Boks

Jak dla mnie sprawę popaprał tylko ten co dał 117-111, bo raczej słońce go ślepiło. Te 115-113 najbardziej słuszne, ale podobno Rafael i Garczarczyk mówili inaczej:stevecarell:
ale jestes ciezki typie, napisalem co wczesniej pisali wyzej wymienieni i jest to rowniez, moje zdanie, jakie kurwa "podobno" jak tak napisali na tweeterze, no dla mnie sa wiarygodni, ja uwazalem podobnie, nie wiem ocb. Moglbym ci wymienic wiecej srodowiska bokserskiego, ktore ma inne zdanie, ale jestes nierefomorfowalny. EOT
 
przelozone na polsat sport extra
To jest dobra wiadomość. Pewnie nocki nie zarwe na walke ale na pewno sobie nagram i z rana obejrze. Nic do Adama nie mam ale licze na jakies KO na nim... Szpila glodny walki oby się dobrze pizgali!
 
Nie chce mi się szukać, ale wiadomo coś o pozostałych pojedynkach na gali Rudego i Floyda, no i czy jakaś transmisja w PL jest przewidywana?
 
Mogłby mi jakiś znawca powiedzieć jakie przełożenie na walkę Mcgregor Mayweather będą miały rękawice 10 oz w porównianiu do lżejszych lub do rękawic mma
 
Mogłby mi jakiś znawca powiedzieć jakie przełożenie na walkę Mcgregor Mayweather będą miały rękawice 10 oz w porównianiu do lżejszych lub do rękawic mma

Przełożenie na walkę będzie miało takie że cios Conora nie będzie miał już takie wymowy jak w MMA i przede wszystkim - wielkość rękawic, w MMA masz dużo więcej miejsca na trafienie nawet jeśli zawodnik trzyma gardę, niż w MMA.
 
Mogłby mi jakiś znawca powiedzieć jakie przełożenie na walkę Mcgregor Mayweather będą miały rękawice 10 oz w porównianiu do lżejszych lub do rękawic mma
Garda. Mniejsza moc ciosu. No ale Floyd na konferencji kozak w 5 ach chce walczyć
 
wklejam tak, nie umiem inaczej
 

Attachments

  • przemek.jpg
    przemek.jpg
    85.8 KB · Views: 21
Bardzo dużo dobrego boksu w sobotę i z soboty na niedzielę i tak naprawdę Szpilka - Kownacik to kropla w morzu. Czekam na Figueroę z Guerrero i Miurę z Bercheltem. Do tego oczywiście Sullivan ze Smithem Jr.
 
Bardzo dużo dobrego boksu w sobotę i z soboty na niedzielę i tak naprawdę Szpilka - Kownacik to kropla w morzu. Czekam na Figueroę z Guerrero i Miurę z Bercheltem. Do tego oczywiście Sullivan ze Smithem Jr.
nie interesuje cie co pokaze eubank jr. ? ja po prostu nigdy nie wierzylem w szpilke i teraz czekam az kownacki urwie mu leb ;) ale gala w anglii tez spoko
 
nie interesuje cie co pokaze eubank jr. ? ja po prostu nigdy nie wierzylem w szpilke i teraz czekam az kownacki urwie mu leb ;) ale gala w anglii tez spoko

Interesuje mnie co pokaże Eubank. Ale nie z rozbitym Abrahamem, który jest cieniem zawodnika jakiego znamy. A co do Szpilka - Kownacki to stawiam na wygraną Artura na punkty.
 
Interesuje mnie co pokaże Eubank. Ale nie z rozbitym Abrahamem, który jest cieniem zawodnika jakiego znamy. A co do Szpilka - Kownacki to stawiam na wygraną Artura na punkty.
no raczej sie zgadzam ze wszystkim, wogole ciekawa stawka jest na floyda na pkt ponad 2.30, mysle, ze bardzo realne, bo pomimo, ze fani boksu wierza, ze floyd ubije conora, to dla mnie ustawka w stylu WWE, ufc nie da upokorzyc swojej gwiazdy.
 
no raczej sie zgadzam ze wszystkim, wogole ciekawa stawka jest na floyda na pkt ponad 2.30, mysle, ze bardzo realne, bo pomimo, ze fani boksu wierza, ze floyd ubije conora, to dla mnie ustawka w stylu WWE, ufc nie da upokorzyc swojej gwiazdy.

Moim zdaniem wręcz przeciwnie, Floyd będzie dążył za wszelką cenę żeby go położyć. Być może w końcówce walki, okolice 10 rundy ale będzie chciał go znokautować.

Co do Polaków jeszcze, jutro Syrowatka, szczerze powiem że nie znam tego Anglika z którym walczy ale dotychczas na rozkładzie same leszcze. Jakby Syrowatka to wygrał na wyjeździe to na pewno bardzo dużo by zyskał ale bukmacherzy nie dają mu szans.
 
@allan77 to sie dwie wersje tego pojedynku, zgarnac na garde co ma do pokazania irlandczyk, obijac tulow, w pozniejszych rundach przycisnac, jesli to mialaby byc prawdziwa walka to tak bym obstawial, ale dalej wierze, ze to ustawka ;)
 
@allan77 to sie dwie wersje tego pojedynku, zgarnac na garde co ma do pokazania irlandczyk, obijac tulow, w pozniejszych rundach przycisnac, jesli to mialaby byc prawdziwa walka to tak bym obstawial, ale dalej wierze, ze to ustawka ;)

Ja spodziewam się podobnej walki do Floyd - Canelo tylko z jeszcze większą dominacją i łatwością wsadzania czystych ciosów z kontry. Ale wystarczy, rozmawiajmy w tym temacie o sporcie.
 
Back
Top