Boks

Chodzą słuchy, że Ajtuj zdecydował sie donosić ciąże i urodzi dziecko które zrobił mu Kownacki.

20032044_1614800475220439_6195190937282387983_n.jpg
 
Adam wykorzystał szansę jaką dawała mu ta walka ,wygrał a teraz na horyzoncie pojawi się dla niego zapewne jakieś ciekawe dobrze płatne starcie. Co dalej z karierą Artura to na ten moment duża niewiadoma. Obaj są rodakami tak że życzę im jak najlepiej , chociaż w jakimś małym stopniu fajnie że ktoś ponownie utemperował cwaniacki styl bycia Szpilki (to w zasadzie jedyna rzecz która zawsze mnie wkurzała w Szpili) pomimo to trzymam kciuki aby się chłopak podniósł i jeszcze spróbował powalczyć na zawodowych ringach.
 
Oglądam materiały przed walką Conor-Floyd i wbiła mi się wypowiedź Hattona. Cholercia, gość ma 38 lat, a wygląda na 50 kilka. Strasznie go ta depresja wymęczyła, przykro patrzeć.
 
Chodzą słuchy, że Ajtuj zdecydował sie donosić ciąże i urodzi dziecko które zrobił mu Kownacki.

20032044_1614800475220439_6195190937282387983_n.jpg
nigdy nie bylem jakims tam wielkim fanem Szpilki ale jakos tak mi sie, po ludzku zrobilo go szkoda :siara:
 
Oglądam materiały przed walką Conor-Floyd i wbiła mi się wypowiedź Hattona. Cholercia, gość ma 38 lat, a wygląda na 50 kilka. Strasznie go ta depresja wymęczyła, przykro patrzeć.

Co temu gościowi dolega ?
 
@TYTUS, @yonigga nie tylko używki, ale też głównie przez to jak sam przyznał parę razy próbował samobója strzelić. Walczy z deprechą od 2010r. podobno mocno przeżył koniec kariery i boi się chodzić na wielkie walki, żeby nie dostać kolejnego bodźca do powrotu do alko itp. To zdjęcie jest z 2010r. więc trochę minęło. Podobno Fury'emu próbował pomóc i chce ogólnie pomagać bokserom po zakończeniu kariery, aby ci nie obudzili się z ręką w nocniku, bo jednak adrenalina spada i tak jak on mogliby iść w używki.
 
a myslisz ze na sucho by o tym pomyslal?to sa efekty ostrego cpania i picia
Tak, myślę, że na sucho też da się tak zlecieć z wysokiego C na sam dół, żeby nie tylko pomyśleć, ale i strzelić sobie w głowę. Co prawda w jego przypadku koks i alko były na porządku dziennym, ale raczej stracił wszystko czym żył niemal z dnia na dzień więc nie dziwię się ogólnie problemowi depresji. Widocznie nie dopilnował sam, ani ktoś z jego otoczenia jak będzie wyglądało jego życie po boksie. Przykro się na to patrzy mając w pamięci jego walki.
 
Kownacki machał tymi rękoma jak pojebany. Techniki nie ma ale spustoszenie robi. Ciekaw jestem jak ze szczęką zdrowiem na dłuższe walki z mocniejszymi rywalami nie dającymi sobie tak łatwo ładować w kasze. Psyche do tej roboty posiada to ważne
 
Kownacki machał tymi rękoma jak pojebany. Techniki nie ma ale spustoszenie robi. Ciekaw jestem jak ze szczęką zdrowiem na dłuższe walki z mocniejszymi rywalami nie dającymi sobie tak łatwo ładować w kasze. Psyche do tej roboty posiada to ważne
dlaczego uwazasz, ze nei ma techniki? jest ciezki na nogach, ale ogolnie serie ciosow sklada ladnie, bil na tulow duzo i celnie, nie jest lotny na nogach ale presje umie wywierac, ma szybkie rece, bardziej szpila te cepy widziane minute przed wyprowadzeniem to bardziej on nie mial techniki ;)
 
