Boks

tez mu nie daje tam zadnych szans, akurat teraz jest tam ta waga swietnie obsadzona, taki usyk to go niestety osmiesza.
 
Przejrzałem sobie jak wygląda aktualnie junior ciężka. No szczerze mówiąc to z czołówką to ja nie wiem z kim on miałby wygrać... Pamiętajmy o tym że zabił go Smith, Dawson do momentu przełamania uczył go boksu a Adonis to nawet szkoda gadać. Nie wiem z kim on miałby zawalczyć, z Cunninghamem, Makabu, Mchunu ? Chyba że emeryci typu Green czy Arslan ale w to wątpię.
 
Przejrzałem sobie jak wygląda aktualnie junior ciężka. No szczerze mówiąc to z czołówką to ja nie wiem z kim on miałby wygrać... Pamiętajmy o tym że zabił go Smith, Dawson do momentu przełamania uczył go boksu a Adonis to nawet szkoda gadać. Nie wiem z kim on miałby zawalczyć, z Cunninghamem, Makabu, Mchunu ? Chyba że emeryci typu Green czy Arslan ale w to wątpię.
no strasznie dziwna decyzja, finansowo jest juz niby zabezpieczony, to po co tracic zdrowie wage wyzej, zwlaszcza z jego obrona.
 
Floyd vs. Conor

+

Shawn Porter vs. Thomas Dulorme
Gervonta Davis vs. Francisco Fonseca
Nathan Cleverly vs. Badou Jack
Andrew Tabiti vs. Steve Cunningham

 
Masternak i Głowacki z kontraktami na rezerwowych w turnieju Super Series. Jeśli nie zastąpią kogoś z rywali(Głowacki - Briedis vs. Perez, Masternak - Włodarczyk vs. Gasijew) to i tak wystąpią na tych galach, ale nie w ME.
 
ADAM KOWNACKI W NAJLEPSZEJ "10" WAGI CIĘŻKIEJ
Pięściarz Adam Kownacki, po przekonującym zwycięstwie nad Arturem Szpilką, od razu wszedł do ścisłego grona bezpośrednich pretendentów do tytułu mistrza świata. Niepokonany zawodnik rodem z Łomży został umieszczony w 10 najlepszych "ciężkich" według rankingu telewizji ESPN.

Numerem jeden pozostaje Brytyjczyk Anthony Joshua, mistrz świata federacji WBA i IBF. Kolejne lokaty zajmują: 2. Deontay Wilder, 3. Luiz Ortiz, 4. Joseph Parker, 5. Kubrat Pulew, 6. Andy Ruiz Jr., 7. Dillian Whyte, 8. Dominic Breazeale, 9. Jarrell "Big Baby" Miller.
 
Andrzej Wasilewski w studiu pomiędzy walkami: Artur Szpilka ma propozycję, by zawalczyć w USA, Niemczech i Polsce. Decyzja na dniach. Najpierw walka ze słabym rywalem, 2 grudnia walka wieczoru na gali w Krakowie.
 
Back
Top