Boks



ciekawe czy pic na wode czy prawda bo na rp jest takie zdjecie mariusza ze szparingu a moze white zalapal jakas kontuzje
wach_chisora.png
 

Właśnie miałem wstawiać. Nieźle powalona akcja. Przez te jeszcze większe rozwalenie na paski od spodni robi się burdel z walkami. Oczywiście pewnie nie będzie problemu z walką Whyte - Parker. Ale daleko nie trzeba szukać. Przykład niedawny z polskiego podwórka Zimnocha pokazuje, że organizacją walk zajmują się zawodnicy, a nie promotorzy.
 
Właśnie miałem wstawiać. Nieźle powalona akcja. Przez te jeszcze większe rozwalenie na paski od spodni robi się burdel z walkami. Oczywiście pewnie nie będzie problemu z walką Whyte - Parker. Ale daleko nie trzeba szukać. Przykład niedawny z polskiego podwórka Zimnocha pokazuje, że organizacją walk zajmują się zawodnicy, a nie promotorzy.
czeski film sie robi, wczoraj czytalem ze bellew na 99,9% bedzie kolejnym rywalem parkera a dzis ze whyte
 
Sulęcki na PBN, właśnie podali w Puncherze, oby Striczu nie dostał ogórka.

Edit: Rywalem Rocky Jerkic, Australijczyk, bilans 15-1.
 
Last edited:
BTW ponoć Wach i Szpilka chcą się bić ze sobą jak wypadną im rywale. Niech Bóg ma nas w swojej opiece przed takim zestawieniem.
 
BTW ponoć Wach i Szpilka chcą się bić ze sobą jak wypadną im rywale. Niech Bóg ma nas w swojej opiece przed takim zestawieniem.
Obstawiałbym nudnego 10 rundowego zapełniacza czasu z jednostronnym zwycięstwem Szpili. Aktualnie mu Wach nie potrzebny. Kownacki jest, ma wolne to wydaje się być dobrym przeciwnikiem, skoro nikt inny nie chce się z Arturem bić. Ale ja bym jednak wolał ich z kimś z zagranicy nawet leszcza, bo powoli sytuacja Szpilki robi się skopana na wszystkich frontach. Obawiam się, że z Brezale na ten moment nie miałby żadnych szans więc może i dobrze się stało(czy stanie), że tej walki nie ma/nie będzie.

//Tak patrzę i Artur prawie od 1,5 roku nie walczył. Ale ten czas mu ucieka :/
 
Już oficjalnie Whyte wycofał się z walki z Wachem przez "kontuzję". Dla niego to dobre posunięcie z perspektywy lepszej walki na horyzoncie, Waszka musi szukać jakiegoś barmana.
 
rozpiska dupy nie powala, ciekawe czy walka glowackiego bedzie miala przynajmniej 3 gwiazdki lol
View attachment 6878

Te gwiazdki to dla mnie jakiś żart, walka Masternaka to jest co najmniej 3. Mi się ogólnie rozpiska podoba, patrząc na zawodników którzy przyjadą to są to odpowiedni rywale dla Polaków (nie licząc Jerkicia, jego totalnie nie znam), nie ma sensu ściągać gości z totalnej czołówki żeby przyjechali i oklepali Polaka do jednej bramki, tak chociaż będą emocje. Trzeba się pogodzić z tym że polscy pięściarze świata nie zawojują i po prostu postawić na emocjonujące walki na podstawie styli zawodników.
 
Mi się ogólnie rozpiska podoba, patrząc na zawodników którzy przyjadą to są to odpowiedni rywale dla Polaków (nie licząc Jerkicia, jego totalnie nie znam), nie ma sensu ściągać gości z totalnej czołówki żeby przyjechali i oklepali Polaka do jednej bramki, tak chociaż będą emocje. Trzeba się pogodzić z tym że polscy pięściarze świata nie zawojują i po prostu postawić na emocjonujące walki na podstawie styli zawodników.
ujdzie w tloku ta rozpiska ale jak glowacki nie dostanie zadnego kozaka to nie powinno byc to w ppv i zamiast wydawac hajs na brodnicka i jej rywalke mogli poszukac kogos lepszego dla suleckiego
 
Szpilka się gryzie z Wasilewskim.


Jest więcej tweetów, ale ja nie ogarniam jak to powrzucać.

P.S. Ktoś mi powie o chuj tam chodzi ze Szpilką? Ja tak głęboko nie siedzę, ale tak "z zewnątrz" to wyglada, że Wasilewski to chuja wart jest jako promotor.
 
P.S. Ktoś mi powie o chuj tam chodzi ze Szpilką? Ja tak głęboko nie siedzę, ale tak "z zewnątrz" to wyglada, że Wasilewski to chuja wart jest jako promotor.

Szpilka chce dużych walk ale nikt nie chce za bardzo z nim boksować bo jest niebezpieczny dla wielu zawodników, którzy liczą na strzał od Wildera czy Joshuy, np. Breazeale. A z racji tej że Arturek unosi się dumą i czeka tylko na duże walki to nie walczył już ponad rok i powypadał z rankingów. Patowa sytuacja, wina jest po obu stronach a na pewno nie powiedzialbym że Wasyl jest chujowym promotorem, załatwił mu walkę o MŚ.
 
Back
Top