Boks

Koledzy tylko o to chodzi ,że wszyscy mówią że Dawson zdominował Kata i przez to tamten udawał kontuzję bo nie "miał szans " na wygraną...
 
A ja nie mówie o tobie tylko o współpracownikach Dawsona i pseudo ekspertach:-)



Dawson nie wierzy w kontuzję 'Kata' i jest przekonany, że 46-letni Hopkins nie chciał kontynuować pojedynku, gdy zdał sobie sprawę, że nie ma szans na zwycięstwo ze zmotywowanym przeciwnikiem.



- Wiedziałem, że on nie chce ze mną walczyć. Hopkins wciąż mówi o Filadelfii i podkreśla, że jest gangsterem. To nieprawda, wcale nim nie jest. Gangsterzy się nie poddają. On jest słaby. Słaby fizycznie i psychicznie. Nie ma siły - powiedział na konferencji prasowej Dawson.:-)



Mir zamiast nabijac głupie odpowiedzi lepiej nie komentuj już nic ;)
 

Barry Hearn: W przyszłym roku celujemy w walkę o tytuł Mistrza Świata


Matchroom Sport powiadomił, że Mistrz Europy wagi średniej, Grzegorz Proksa podpisał nową umowę promotorską z brytyjską firmą.

Niepokonany na zawodowych ringach Polak zdobył wakujące trofeum zmuszając do poddania się Sebastiana Sylvestra, a styl i całkowita dominacja jaką pokazał na ringu w Neubrandenburgu sprawiły, że 26-latek stał się "gorącym towarem" na bokserskim rynku.

Proksa od pierwszego gongu narzucił byłemu mistrzowi świata, a zarazem lokalnemu faworytowi, swój styl i błyskawicznie uciszył niemiecką publiczność imponującą postawą w ringu, która z pewnością pozwoliła mu zyskać wielu nowych fanów. W dniu dzisiejszym Grzegorz wraz ze swoim menadżerem Krzysztofem Zbarskim podpisali umowę z Barry Hearnem w siedzibie Matchroom w Essex. Proksa przyznał, że zawsze marzył o związaniu się ze słynnym promotorem.

"Od czasu kiedy obejrzałem walkę Chrisa Eubanka z Graciano Rocchigiani w Niemczech w 1994 roku, marzyłem aby kiedyś móc występować pod szyldem Matchroom" - powiedział Super G. "Wierzę, że z Matchroom stojącym za mną, mogę siegnąc po tytuł Mistrza Świata w przyszłym roku" - dodał

Zwycięstwo z Sylvestrem było 26 w karierze Proksy i zarazem kolejnym odniesionym na terytorium rywala. W trakcie swojej kariery Grzegorz "wędrował" po galach w Anglii, Hiszpani i Węgrzech. Teraz ma się to zmienić bowiem Barry Hearn uważa, że teraz Super G może podbić wagę średnią na własnych warunkach.

"Grzegorz był fantastyczny w walce z Sylvestrem. Wszedł do jaskini lwa i zdominował całkowicie światowejklasy zawodnika na jego własnym podwórku" mówi Hearn. "W ringu jest agresywny i bezwzględny, natomiast poza nim bardzo ambitny. Głód sukcesu jaki u niego zobaczyłem zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dlatego będziemy celować w walkę o tytuł Mistrza Świata w przyszłym roku"

http://www.proksa.pl/barry-hearn-w-przyszlym-roku-celujemy-w-walke-o-tytul-mistrza-swiata,1,250,akt.html

Nie wiem jak wy ,ale ja jestem pewien że taki talent jak Proksa będzie mistrzem świata :)
 


grzegorz_proksa_470.jpeg




Barry Hearn: W przyszłym roku celujemy w walkę o tytuł Mistrza Świata







Matchroom Sport powiadomił, że Mistrz Europy wagi średniej, Grzegorz Proksa podpisał nową umowę promotorską z brytyjską firmą.

Niepokonany na zawodowych ringach Polak zdobył wakujące trofeum zmuszając do poddania się Sebastiana Sylvestra, a styl i całkowita dominacja jaką pokazał na ringu w Neubrandenburgu sprawiły, że 26-latek stał się "gorącym towarem" na bokserskim rynku.

Proksa od pierwszego gongu narzucił byłemu mistrzowi świata, a zarazem lokalnemu faworytowi, swój styl i błyskawicznie uciszył niemiecką publiczność imponującą postawą w ringu, która z pewnością pozwoliła mu zyskać wielu nowych fanów. W dniu dzisiejszym Grzegorz wraz ze swoim menadżerem Krzysztofem Zbarskim podpisali umowę z Barry Hearnem w siedzibie Matchroom w Essex. Proksa przyznał, że zawsze marzył o związaniu się ze słynnym promotorem.

