Boks

Ehh smrodliwa decyzja dla Diablo. Facet walczy tak cholernie pasywnie. On nigdy nie powinien na pkt wygrywać.
 
Polecam obejrzeć walkę Dirrella z Uzcateguim, niesamowite kontrowersje, zadymy na trybunach, członek teamu Dirrella uderzył gołymi pięściami Wenezuelczyka. Finalnie Andre wygrał przez DQ po ciosach po gongu.
 
Last edited:
w sobote na polsacie sport od 23( chyba walka wieczoru bo jakos pozno rusza transmisja) gala z w sheffield kell brook - errol spence jr
 
Crawford zasłużenie zbiera tyle pochlebnych opinii? Gdzie plasujecie go w rankingu P4P? Kto mógłby mu zagrozić i "czy z tej mąki będą pieniądze"?
 
Crawford zasłużenie zbiera tyle pochlebnych opinii? Gdzie plasujecie go w rankingu P4P? Kto mógłby mu zagrozić i "czy z tej mąki będą pieniądze"?

Dla mnie aktualnie tylko GGG, Lomachenko wyżej w P4P. Chocolatito i Kovaleev po porażce (niesłusznie ale jednak) a Ward dostał prezent z Krusherem. Wielkie pieniądze mogą być jak pójdzie wyżej bo w super lekkiej brakuje mu tak klasowych zawodników jakich miałby wyżęj w welter.
 
"Policja w amerykańskim stanie Maryland poszukuje wujka i asystenta trenera Andre Dirrella (26-2, 16 KO), który po walce brązowego medalisty olimpijskiego z Aten z Jose Uzcateguiem (26-2, 22 KO) uderzył w twarz rywala 33-latka."
 
I tak pozno go zlapali bo forme fizyczna ma petarde juz od dawna. Chcialbym wygladac w jego wieku tak. Opisali to jako masakryczne przekroczenie normy tescia ja pierdole jaka faza:OK:a bylby dobry dla Szpili tak o nim myslalem ostatnio.
 
I tak pozno go zlapali bo forme fizyczna ma petarde juz od dawna. Chcialbym wygladac w jego wieku tak. Opisali to jako masakryczne przekroczenie normy tescia ja pierdole jaka faza:OK:a bylby dobry dla Szpili tak o nim myslalem ostatnio.
serio? u mnie na osiedlowej silce, dwoch panow ok 50 wyglada lepiej niz ten czarny przyglup
 
a bylby dobry dla Szpili tak o nim myslalem ostatnio.
Ale dobry jako co? Jeśli jako równorzędny rywal, to... niech Szpilkens lepiej nie godzi się na rewanż z Adamkiem, bo obskoczy wpierdol od dziadka Tomka (o ile nie zrobi tego wcześniej Kownacki) :lol:
 
chyba jednak dzis sie nie dowiemy bo goscmi beda brodnicka i szymanski
Nie ma na co czekać, już od jakiegoś czasu wiadomo, że będzie chujnia, bo Łapin z Wasylem odrzucili jakiegoś mocnego rywala (Borek poda podczas PBN nazwisko), że niby za mocny na powrót po kontuzji.

E: Główka mówił w studiu przed walką Diablo, że w poniedziałek nie ma czasu na Punchera, bo ma sparingi.
 
6c2uiu8.gif
 
Back
Top