Boks

Szkoda Toney'a, myślę że gdyby nie te problemy z nogą, wygrałby bez problemu. Toney nie mógł zadać żadnego mocnego ciosu. Lebiediew zaprezentował się bardzo słabo,ale jak widać to wystarczyło.
 
gavernwachuncasville.jpg
'



Mariusz Wach -112.5 kg vs Jason Gavern 112.5kg



11411ms003.jpg




Artur Szpilka - 108.4 kg vs David Saulsberry 134,7 kg



 
Pozytywny monolog :)



Nie sądziłem, że w kibicowskim Krakowie ktoś dopuszczał walkę rękoma. Brawo, po sprzęt sięga jedynie osoba, która wie, że swoimi umiejętnościami nic nie może zdziałać i nie ma odwagi sprawdzić się w walce na ręce i nogi.
 
A co miał dymić, czarny wygląda jakby wystarczająco go życie zmęczyło.



Kaczka, co w tym żenującego, że ktoś się drapie po banii czy karku;P? Normalnie, że jak się człowiek goli do skóry to i tak bywa. Róznica kg spora, ale w tym wypadku i w szybkości powinna być duża róznica, a wzrostem aż tak nie odbiegają od siebie...
 
Zobaczymy w ringu :) Tak czy siak czy to nerwowe czy nawet byłoby ze strachu, nie widze w tym nic żenującego, normalna ludzka reakcja jeśli by się obawiał masy czy denerwował, bo adrenalina rośnie przed pojedynkiem;)
 
"Ja ze względu na wygląd nadał bym mu przydomek 'Stek'. Soczysty, ociekający tłuszczem jak w knajpie na dworu kolejowym" :-):-)
 
Wach gładko wygrał ,ale Szpilka ... pokazał uliczną bijatykę i fatalnie to wyglądało można się było tego spodziewac że wyjdzie jak najszybciej znokautowac grubasa i się przeliczył.
 
:-)



http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=27879%3Ade-la-hoya-uczestnikiem-seksualnej-orgii&catid=1%3Alatest-news#comments
 
Back
Top