Boks

Skoro piątego walka i rywal jeszcze nieznany to nie można się spodziewac kogoś dobrego.:)
 
Toney vs Lebedev,Glazkov vs Peter 4 listopada,



Wach i Szpila,Bute vs Johnson,Burn vs Katsidis 5 listopada



Czyli na początku listopada mamy ciekawe walki do obejżenia.
 
Jak donosi Dziennik Polski, Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) niebawem wróci na zawodowe ringi. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej od dziewięciu miesięcy jest w permanentnym treningu i ponownie chce spróbować swoich sił między linami.



Gołota w rozmowie z Dziennikiem Polskim przyznał, że walka powrotna może odbyć się już nawet za miesiąc. "Andrew" prawdopodobnie pokażę się kibicom w Chicago w hali UIC Pavilon. Polonia doskonale zna ten obiekt, ponieważ swoje walki regularnie toczy tam coraz bardziej popularny Andrzej Fonfara (19-2, 10 KO).



Interesująca wiadomość dopiero dzisiaj ujrzała światło dzienne, ponieważ • nikt w ostatnim czasie nie rozmawiał z Gołotą o boksie. 43-letni zawodnik jest w coraz lepszej kondycji, a kontuzjowana przez lata lewa ręka ma być ponownie znakiem firmowym Polaka.



Brązowy medalista olimpijski nie chce na razie oceniać swojej kariery.



- Oceny jeszcze sobie nie wystawiłem, bo na razie na żadną nie zasłużyłem. Czy zrobię to dopiero wtedy, gdy uda mi się zdobyć upragniony pas? Bardzo możliwe • powiedział Gołota.



:D:D
 
pacquiao_vs_marquez3.jpg




HBO 24/7 Part 2



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hXYpi9P7JUM



 
mam pytanie do fanów boksu



ten Szpilka to naprawde taki talent czy znowu kręci się wokół niego ta cała machina marketingowa ;-) ?
 
Szpilka ma talent jak na Polskę.



Obrony jeszcze nie ma ale po za tym ma szanse dojśc wysoko chociaż nie wiadomo jak naprawdę jest dobry bo nic jeszcze nie pokazał.



Osobiście za prawdziwe talenty w polsce uważam Prokse i Masternaka.Szpilka jest strasznie promowany nawet nie wiadomo z kąd ,ale przynajmniej przyciąga kibiców do boksu.



Myślę że jak będzie dobrze prowadzony to coś osiągnie ale to dopiero za 4-5 lat.
 
Szpila ma pare w lapie, ale rzeczywiscie jego defensywa nie jest zbyt dobra.



Medialnie to dobry material do promowania "niegrzeczny chlopiec, po odsiadce z trashtalkiem"
 
trzeba przyznać że promocje ma zajebistą, ciągle jakieś artykuly o nim widze, albo wywiady . Szkoda, że KSW sie tak nie udało kogos wypromować.
 
Ma ktoś materiał wideo " Dzień z Dawidem Kosteckim" ? Pojawił się na bokser.org, ale szybko został usuniety, bo podobno strasznie przypałowy.
 
Kur.. Cygan, a mówią, że Polak mądry po szkodzie. Wpadać za to samo to już nie niefart, to głupota. Fajnie walczący bokser, a pstro mu w banii. Może myśli, że po odsiadce Szpili to mu coś da...nie dało mu raz, nie da mu i drugi, a jeszcze sobie zycie zmarnuje ostatecznie, a jak nie zarobi teraz na boksie, to potem 3 czy 4 raz sutenerstwo mu tym bardziej nie wyjdzie...



Wyrok nieprawomocny, ale liczę, że były dowody, a nie wypowiadam się na podstawie pustego artykułu.
 
"Cygan" jeszcze na etapie prokuratorskiego śledztwa dobrowolnie poddał się karze: 4 lat więzienia w zawieszeniu na 7 lat. Sąd nie wyraził jednak na to zgody.


Dla mnie jest wszystko jasne i oczywiste Born.
 
Bokser opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 60 tys. zł. Ponadto poręczenie osobiste złożył za niego także prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.






Cygan ma chody :D
 
noodles: Szpilka ma talent. Szybki, petarda w łapie, lubi się bić, do tego niezła gibkość. Jest z nim jednak jeden wielki problem - ma gówno zamiast mózgu. Z resztą jak na warunki dzisiejszej HW to jest dosyć niski zawodnik. Ja tam mu dobrze życzę, fajnie się go ogląda no i rodakowi zawsze kibicuję, ale jak nie zmądrzeje, to nic z niego nie będzie.



Ja tam liczę właśnie na Mastera i Proksę. To są nie dość, że bardzo utalentowani goście, to na dodatek obaj mają łeb na karku i poukładane życie. Co do nich to jak myślę już niedługo się okaże, co z ich przyszłością. Proksa prawdopodobnie będzie bronił pasa EBU z kolejnym 'świeżym-byłym' mistrzem świata, jak wygra to bardzo zbliży się do walki o pas, którą mu wróżę w przyszłym roku. Co do Mastera to sprawa jest trudniejsza, bo jego promotor nie ma za bardzo znajomości. No ale chłopak jest bardzo młody, ma czas na wielkie walki.
 
Back
Top