"Od czasu kiedy obejrzałem walkę Chrisa Eubanka z Graciano Rocchigiani w Niemczech w 1994 roku, marzyłem aby kiedyś móc występować pod szyldem Matchroom" - powiedział Super G. "Wierzę, że z Matchroom stojącym za mną, mogę siegnąc po tytuł Mistrza Świata w przyszłym roku" - dodał

Zwycięstwo z Sylvestrem było 26 w karierze Proksy i zarazem kolejnym odniesionym na terytorium rywala. W trakcie swojej kariery Grzegorz "wędrował" po galach w Anglii, Hiszpani i Węgrzech. Teraz ma się to zmienić bowiem Barry Hearn uważa, że teraz Super G może podbić wagę średnią na własnych warunkach.

"Grzegorz był fantastyczny w walce z Sylvestrem. Wszedł do jaskini lwa i zdominował całkowicie światowejklasy zawodnika na jego własnym podwórku" mówi Hearn. "W ringu jest agresywny i bezwzględny, natomiast poza nim bardzo ambitny. Głód sukcesu jaki u niego zobaczyłem zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dlatego będziemy celować w walkę o tytuł Mistrza Świata w przyszłym roku"

http://www.proksa.pl/barry-hearn-w-przyszlym-roku-celujemy-w-walke-o-tytul-mistrza-swiata,1,250,akt.html

Nie wiem jak wy ,ale ja sądze że Proksa obiłby bez problemu paru obecnych mistrzów.

 
Dawson musi oddać pas! wiadomość z wczoraj,ale bardzo mnie to cieszy:) http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=27556:hopkins-odzyska-tytu-wbc-wynik-walki-zmieniony-na-remis-&catid=1:latest-news
 
Tar-Ellendil-zgadzam się z Tobą całkowicie.Ma fenomenalny styl boksowania,bardzo widowiskowy i efektywny przede wszystkim.Myślę,że naprawdę zajdzie daleko,czego mu życzę ogromnie.
 
Donaire i Gamboa, moim zdaniem, zajmą miejsce Pacquiao i Mayweathera. Sposób w jaki deklasują czołowych zawodników swoich kategorii jest niesamowity np. deklascaja Sidoernki, Montiela i Darchinyana przez Nonito.
 
tydzień temu konkurs: "czy chcielibyście więcej sportów walki na antenie polsatu sport?" a dziś ucinają w retransmisji 4 rundy walki Donaire-Narvaez :-) co wy kur.. wysyłaliście smsy o treści "nie"?:-)
 
Canal+ ma podpisane umowy na wylacznosc z kilkoma polskimi bokserami i na walki braci Klitshko.

tydzień temu konkurs: "czy chcielibyście więcej sportów walki na antenie polsatu sport?" a dziś ucinają w retransmisji 4 rundy walki Donaire-Narvaez
facepalm.gif
co wy kur.. wysyłaliście smsy o treści "nie"?
O_O.gif


> Chyba pierwszy raz im sie to zdazylo ale im sie nie dziwie, tak nudnej walki juz dawno nie widzialem.
 

Już 5 listopada, na gali boksu w amerykańskim Uncasville, kolejną walkę stoczyć ma Artur Szpilka (8-0, 6 KO). Póki co nie wiadomo jednak, kto będzie rywalem utalentowanego 22-latka z Wieliczki, bo, jak przyznaje współorganizator listopadowych zawodów Mariusz Kołodziej, rozmowy kolejnymi potencjalnymi oponentami Polaka kończą się fiaskiem.




- Oni po prostu nie chcą walczyć ze Szpilką i po otrzymaniu zapytania albo żądają "bajońskich" sum jak na zwykłą rankingową walkę albo po prostu mówią "nie, dziękuję" - opowiada starający się zorganizować przeciwnika "Szpili" szef działającej w USA grupy Global Boxing Promotions.

- Myślę, że to efekt tego, co o Arturze powiedział niedawno Lennox Lewis, który stwierdził, że Artur to kandydat na mistrza świata wagi ciężkiej, a wiadomo, że walka z zawodnikiem o takiej rekomendacji to ogromne ryzyko - dodaje Mariusz Kołodziej.


nie ma rywala dla Szpili juz :D
 
No i Szpilka ma problemy z znalezieniem rywala na ostatnią chwilę i nie jest to zaskakujące.Za duże ryzyko kompromitacji za małe pieniądze ;)



Ale liczę na to ,że w końcu znajdą mu w miarę solidnego kelnera na rozgrzewkę.
 
Na pewnej stronie pisze że jego rywalem będzie Joshua Harris rekord niezbyt imponujący.
 
Za pewne na BoxRec?



Jest to informacja już od ponad tygodnia i została zdementowana przez sztab szpilki już dawno temu.



Za pewne rywal szpilki nie będzie lepszy od Harrisa :D
 
Back
Top