Boks

tak naprawde uwazam, ze tej walki nie wygral, nigdy nie byl porywajacy, chyba tylko z czakijewem mnie walka emocjonowala, ale to co ostatnio pokazuje, to zenada
Należałoby zapytać kto oprócz jednego sędziego z 116-112 widział zwycięstwo Włodarczyka? Jak widać jeden sędzia walnął byka, bo powinno być 114-114, a drugi dał 115-113(wydaje się najbardziej prawidłowo) dla Gevora. Niestety Diablo tak jak wspomniałeś boksuje od pewnego czasu strasznie pasywnie, a pamiętam nawet pierwszą walkę z Fragomenim to też tak się obijał i nie dokończył dzieła zniszczenia remisując(dla niego tak jak przegrać). Ten split z pierwszej walki Palaciosem też kontrowersyjny. Druga walka z Palaciosem, także druga z Fragomenim, ta właśnie z Chakijewem i nokaut na Greenie to było piękne. Teraz coś się popsuło mocno, choć nigdy Krzysztof wirtuozem nie był.
 
jak oceniacie tego kownackiego? nie ma za wiele jego walk w necie, wiem ze sylwetka nie walczy, ale chyba sporo fatu ma
 
jak oceniacie tego kownackiego? nie ma za wiele jego walk w necie, wiem ze sylwetka nie walczy, ale chyba sporo fatu ma
Trochę tłusty (tera waży 122 kg, a wzrostowo coś jak Adamek), ale w ciągu walki potrafi wyprowadzić kosmiczną ilość (nie tylko jak na ciężką) 700-800 ciosów.

Szpilkens faworytem zdecydowanym, ale nie wiadomo jak sobie poradzi z tą aktywnością Kownackiego, co z niego zostało po tym ciężkim KO i czy nie zardzewiał (w końcu to 1,5 roku przerwy).

Dla mnie takie 65-35 Pinezka.
 
jak oceniacie tego kownackiego? nie ma za wiele jego walk w necie, wiem ze sylwetka nie walczy, ale chyba sporo fatu ma
Kiedyś Pindera dobrze się o nim wypowiadał w studiu jak walczył Szpila z Wilderem. Teraz już takiej tuszy nie ma, odkąd sparuje z Adamkiem idzie pod Tomka, czyli na szybkość. Bardziej bym go widział z Zimnochem, szkoda, że zachciało mu się odpoczywać. Szpila potrzebował kogoś z rankingów jak pisał Borek, więc wziął Kownackiego. Moim zdaniem może się przejechać na tym wyborze. Obydwaj mogą iść na dość ostre wymiany i tu różnie może być. Za Szpilą przemawia doświadczenie, a Adam nie ma nic do stracenia. Będzie dobra bitka.
 
Takie walki jak Szpila z Kownackim powinny być walkami wieczoru PBN. A nie Adamek z jakimiś anonimami... Ale pewnie Borek by musial opierdolic następne mieszkania żeby to dopiac. Ogolnie bardzo fajna walka się szykuje.
 
Takie walki jak Szpila z Kownackim powinny być walkami wieczoru PBN. A nie Adamek z jakimiś anonimami... Ale pewnie Borek by musial opierdolic następne mieszkania żeby to dopiac. Ogolnie bardzo fajna walka się szykuje.
myslisz, ze adamek skroi mniej niz szpilkens? to raczej chodzi o to, ze kmita nie chce kownackiego hehe
 
myslisz, ze adamek skroi mniej niz szpilkens? to raczej chodzi o to, ze kmita nie chce kownackiego hehe
Mysle ze mniej. Szpila po walce z Wilderem nie zejdzie poniżej pewnej kwoty. Zreszta pamiętam jakiegoś Punchera jak Borek gadal ze Szpila i Mati zartowal ze narazie ich nie stać żeby sprowadzić i zachecic Artura do walki w Polsce.
 
Mysle ze mniej. Szpila po walce z Wilderem nie zejdzie poniżej pewnej kwoty. Zreszta pamiętam jakiegoś Punchera jak Borek gadal ze Szpila i Mati zartowal ze narazie ich nie stać żeby sprowadzić i zachecic Artura do walki w Polsce.
szpila za wildera dostal 250k, z kownackim napewno mniej, czy ja wiem, czy adamek by ruszal dupe za mniej niz 200k, oczywiscie mowie o $
 
myslisz, ze adamek skroi mniej niz szpilkens? to raczej chodzi o to, ze kmita nie chce kownackiego hehe
szpila za wildera dostal 250k, z kownackim napewno mniej, czy ja wiem, czy adamek by ruszal dupe za mniej niz 200k, oczywiscie mowie o $
Adamek na bank weźmie mniej od Szpilki, Borek mówił, że organizacja walki Ajtuja w Polsce to minimum 1mln PLN. A Kmita już się przekonał do Kownackiego, bo ten miał walczyć z Siwym na PBN Włodarczyk Durodola (miała być gala w listopadzie 2016).
 
Adamek na bank weźmie mniej od Szpilki, Borek mówił, że organizacja walki Ajtuja w Polsce to minimum 1mln PLN
watpie zeby adamek wzial mniej od szpilkensa, za ostatnie 2 walki bral ponad banke za jeden pojedynek( takie chodza sluchy a jak bylo naprawde to nikt nie wie...)
A Kmita już się przekonał do Kownackiego, bo ten miał walczyć z Siwym
a nie z zimnochem? cos ostatnio w wywiadach adas nawijal o zimnej
edit: cos bylo z tym siwym dobrze gadasz a borek chcial zestawic zimnocha z kownackim na czerwcowym pbn ale zimnoch zrezygnowal
 
Last edited:
@J-Son troche poczytalem w tym temacie i jestem przekonany ze adamek przytuli wiecej, najwieksza wyplata szpilki to 250k$, za ta sama walke adamek tez mial dostac tyle samo i odmowil, za wszystkie wczesniejsze walki w USA szpilka dostawal poczynajac od jenningsa ok 100k$, napewno nie dostanie wiecej za walke z kownackim. Nie wierze, z drugiej strony, ze adamek ruszyl dupe za mniej niz 100k
 
6c2uiu8.gif
 
Back
Top