Boks

jednak o 15 rusza
niby o 16 rusza lol
16:00 Профессиональный бокс. Денис Лебедев против Марка Флэнагана. Бой за титул WBA в 1-м тяжёлом весе; Павел Маликов против Даики Канеко. Прямая трансляция.
 
niby o 16 rusza lol
16:00 Профессиональный бокс. Денис Лебедев против Марка Флэнагана. Бой за титул WBA в 1-м тяжёлом весе; Павел Маликов против Даики Канеко. Прямая трансляция.
O 15 bo w Rosji jest godzina do przodu.
 
@Grubas ty jako fan conora jak typujesz jego pojedynek z floydem? pytam bez zadnych podsmiechujek
Na papierze to wyglada to tak ze nie ma prawa go nawet trafic. Ale nikt z nas nie wie jak to naprawde bedzie wygladalo w ringu. W jakiegos Kaosa ze strony Conora tez nie wierze za bardzo. Raczej pelen dystans. Boje sie tylko tego ze ta walka to beda flaki z olejem i czajenie sie przez cala walke na 1 mocny cios Conora...
 
image.jpg
 
ciekawe w sumie slowa szpilki pelne prawdy:
"To głupia walka z mojego punktu widzenia, bo nie mam w niej nic do zyskania, za to wszystko do stracenia. Mam za to nadzieję, że już wkrótce dostanę dużą potyczkę, bo chcę się mierzyć z najlepszymi. Wiem na co mnie stać i chcę to po prostu udowodnić. Nie przepadam za walkami z rodakami, a dodatkowo wolałbym trochę lepszego rywala - zakończył Szpilka."
 
Back
Top