Boks

Co byscie bez kaczki zrobili....:-)



http://www.megaupload.com/?d=DH8EN7FD
hasło: sweetboxing



Ps. Jakość taka sobie, ale można albo ściągnąć , albo od razu oglądać z w/w linka
 
nie ma jak czekanie dobrych parę tygodni na walkę, a tu taki dramat...



jeszcze zmienią werdykt na no contest....:-)
 
Powinno być DQ Dawsona ,ale widok sedzi który ucieka chwile po ogłoszeniu wyniku Bezcenny :-)
 
Sorry, ale jeśli B-Hop doznał kontuzji to jest po prostu strasznie miękką rurą, żeby po takim "upadku" coś sobie zrobić, ani to mocne, ani konkretnie i silnie na bank nie spadł. No, ale może wiek o sobie przypomina i kości już jak zapałki. Ciesze się, że nie siedziałem za ta walką do rana, a pewnie by tak było jakbym wciąż miał Polsat Sport;]



Szpilka ma talent, na razie musi to udowadniać. Chłopak dostał jednak dość mocnego rywala jak na tą fazę kariery także nie ma się do go czepiac. Obił niedawnego pretendenta, a na tym etapie rekordu to bokserzy zwykle walczą ze strasznymi kelnerami, czego tu się czepiać...



EDIT: Ja myślałem, że Wy żartujecie z tym DQ dla Dawsona itd...no Panowie, nie bądźmi śmieszni, on go podniósł i rzucił?Rzadko, który zapaśniczy, mocny slam kończy walkę, a takie coś?Nikt nie kazał Hopkinsowi na Dawsona włazić, gdy ten zrobił unik w doł. Przytrzymanie nogi było, ale bez przesady. Jesli takie zdarzenie rodzi kontuzję o zawodnika to niech lepiej zakończy karierę, bo chyba nokaut to już wogle by go zabił (powinien, skoro przewrócenie się spowodowało odstąpienie od dalszej walki). Poza tym zauważyłem moment, parenaście sekund przed tym zdarzeniem jak Hopkins oberwał...może w tym momencie odechciało mu się dalszej walki i sam poszukał taniego "chwytu" na media.
 
Dla mnie nie jest kontrowersyjna, dla mnie to ściema, a z przebiegu walki i tak prowadził i dażył do wygranej Dawson, ja widzę to, ale może Hopowi się uda. Wypłatę za tą walkę powinien zwrócić. Nie myśl, że jestem antyfanem B-Hopa, przeciwnie, zawsze go lubiłem w walce czy nawet w gierce - Fight Night, ale to...niefajnie.
 
Po co miał udawac kontuzję jak Dawson nie jest w stanie nikogo znokautowac i niechce dac rewanżu?



Kiedyś go tak samo koleś rzucił i wtedy jedną ręką walczył kat i wygrał...



A po drugie jest potwierdzona kontuzja i co udawana?...
 
Sorry, ale jeśli B-Hop doznał kontuzji to jest po prostu strasznie miękką rurą, żeby po takim "upadku" coś sobie zrobić


uwierz mi do zwichnięcia barku niewiele potrzeba
 
Wiem... miałem zwichnięty bark po meczu rugby z kumplami, akurat zostalem zlapany i z obrotem o 360 stopni i pełną masą moją i kolegi wyladowalismy na moim barku. Potem rozciagalem rękę o drzewo, żeby móc toczyć sparingi bokserskie, no ale wieczorem nie mogłem reki do góry podnieść;) No, ale tu, dorosłe, twarde chłopy i nawet nie rzut, a zrzucenie z siebie rywala...W K1 tyle podciec, leca z pełną siłą na glebę i wstają walcząc dalej. Boks traci u mnie z dnia na dzień, a od tego się u mnie zaczęło interesowanie sztukami.



Mi tam wisi już, niech dadza rewanż i tak wygra Dawson...
 
na zaprzyjaźnionej stronce o boksie jest wrzucona wczorajsza walka kimbo.



jak ktoś ma wolną minutkę niech rzuci okiem....
 
Ja coś czuje że Dawson przygotowywuje się do zmiany dyscypliny na mma,pięknie sprowadził do parteru:-)
 
Podobno coś mu się stało. Źródło: Boxingnews


j93nvq80f71carg57kz.jpg
 
Ogladnąłem pare razy powtórke tego upadku normalnie i w slow motion i jestem gotów uwierzyć, że to jednak nie była ściema.
 
Zdarzyć się mogło, ale wybaczcie mi, w tym układzie wyszedł na kalekę, co nawet upaść nie potrafi, co innego po ciosie, zamroczonym paść bezwładnie na łapę czy bark, co innego takie coś...Tak czy siak, dobrze,że nie siedziałem w nocy i nie czekałem na tą walkę ;]
 
dislocation to zwichnięcie.



Ale jeszcze trzeba wziazc pod uwage ze jak miales kiedys zwichniety bark to nawet po operacji prawdopodobieństwo, że bedzie się wichał znowu jest 20% a na pewno już nie bedzie tak mocny jak dawniej. W sportach walki jest to częsta kontuzja więc Hopkins juz mogl ja miec.



Wiem cos o tym bo czekam na operacje :-)
 
Wszystkie ciosy:



Bernard Hopkins - 11/29 (38%)



Chad Dawson - 7/55 (13%)



Ciosy proste:



Bernard Hopkins - 1/6 (17%)



Chad Dawson - 3/30 (10%)



Ciosy mocne:




Bernard Hopkins - 10/23 (43%)



Chad Dawson - 4/25 (16%)







i jak?:D
 
Tar - Sory, ale ja się nie zgadzam . Powinno być NC, ale Chad jest w moim odczuciu lepszym bokserem .
 
Z czym się nie zgadzasz z tym ,że Hopkins zadał mimo wszystko celniejsze ciosy?



Lepszym bokserem może byc ale tylko dlatego ,że Hopkins ma 46 lat.
 
Back
Top