Boks

za brak Haglera a obecnośc SRL ha tfu na tę listę
:jon:no hagler był świetny bez wątpienia jeden z najlepszych średnich w historii(średnia miałą wielu świetnych zawodników). I już uprzedzam pytania z Alim, chłop zdominował Najlepsze lata HW boksu, bo HW to HW tu jeden cios zgasza światło:pudziaonicbyniedao:. Jak taki cwaniak jesteś to pokaż swoje listy HW i P4P(personalnie uważam że to bullshit straszny te P4P) wszech czasów
 
:jon:no hagler był świetny bez wątpienia jeden z najlepszych średnich w historii(średnia miałą wielu świetnych zawodników). I już uprzedzam pytania z Alim, chłop zdominował Najlepsze lata HW boksu, bo HW to HW tu jeden cios zgasza światło:pudziaonicbyniedao:. Jak taki cwaniak jesteś to pokaż swoje listy HW i P4P(personalnie uważam że to bullshit straszny te P4P) wszech czasów
A nie wyjaśniłem czemu to P4P to bullshit. Uważam tak bo było zbyt wielu świetnych pięściarzy i wielu ma papiery na bycie w top 10 czy w top 5
 
:jon:no hagler był świetny bez wątpienia jeden z najlepszych średnich w historii(średnia miałą wielu świetnych zawodników). I już uprzedzam pytania z Alim, chłop zdominował Najlepsze lata HW boksu, bo HW to HW tu jeden cios zgasza światło:pudziaonicbyniedao:. Jak taki cwaniak jesteś to pokaż swoje listy HW i P4P(personalnie uważam że to bullshit straszny te P4P) wszech czasów
Dla mnie p4p Duran z czwórki "króli" powinien być najwyżej p4p bo chłop dużo mniejszy był a i tak sukces, nie mówiąc o dywizjach niżej

Ale z 4 "najlepszy" dla mnie był Hagler. Leonard przeczekał aż ten będzie pod koniec kariery a i tak dostał wygraną przez wałek
 
Dla mnie p4p Duran z czwórki "króli" powinien być najwyżej p4p bo chłop dużo mniejszy był a i tak sukces, nie mówiąc o dywizjach niżej

Ale z 4 "najlepszy" dla mnie był Hagler. Leonard przeczekał aż ten będzie pod koniec kariery a i tak dostał wygraną przez wałek
Oj cwaniaczku nie wymigasz się dawaj listę:no dawaj: Jak się A powiedziało to trzeba powiedzieć B
 
Kurwa mi się tyle pisać i główkować nie chce :jarolaugh:

Dam top 5 pfp

SRR
Ali
Money
Hagler
RJJ

Hagler będzie kontrowersyny dla niektórych tak wysoko ale chuj mnie to :korwinlaugh:
o ty cwaniaczku:deniro:
dlatego dla mnie p4p to idiotyzm
Co do HW to mam problem kogo usadzić na top 3 czy Lewisa czy Holmesa czy Foremana
 
dlatego dla mnie p4p to idiotyzm
Co do HW to mam problem kogo usadzić na top 3 czy Lewisa czy Holmesa czy Foremana
Bo to jest idiotyzm.

Ja osobiście Foreman>Hagler ale Foreman to mój ulubiony z ery Ali'ego więc jestem stronniczy. Co ja bym dał zobaczyć młodego Foremana z doświadczeniem starego
 
Bo to jest idiotyzm.

Ja osobiście Foreman>Hagler ale Foreman to mój ulubiony z ery Ali'ego więc jestem stronniczy. Co ja bym dał zobaczyć młodego Foremana z doświadczeniem starego
akurat z ery Alego to moim ulubionym jest Ali:fjedzia:
A ile ja bym dał zobaczyć mike'a w formie przez całą karierę, bo w końcu nie trzeba by było tępić każdego fanboja Tysona
 
co do Aj i Usyk to prawda, Tosiek to pizda i zesrałby się walcząc w latach 60/70 czy 90. Władek to zjebał bo mógł go skończyć, ale postanowił brata się posłuchać :siara:
Jakby z Wilderem walczył to śmiem wątpić, że Tosiek by się bał oglądać walki w telewizji, jakby mu prawym przydzwonił jak Fury'emu w pierwszej walce.
Usyk teraz nie będzie się bawił(walka przypominałą Money-Canelo, AJ jak Canelo dziecko we mgle, a Usyk jak Floyd totalna profeska, niestety wałek był z punktami, chuj w dupie de la chuji, ale śmiesznie się słucha że ta AJ prawie zremisował, jak wcześniej wspomniany canelo:DC:) i go znokautuje w 10
 
Cudownie Fury wystrzelił tym podbródkowym, bambuska z butów wyjebało jak w kreskówkach :antonio:
Mam nadzieję, że to tylko takie pierdololo o zakończeniu kariery, chciałbym jeszcze zobaczyć jak AJ zostaje brutalnie znokautowany przez Tajsona.
 
Cudownie Fury wystrzelił tym podbródkowym, bambuska z butów wyjebało jak w kreskówkach :antonio:
Mam nadzieję, że to tylko takie pierdololo o zakończeniu kariery, chciałbym jeszcze zobaczyć jak AJ zostaje brutalnie znokautowany przez Tajsona.
ja bym chciał zobaczyć AJ vs WIlder. Diontaj by zakończył karierę joshule, jeśli Usyk go tak przestraszył to Wilder na serio by go posłał na emeryturę jednym perfekcyjnym ciosem, a Fury by się nad nim pastwił jak Ali na Terrelu i by go znokautował
 
ja bym chciał zobaczyć AJ vs WIlder. Diontaj by zakończył karierę joshule, jeśli Usyk go tak przestraszył to Wilder na serio by go posłał na emeryturę jednym perfekcyjnym ciosem, a Fury by się nad nim pastwił jak Ali na Terrelu i by go znokautował
Ja z kolei uważam, że AJ jest dużo lepszym pięściarzem od Wildera i poskładałby go jak precla. Chciałbym, żeby kiedyś doszło do tej walki, wówczas mogę się założyć, że wygra Antek.
 
ja bym chciał zobaczyć AJ vs WIlder. Diontaj by zakończył karierę joshule, jeśli Usyk go tak przestraszył to Wilder na serio by go posłał na emeryturę jednym perfekcyjnym ciosem, a Fury by się nad nim pastwił jak Ali na Terrelu i by go znokautował
Wilder vs AJ też spoko.
Brytole jednak łakną walki AJ vs Fury, nie wiem co tam Cyganowi chodzi po głowie, ale na takiej walce raczej zarobiłby więcej niż na pokazówkach z Frankiem.
Jednak żeby oni zawalczyli to pasuje aby Joshua ujebał Usyka/Wildera, a to raczej mało realne, to Fury pewnie dlatego teraz na niego szcza :muttley:
 
Back
Top