Tak, myślę, że na sucho też da się tak zlecieć z wysokiego C na sam dół, żeby nie tylko pomyśleć, ale i strzelić sobie w głowę. Co prawda w jego przypadku koks i alko były na porządku dziennym, ale raczej stracił wszystko czym żył niemal z dnia na dzień więc nie dziwię się ogólnie problemowi depresji. Widocznie nie dopilnował sam, ani ktoś z jego otoczenia jak będzie wyglądało jego życie po boksie. Przykro się na to patrzy mając w pamięci jego walki.
ale on sam sie przyznal ze polecial z alko i kokaina, ze chodzi na jakies terapie, widzialem jakies zdjecie to wygladal lepiej, mam nadzieje, ze nie wroci do tego gowna.
 
Oglądam materiały przed walką Conor-Floyd i wbiła mi się wypowiedź Hattona. Cholercia, gość ma 38 lat, a wygląda na 50 kilka. Strasznie go ta depresja wymęczyła, przykro patrzeć.

O ja pierdole to jest Ricky? Strasznie się zmienił.
 
Wasyl pewnie jakiś ma plan B:mamed:
plan zapewne jest prosty, Diablo zbiera wpierdol w 1 rundzie WBSS i walczy z gitem o pas polsatu na gali w wieliczce czy chuj wie gdzie oni tam to gówno organizują, zgraniają ostatni czek i obaj zmieniają prace na sprzedaż frytek albo KSW

Adaś za to może z Adamkiem powalczyć gdzieś w Newark czy coś takiego imo

a no i nie rozumiem pierdolenia o tym jak go ten nokaut Wildera zniszczył
on zawsze był chujowy, problem polega na tym że to był balonik totalny
dwie walki miał z gośćmi do których podjazdu nie miał i dostał baty, walka z Adamkiem który w tamtym momencie był najgorszy przez tego chujowego trenera i ciepły kurwidołek, reszta walk to kurwa emeryci a i w tamtych walkach tańczył
to była 1 walka z bokserem nie emerytem ze średniej półki i nastąpiła weryfikacja
 
plan zapewne jest prosty, Diablo zbiera wpierdol w 1 rundzie WBSS i walczy z gitem o pas polsatu na gali w wieliczce czy chuj wie gdzie oni tam to gówno organizują, zgraniają ostatni czek i obaj zmieniają prace na sprzedaż frytek albo KSW

Adaś za to może z Adamkiem powalczyć gdzieś w Newark czy coś takiego imo

a no i nie rozumiem pierdolenia o tym jak go ten nokaut Wildera zniszczył
on zawsze był chujowy, problem polega na tym że to był balonik totalny
dwie walki miał z gośćmi do których podjazdu nie miał i dostał baty, walka z Adamkiem który w tamtym momencie był najgorszy przez tego chujowego trenera i ciepły kurwidołek, reszta walk to kurwa emeryci a i w tamtych walkach tańczył
to była 1 walka z bokserem nie emerytem ze średniej półki i nastąpiła weryfikacja
Skoro Glowka jest na lawie, to moze zglosza kontuzje Diablo i dadza go dla Gita. Albo rewanz z Tomkiem. Albo hitowe starcie z Zimnochem, tylko ze on jest po 2 wygranych i moze nie chciec sie bic z gosciem po dwoch L...

PS. Tak jak patrzylem jak sie te dwie biale nadzieje boksu w ringu ruszaly to odnosze wrazenie, ze Izu by ich pozabijal (znaczy Cyca na pewno, a Kownackiego to jakby sie nie zmeczyl probujac urwac mu glowe :crazy:).
 
Kownacki nowym bohaterem Polaków w Stanach i starcie z Adamkiem w Newark nie byłoby wcale takim głupim pod względem marketingowym pomysłem. Szpilka sprzeda się z Diablo i z Zimnochem ale dalej już nie widzę dla niego przeciwników. Dla mnie to Szpila został zweryfikowany już dawno przez Mollo
 
  • Like
Reactions: MZ
Back
Top