Boks

Łapin przyznał, że odmówił walki Głowackiego z Wlasowem i Kalengą, których proponował Borek :penn:
 
To było oczywiste że to będzie niewypał, Usyk jest fantastycznym pięściarzem ale nie jest medialny, nie sprzedaj biletów, teraz w USA jego walki też nie są zbyt chętnie oglądane mimo wielkiego talentu. A w Polsce, poza Szpilką i Adamkiem nie ma boksera, który pociągnie PPV na przyzwoitym poziomie.
nie no z usykiem troche przesadzasz, nie dziwne, ze nie jest znany w usa skoro na 12 walk 9 stoczyl na ukranie, jedna w polsce i tylko dwie w usa, wartosc marketingowa bedzie budowal powoli, nie wiem skad stwierdzenie, ze nie jest zbyt medialny.
 
nie no z usykiem troche przesadzasz, nie dziwne, ze nie jest znany w usa skoro na 12 walk 9 stoczyl na ukranie, jedna w polsce i tylko dwie w usa, wartosc marketingowa bedzie budowal powoli, nie wiem skad stwierdzenie, ze nie jest zbyt medialny.

Z faktów, Lomachenko jak wychodził do swojej pierwszej walki już miał większy hype niż Usyk. A bierze się to też w dużej mierze z tego że walczy w wadze, która nie nikogo w USA nie interesuje, jak przejdzie do ciężkiej o czym już wspominał to i zyska na medialności.
 
Takie zdjęcie przypomniał Borek. Mimo wszystko niezła ekipa, ciekawe, czy z podobnych imprez też kiedyś rozpoznają kibice boksu wszystkich na zdjęciu. Teraz to nawet MŚJ zostały zastąpione MMŚ(AIBA WBC).

Dziś nasz boks amatorski leży i kwiczy. Teraz to jakieś nadzieje są w Sulęckim, może ten Balski coś osiągnie, nie wiem... Runowski się ostatnio nieźle zaprezentował, a innych nie widać...
 
o 2 to studio rusza a od 3 gala ale chuj tam wstane o 5 bo jak wczesniej wstane to 1 runde zobacze i odlece znajac zycie
mi pokazuje program co innego, studio od 1, gala od 2, skad bierzesz info?nie no sprawdzilem w kilku miejscach, wszedze pisza, ze studo od 1, gala od 2.
 
gdzies tak czytalem ale nie pamietam gdzie, chyba ktos na orgu tak pisal ale chuj tam wazne zeby andrzej wygral:robbie:
mozliwe, ze ten ktos, byl przyzwyczajony do gal w usa, gdzie faktycznie zaczynaly sie o 3, tutaj gala w montrealu, zreszta na polsat sport wlasnie jestem na ich glownej stronie i pisze ze od 2 gala, czyli walka andrew ok 4.30 bym stawial
 
Rozczarowanie sposobem zakonczenia i przebiegiem walki. Dramat

Zbieranie wszystko jak leci od Stevensona musialo sie tak skonczyc.
 
Back
Top