Boks

Ja spodziewam się podobnej walki do Floyd - Canelo tylko z jeszcze większą dominacją i łatwością wsadzania czystych ciosów z kontry.

Nie wiem dlaczego ale mam identyczną wizję tego pojedynku

Szpila jeśli nie poradzi sobie z Kownackim (w co wątpię) to ja nie widzę dla niego innej kariery niż PBN i walki z zawodnikami pokroju Zimnocha. Ciekaw jestem postawy Guerrero czy jeszcze odpali na schyłku jakby nie było dobrej kariery. Dawał fajne walki a jeśli przegrywał to tylko z najlepszymi mimo tych wszytkich zawirowań w jego życiu osobistym a za wojnę z Katsidisem to już dożywotni props
 
Gala na której walczy Szpila leci na którymś polskim kanale? Chodzi mi o całą galę bo, że walka będzie na PS to wiem.
 
JEEEEEEEEEEEESTTTTT!!!! Wygrał.

Nokaut w 12 rundzie, a potem rzucenie ręcznika. Na punkty by przegrał pewnie. Ufff..
 
Pieknie kurwa! Tak każdy powinien walczyc fighter nie tylko w boksie który wie ze przegrywa walke i w ostatniej rundzie idzie na calosc. Albo ja padne albo rywal. Brawo za takie podejście!!!
PS. Na szczene idealnie weszlo...
 
Szpilka żenada nie pokazal totalnie nic krzyczal o duze walki a teraz zostalo mu juz tylko PBN. Brawo Kownacki
 
Za dużo myślenia o piniondzu za mało walk. A Kownacki na wirtuoza nie wyglądał, nogi mu zostawały strasznie.
Szpilka vs Zimnoch bd szybciej niż ktokolwiek z nas sądził
 
Back
Top