Boks

Fajnie, że w Polsce i moim rodzinnym mieście ale walka chujowa. Usyk na luzie wygrywa 12 rund, bo ten klocek nie będzie w stanie go trafić.
 
Fajnie, że w Polsce i moim rodzinnym mieście ale walka chujowa. Usyk na luzie wygrywa 12 rund, bo ten klocek nie będzie w stanie go trafić.
Trafi coś na pewno, ale czy na tyle mocnym ciosem aby to zdecydowało o wyniku walki to już inna sprawa... :boss:
 
I tak pewnie lepszy rywal Usyka niż będzie miał The Gypsy King jak zawalczy latem... :lol::confused:
A idź Pan w chuj z tym cygańskim dzbanem. Wziąłby walkę z Usykiem i byłoby cacy to ten kurwa jak zawsze wymyśla jakieś bajki, a później pierdoli, że to z nim nie chcą walczyć. Pięściarz wyśmienity ale jako człowiekiem to gardzę.
 
Mam nadzieję że ogarną Mastera. Trochę mało czasu, ale jakby wrzucili jeszcze Różańskiego to byłby sztos totalny. To co robi Wasyl - szapo ba.
Borek teraz:
1685045675456.png
 
Po co mam tam wypierdalać skoro oni wypierdolili do mnie? Gora przyszla do mahometa takze slaba odpowiedz
Ja o zupie, ty o dupie. Polak przekręcający nazwę swojego kraju i używający kacapskiego, a ty się wpierdalasz z ukraińcami. Trzeba mieć niedojebanie mózgowe żeby zawsze przy okazji kacapów, nawiązywać do ukraińców.
 
Wasyl jaki goat - od pilnowania walizek w Kinszasie i ucieczki na lotnisko do organizacji walki Usyka w Polsce :antonio:
Tym ogłoszeniem + walką Różańskiego wywołał ból dupy Borka, Babilona, Kmity i pewnie paru innych osób. Przecież tylko jedna walka chyba była większa na terenie Polski zawodowa. Też we Wrocławiu zresztą: Góral vs. Witalij. I ten wkurw ludzi, że tego żadna TV nie kupiła. Pamiętam, że u mnie w domu krewni przyjechali i trochę znajomych i chyba w 20 osób była oglądana walka Adamka.
 
Ja o zupie, ty o dupie. Polak przekręcający nazwę swojego kraju i używający kacapskiego, a ty się wpierdalasz z ukraińcami. Trzeba mieć niedojebanie mózgowe żeby zawsze przy okazji kacapów, nawiązywać do ukraińców.
Przeciez to jeden chuj :korwinlaugh:
 
Tym ogłoszeniem + walką Różańskiego wywołał ból dupy Borka, Babilona, Kmity i pewnie paru innych osób. Przecież tylko jedna walka chyba była większa na terenie Polski zawodowa. Też we Wrocławiu zresztą: Góral vs. Witalij. I ten wkurw ludzi, że tego żadna TV nie kupiła. Pamiętam, że u mnie w domu krewni przyjechali i trochę znajomych i chyba w 20 osób była oglądana walka Adamka.
Byłem tam :baldwinwhiskey:
 
Bokser fenomenalny, ale człowiek mega chujowy. Za postawę przy wyborze rywali, negocjowaniu stawek, nie można, po prostu kurwa nie można go szanować. Z kibiców boksu robi głupków...
AJ robi do jednej bramki, chodzi tylko o pieniądze. Jedynym wyzwaniem w HW jest tylko i wyłącznie Usyk
 
Back
Top