Boks

20240616_023735.jpg

 

2 lata temu...

31 lat temu... 20 letni Trinidad!

31 lat temu...
Australijczyk bez powodzenia walczył 3x o MŚ... (89, 93, 94) w 2018 r zmarł na białaczkę (53 lata)

49 lat temu...
Benvenuti (82-7-1) mistrz IO' 60 i najlepszy pięściarz... zdobywa swój 1 pas MŚ... IBHOF '96, dzisiaj ma 86 lat...

61 lat temu...

70 lat temu...

88 lat temu...

101 lat temu...
Pancho Villa (77-4-4) zmarł w wieku 24 lat po dusznicy bolesnej Ludwiga... zaczętej od infekcji zęba.
 

2 lata temu...

31 lat temu... 20 letni Trinidad!

31 lat temu...
Australijczyk bez powodzenia walczył 3x o MŚ... (89, 93, 94) w 2018 r zmarł na białaczkę (53 lata)

49 lat temu...
Benvenuti (82-7-1) mistrz IO' 60 i najlepszy pięściarz... zdobywa swój 1 pas MŚ... IBHOF '96, dzisiaj ma 86 lat...

61 lat temu...

70 lat temu...

88 lat temu...

101 lat temu...
Pancho Villa (77-4-4) zmarł w wieku 24 lat po dusznicy bolesnej Ludwiga... zaczętej od infekcji zęba.

Japierdole Cassio wez jakis Stoperan albo Sralutan bo leci juz samo rzadkie :juanlaugh:
 
Japierdole Cassio wez jakis Stoperan albo Sralutan bo leci juz samo rzadkie :juanlaugh:
A koledze klasyka bokserska nie podchodzi...
PS. u mnie wszystko ok w temacie :boystop::jump:
Po tych bęckach od Usyka, kolega Król Cyganów zrobił się jakiś przewrażliwiony do mnie (może za ten mój okolicznościowy awatar z UKR) :wink: :lol: :hi:
 
Last edited:
Każdej nie... ale tu był ciekawy przypadek bo to był 1. MŚ z Filipin, no i zmarł bardzo młodo w niecodziennych okolicznościach... no i wcześniej miałem długą przerwę w temacie takich wrzutek...
Sugerowałem Ci tydzień urlopu. Zmieniam zdanie. W imieniu cohones daje ci miesięczny urlop:conorsalute:
@defthomas @Jakub Madej wiecie co robić :pjelen:
 
Wypierdalać do działu urlopowego albo na X'a

Wielki King Ry ogłosił zakonczenie kariery, niedlugo go pewnie zawieszą uj wie na ile co za tym pójdzie straci sponsorów itd.

Szkoda w chuj bo ma 26 lat a jest talentem co by nie mówić. Insta boy jest jednym z najlepszych na swoim podwórku.

oby to byl koniec kariery tylko na czas zawieszenia
 
Wypierdalać do działu urlopowego albo na X'a

Wielki King Ry ogłosił zakonczenie kariery, niedlugo go pewnie zawieszą uj wie na ile co za tym pójdzie straci sponsorów itd.

Szkoda w chuj bo ma 26 lat a jest talentem co by nie mówić. Insta boy jest jednym z najlepszych na swoim podwórku.
Co ciekawe Haney tez cos wspominal o dwuletniej przerwie i powrót na rewanż z Ryanem
 
Wypierdalać do działu urlopowego albo na X'a

Wielki King Ry ogłosił zakonczenie kariery, niedlugo go pewnie zawieszą uj wie na ile co za tym pójdzie straci sponsorów itd.

Szkoda w chuj bo ma 26 lat a jest talentem co by nie mówić. Insta boy jest jednym z najlepszych na swoim podwórku.

oby to byl koniec kariery tylko na czas zawieszenia
A wiadomo o jak długim zawieszeniu jest mowa? Za Ryanem idą niesamowite pieniądze, daleki jestem od jakichś teorii spiskowych w tym przypadku ale to jest pewnie top 5 generujących największe pieniądze w boksie zawodników w tym momencie, a afera się zrobiła niezwykle rozdmuchana, w przeciwieństwie do sprawy Canelo gdzie wszystko ładnie i szybko zamieciono pod dywan, cyk pyk 6 miesięcy zawieszenia, w tym czasie obóz przygotowawczy i już nagrana walka i cały bokserski świat z pamięcią złotej rybki (ja pamiętam rudy chuju) zapomina o sytuacji. Tylko w tym przypadku, nie wiem czy to nie z winy samego Garcii, który zamiast trochę się usunąć w cień napierdala post za postem na instagramie.

W temacie:
(warto chociaż mniej więcej do połowy i wyczerpania tematu Conte, jeśli ktoś wcześniej nie słyszał o tej postaci)
 
Za Ryanem idą niesamowite pieniądze, daleki jestem od jakichś teorii spiskowych w tym przypadku ale to jest pewnie top 5 generujących największe pieniądze w boksie zawodników w tym momencie,
Zgadza się, jest w top 10
1. Canelo
2. Joshua
3. Fury
4. Usyk
5. Ryan Garcia
6. Gervonta Davis
7. Lomachenko
8. Crawford
9. Errol Spence Jr

* piąty a liście jest Jake Paul, ale nie uznaje go w kategorii zawodowoców
 
znowu w chuja przywala z bkfc na fight klubie, niby transmisja jest o 1 a tu wpierdalaja gowno gale aruma, nie ma opcji żeby gala zakończyła się w 2 godziny…
 
Back
Top