Boks

Lara vs Wood warte nadrabiania?

Conlan vs Lopez fajna bitka, Conlan zajebste walki daje, szkoda ze siadl kondycyjnie masakrycznie szybko.

Walke Okolie przewinąłem niestety całą, nie chce mi sie tracić czasu klincze po lewym prostym, w dodatku niecelnym czesto. Ludzie narzekali na Kliczke a w porównaniu do Okolie to Wlad boksował emocjonująco. Dobrze że przegrał, niech idzie do ciezkiej i tam sie probuje przepychac.
 
Lawrence 'Klincz" Okolie w całej okazałości definicji pięknego boksu, nawet w parterze... :lol: Szkoda że sędzia z walki z Cieślakiem pozwalał mu na tyle.

billam-smith-okolie-fight (11).jpg

billam-smith-okolie-fight (40).jpg

billam-smith-okolie-fight (58).jpg

billam-smith-okolie-fight (33).jpg
 
Okolie vs Billam Smith - lubię takie awantury brudne. Okolie miał dobry pomysł z tym klinczem, wykonanie iscie chujowe. Zero kontroli w tym klinczu, zero rozbujania przeciwnika, zero pchania rękawic na twarz, zero podduszania jak już przeciwnik wsadził leb pod pachę, zero kontroli bicepsów, zero pracy głowa i zero luzu w tym klinczu. Taki najbardziej prymitywny klincz pod słońcem na zasadzie : mam dużo siły, najpierw się pouwieszam na nim a potem dobije prostymi. Słabe wykonanie bardzo
 
Halo @defthomas jesteście tam? A co Mati Borek musi mieć piekący odbyt po tym

Borek i spółka nie mają nawet zamiaru organizować takich walk
Nie jeżdżą na konwencje promotorów, nie ugadują się z innymi grupami promotorskimi, które się liczą na świecie
Oni istnieją tylko na PL podwórku i na tym podwórku będą organizować gale. Żaden z ich zawodników nie doczeka się organizacji o tytuł MŚ
 
Back
Top