Wlk. Brytanii - będzie pojedynek z Abellem. Ciekawe co dalej w przypadku ew. wygranej Adamka...
 
jak beda jakies pociski to zdaj relacje bo nie mam glosnikow w robie:wink:
edit: mogliby robic takie audycje o normalniej godzinie a nie jak ludzie w pracy zapierdalaja...
Najpewniej będzie do odsłuchu. Zaczęło się od pytania o Gmitruka i Wasileswkiego. Ale nic szczególnego nie powiedział.
 
LoL, idę na galę Borsona w Częstochowie, ale w życiu nie powiedziałbym, że karta gali to jest coś wspaniałego, a na TT leją się RT takich wychwalanek, że mega lizanie się odstawia co najmniej jakby Kliczko z Joshuą walczyli:o o::wall:
 
Back
Top