Boks

Artur Coelho. Ileż mądrości w tym wpisie, aż kipi:applause:

file.paolo-coelho.jpg
 
Jak sobie przypomnę choćby ważenie Floyda z Canelo to tutaj wieje mi troche stypą, chociaż bohaterowie wieczoru jeszcze przed nami także zobaczymy
 
Gamboa swego czasu jeden z moich ulubionych pięściarzy, świetnie się go oglądało. Niestety ale trzbea przyznać że jest już cieniem samego siebie, przegrać z Castellanosem to trochę wstyd. Jedyny pozytyw tego to fakt, że dzięki niemu na szerokie wody wypłynął Crawford.
 
parker wygral na punkty po beznadziejnej walce:joer:

z ramowki polsatu wynika ze kolo 5 bo o 6 jest zakonczenie programu
Tylko, że ramówka Polsatu ma się nijak do gali. Oni chyba zakończenie programu mają o 6-tej zawsze. A wejdą podobno ok. 5:30 więc jak będzie to trwać 12 rund to wyjdzie poza 6-tą godzinę.

"The long-awaited Canelo vs. Chavez Jr. fight is set for Saturday, May 6, and the pay-per-view broadcast begins at 9 p.m. ET. Alvarez and Chavez Jr. are expected to enter the ring at about 11:30 p.m."
 
a byla tu kiedys klotnia, ze bokserzy tak lepiej zarabiaja niz zawodnicy mma, a to albo czegos nie rozumiem, albo to naprawde smieszne kwoty jak na taka gale.

Wszystko dobrze rozumiesz. Na topie zarabiasz miliony, a nawet setki milionów, na kartach głównych dziesiątki tysięcy dolarów a przeciętny bokser zarabia gówno.
 
Wszystko dobrze rozumiesz. Na topie zarabiasz miliony, a nawet setki milionów, na kartach głównych dziesiątki tysięcy dolarów a przeciętny bokser zarabia gówno.
tzn. to wiedzialem, ze jest tylko kilku-kilkunastu bokserow, ktorzy dostaja porzadne pieniadze, chodzi mi bardziej o wyplaty w walce wieczoru, gala w cinco de mayo, dwaj meksykanie, myslalem, ze wyplaty beda kilkakrotnie wyzsze.
 
tzn. to wiedzialem, ze jest tylko kilku-kilkunastu bokserow, ktorzy dostaja porzadne pieniadze, chodzi mi bardziej o wyplaty w walce wieczoru, gala w cinco de mayo, dwaj meksykanie, myslalem, ze wyplaty beda kilkakrotnie wyzsze.

Jeszcze trochę i Canelo pewnie będzie kasował taki hajs, to jest tak naprawdę walka, która jest medialna tylko ze względu na style zawodników, różnicę w wadze w dniu walki i narodowości, wiadomo że Chavez jest dużo słabszy boksersko.
 
@allan77 no tak jasne, ale myslalem, ze canelo jest juz na takim poziomie, wiadomo, ze canelo lepszy boksersko, ale nigdy nie walczyl z wiekszym od siebie przeciwnikiem, chaveza znow nie lubie i jednym z lepszych bokserskich porankow bylo dla mnie jak nasz andrew go nokdaunuje, ale postawilem z ciekawosci na chaveza, pewnie bez szans, ale chavez umie przybrac w dobe 10 kg a z takim olbrzymem canelo nie walczyl.
 
@allan77 no tak jasne, ale myslalem, ze canelo jest juz na takim poziomie, wiadomo, ze canelo lepszy boksersko, ale nigdy nie walczyl z wiekszym od siebie przeciwnikiem, chaveza znow nie lubie i jednym z lepszych bokserskich porankow bylo dla mnie jak nasz andrew go nokdaunuje, ale postawilem z ciekawosci na chaveza, pewnie bez szans, ale chavez umie przybrac w dobe 10 kg a z takim olbrzymem canelo nie walczyl.


Moim zdaniem to że Chavez tyle zbija nie będzie jego atutem, spodziewam się że kondycyjnie będzie słabo wyglądał i w drugiej połowie walki Canelo już spokojnie będzie go ogrywał. Ale zobaczymy, samo zestawienie jest ciekawe, po cichu łudzę się że to będzie następny, meksykański klasyk.
 
Moim zdaniem to że Chavez tyle zbija nie będzie jego atutem, spodziewam się że kondycyjnie będzie słabo wyglądał i w drugiej połowie walki Canelo już spokojnie będzie go ogrywał. Ale zobaczymy, samo zestawienie jest ciekawe, po cichu łudzę się że to będzie następny, meksykański klasyk.
nie no pelna zgoda, na wazeniu wygladal jak trup, a plusem canelo bedzie to, ze nie musial zbijac za duzo, jak np, z mayweatherem, gdzie byl wychudzony na maksa, ale nie uwazam, ani jednego ani drugiego za swietnych bokserow, chavez nie moze znalezc swojej kategorii, a canelo z wiekiem tez nie bedzie mial latwo ze zbijaniem wagi, a w sredniej czeka GGG :) ale tez po cichu licze, ze chavez niesiony duma zdola sie utrzymac i ze nie bedzie to latwa walka dla rudego.
 
Wy serio liczycie, że Canelo będzie miał problemy w tej walce? Oszukujecie samych siebie. Alvarez zdominuje i pewnie skończy to przed czasem.
 
Wy serio liczycie, że Canelo będzie miał problemy w tej walce? Oszukujecie samych siebie. Alvarez zdominuje i pewnie skończy to przed czasem.
no mozesz sie zdziwic, spojrz na warunki fizyczne chavez wzrost i zasieg 185 cm, alvarez 175 wzrost zasieg 179. Canelo nie walczyl jeszcze z takim przeciwnikiem! nikt nie mowi, ze chavez wygra, ale uwazam, ze to nie bedzei latwa walka.
 
Szanuje każde zdanie odmienne od mojego, ale myśle że Canelo nie będzie miał najmniejszego problemu ze skracaniem dystansu i po prostu rozpierdoli Cheveza. Przewaga zasięgu będzie miała małe znaczenie w tej walce. Zobaczymy za kilka godzin jak to się ma do naszego przewidywania.
 
Szanuje każde zdanie odmienne od mojego, ale myśle że Canelo nie będzie miał najmniejszego problemu ze skracaniem dystansu i po prostu rozpierdoli Cheveza. Przewaga zasięgu będzie miała małe znaczenie w tej walce. Zobaczymy za kilka godzin jak to się ma do naszego przewidywania.
nie lubie zadnego, wiec obojetne, ciekawe jak wypadnie mathysse po takiej przerwie.
 
Back
Top