Boks

Vitek świetny, ale w czołówce all time by się nie zmieścił. U mnie od zawsze na pierwszym miejscu Foreman, nie ma to jak porządne pierdolnięcie. Uwielbiam gościa :)

sporo czytalem o foremanie, wszyscy mowia, ze to byl potwor, bestia. Jest taka anegdotka, nie wiadomo ile w niej prawdy, ze kiedys don king probowal namowic tysona na walke z foremanem, a ten mial zaczac krzyczec, ze nigdy nie bedzie walczyl z tym potworem.
 
Najbardziej wartościowa walka w karierze Witka to ta przegrana z Lennoxem. Jego rekord potrzebował znaczących nazwisk, których koniec końców nie udało mu się zebrać.
Dodajmy jeszcze, że Lewis był już past prime. Vitek trafił akurat na bardzo słaby okres w wadze ciężkiej i świetnie to wykorzystał. Ale na pewno miał warunki, żeby mierzyć się z najlepszymi.

sporo czytalem o foremanie, wszyscy mowia, ze to byl potwor, bestia. Jest taka anegdotka, nie wiadomo ile w niej prawdy, ze kiedys don king probowal namowic tysona na walke z foremanem, a ten mial zaczac krzyczec, ze nigdy nie bedzie walczyl z tym potworem.
No, Fraziera z butów wyrwał :)

 
tylko trzeba zauwazyc, ze vitek wzial ja z wyprzedzeniem kilku dni, wiem, ze przygotowywal sie do innej walki, ale to jednak nie to samo.
 
nie wiem czy bedzie dzialczylo na polske ale jakby co to vpn i bedzie dzialczyc

sobota od 23:30


niedziela od 1:15


wazenie od 19



Zajebisty materiał od Showtime o Bronerze. Podoba mi się ten murzyn zajebiście efektownie walczy i wychodzi z raperami do walki :D
Jego przeciwnik lubi iść na wymiany?
 
Zajebisty materiał od Showtime o Bronerze. Podoba mi się ten murzyn zajebiście efektownie walczy i wychodzi z raperami do walki :D
Jego przeciwnik lubi iść na wymiany?
broner to nie udana kopia mayweathera, wkurwiajacy pozer, dzien w ktorym maidana mu najebal byl jednym z lepszych bokserskich doswiadczeń, teraz dostanie wpierdol od garcii i bedzie spokoj na jakis czas od jego pierdolenia.
 
broner to nie udana kopia mayweathera, wkurwiajacy pozer, dzien w ktorym maidana mu najebal byl jednym z lepszych bokserskich doswiadczeń, teraz dostanie wpierdol od garcii i bedzie spokoj na jakis czas od jego pierdolenia.
ja tam typa lubie, pocieszny murzyn
 
haha ale jaja, gala w belfascie odwolana, bo gutierez sie wyjebal pod prysznicem :D tego jeszcze nie grali

Może i lepiej, co to za eliminator w którym faworyt nie mógłby potem walczyć o pas bo nie zrobił wagi. Szkoda tylko reszty zawodników.
 
Ciekawe za ile. Bo jak za rownowartosc 100$ to na palcach jednej reki bedzie mozna policzyc wyniki sprzedazy. Beda rekordowe cos czuje :goldi:
Pewnie 40zł jak zwykle. Obstawiam, że mimo wszystko Polsat wyjdzie na zysk, bo dużo ludzi kupi. Pewnie zrobili badania, posprawdzali i im się skalkulowało. Tak bez sensu by tego nie robili. Skoro nawet taki cienki ostatnio Adamek sprzedaje PPV(a przynajmniej w opinii Matiego, choć niewiele zdradził) to Conor z Floydem też sprzedają.
 
Pewnie 40zł jak zwykle. Obstawiam, że mimo wszystko Polsat wyjdzie na zysk, bo dużo ludzi kupi. Pewnie zrobili badania, posprawdzali i im się skalkulowało. Tak bez sensu by tego nie robili. Skoro nawet taki cienki ostatnio Adamek sprzedaje PPV(a przynajmniej w opinii Matiego, choć niewiele zdradził) to Conor z Floydem też sprzedają.
porownanie adamka do conora czy floyda w polsce jest bez sensu, adamek w polsce jest znany, niewazne w jakiej formie, jest powszechnie znany, oni sa znani jedynie wsrod fanow.
 
porownanie adamka do conora czy floyda w polsce jest bez sensu, adamek w polsce jest znany, niewazne w jakiej formie, jest powszechnie znany, oni sa znani jedynie wsrod fanow.
Przecież oni sprzedają tę walkę w PPV, żeby się zwróciła zainwestowana kasa. TVP pokazywało May-Pac, bo Polsat chciał właśnie w PPV zrobić żeby im się zwróciło, a TVP na złość im podkupiła walkę przepłacając dwa razy. Podejrzewam, że gdyby nie kryzys TVP to by ponownie kupili starcie Floyda również na złość Kmicie.

Ludzie kupują PPV głównie bo im się chce, mają taki kaprys, a nie dlatego, że walczy ulubiony zawodnik. To "wsparcie" zawodników to jest dobry chwyt reklamowy. Pewnie Conor nie będzie wiedział co ma zrobić z kasą jak mu dadzą te kilka % ze sprzedaży PPV w Polsce.
 
wp_ss_20170731_0001.png
 
Back
Top