Boks

tak jak pisze @allan77 ze szpilka, jest ten problem, ze szuka duzych walk, bo nie chce zejsc ponizej jakiegos poziomu, przy tym wasilewski zapewnil mu swietny team w stanach u shieldsa i chociaz nie jestem fanem szpilki, to dla wielu zawodnikow z tak dobrym teamem moze wygrac, a znow nie jest tak znany jak np. swego czasu adamek, ze polonia chodzila na jego walki, mistrzem nigdy nie zostanie, bo nastala era olbrzymow, a czolowka woli czekac na swoje szanse.
 
Szpilka chce dużych walk ale nikt nie chce za bardzo z nim boksować bo jest niebezpieczny dla wielu zawodników, którzy liczą na strzał od Wildera czy Joshuy, np. Breazeale. A z racji tej że Arturek unosi się dumą i czeka tylko na duże walki to nie walczył już ponad rok i powypadał z rankingów. Patowa sytuacja, wina jest po obu stronach a na pewno nie powiedzialbym że Wasyl jest chujowym promotorem, załatwił mu walkę o MŚ.

Wasilewski jest zajebistym promotorem, dopchac do ts szpile, diablo to mega wyczyn ;)

tak jak pisze @allan77 ze szpilka, jest ten problem, ze szuka duzych walk, bo nie chce zejsc ponizej jakiegos poziomu, przy tym wasilewski zapewnil mu swietny team w stanach u shieldsa i chociaz nie jestem fanem szpilki, to dla wielu zawodnikow z tak dobrym teamem moze wygrac, a znow nie jest tak znany jak np. swego czasu adamek, ze polonia chodzila na jego walki, mistrzem nigdy nie zostanie, bo nastala era olbrzymow, a czolowka woli czekac na swoje szanse.
No to strasznie słabo. Widziałem często, że Artur pisze o dużych walkach i że z kelnerami nie wyjdzie na pewno. Brałem to pod uwagę, ale chciałem zasięgnąć opinii bardziej obeznanych w temacie. Z jednej strony Szpila śmiało mógłby walczyć z czołówką i ciężko mu się dziwić, że szuka wyzwań a z drugiej tak jak mówicie. Czasem zrobić krok wstecz żeby później zrobić dwa w przód.
Szkoda bo z tego co widać na nagraniach Szpila jest w zajebistym sztosie.
 
Czasem zrobić krok wstecz żeby później zrobić dwa w przód.

O, to, to. Artur mógłby wziąć przykład z Sulęckiego, bo są w trochę podobnej sytuacji, Maciek nie ma problemu z tym żeby wrócić na mniejszą galę w Polsce, pokazać się kibicom, umocnić w rankingach i czekać na robotę promotorów. Najlepiej siedzieć na dupie i narzekać jak Szpilka.
 
Dokładnie, co by nie mówić to Wasyl na naszym podwórku nie ma sobie równych, wiele ciekawych walk zorganizował itp, kontakty ma bardzo dobre...
tak więc akurat ostatnie co można mu zarzucić to jest to, że jest chuyowym promotorem, bo Wasilewski... i długo długo nic...
co do Szpili to wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, za Wildera dostał wypłatę życia (jak dotąd) i teraz walczyć z "nołnejmami" za cząstke tej wypłaty mu się nie widzi, ale z drugiej strony to lepiej zawalczyć z tymi Quezadami, Consuegrami i dostać przywoity hajs (najlepszy z Polskich pięściarzy) i najważniejsze wyjść do ringu, widać że mu się chce, chciałby pokazać w ringu czego się nauczył u Ronniego, ale już 1,5roku bez walki mija, tak więc zamiast zmniejszyć trochę wymagania, taki PBN Borka byłby idealny, rywala by dostał możliwie solidnego (Borek przynajmniej aspekt sportowy sobie ceni, nawet stroniąc od nazwisk, nie są to typy którym się odechce walczyć po jednym ciosie/rundzie) a i promocja w PL tym bardziej by się zgadzała, czasem warto wziąć coś mniejszego niż nie brać nic i narzekać ;)
 
slyszeliscie jak diablo jest bliski doczlapania sie do duzego hajsu jak wygra ta walke, to zakwalifikuje sie do tego turnieju:
"Zwycięzca tej walki ma zostać uczestnikiem niezwykle interesującego turnieju World Boxing Super Series z łączną pulą nagród 23,5 miliona dolarów dla samej kategorii cruiser. Samo wyjście do ringu wycenione będzie na 400 tysięcy "zielonych".
 
slyszeliscie jak diablo jest bliski doczlapania sie do duzego hajsu jak wygra ta walke, to zakwalifikuje sie do tego turnieju:
"Zwycięzca tej walki ma zostać uczestnikiem niezwykle interesującego turnieju World Boxing Super Series z łączną pulą nagród 23,5 miliona dolarów dla samej kategorii cruiser. Samo wyjście do ringu wycenione będzie na 400 tysięcy "zielonych".

Slyszeliśmy, mało tego, patrząc na potencjalny skład, jest szansa że przy szczęśliwym rozstawieniu będzie miał szansę wygrać pierwszą walkę. A to następne 1.5 bańki.
 
ja żaluje, ze to nie glowacki, wydaje mi sie, ze wieksze szanse mialby.

Może dołączyć jeszcze, ale Wasyl mówił że to mało prawdopodobne bo celem turnieju jest promowanie tej wagi w różnych rejonach świata dlatego wątpliwe żeby było dwóch Polaków.
 
Szymański wygrywa z Jackiewiczem po fajnej walce, dobrze się to oglądało. Swoją drogą że jest taki Jackiewicz, przydałoby się więcej takich zawodników, starszych, doświadczonych, niebezpiecznych, którzy mogą testować młode talenty i jeszcze pokazać im sporo myczków. Po za tym to dobry świr.
 
Jednym okiem oglądam też galę w Anglii (czekam głównie na Davisa, dlatego tak bez skupienia) i przed chwilą walczył Dubois, ten ziomek co podobno położył na sparingu Joshuę i trzeba przyznać że przypierdolić potrafi. Bije bardzo mocno, wygląda na nieoszlifowany diament.
 
A jednak:crazy::bayan:a to kurwie znowu im się udało mnie zaskoczyć
Wybacz mi +plmma=to się nie mogło nie udać:fly::bayan:
 
Szymański wygrywa z Jackiewiczem po fajnej walce, dobrze się to oglądało. Swoją drogą że jest taki Jackiewicz, przydałoby się więcej takich zawodników, starszych, doświadczonych, niebezpiecznych, którzy mogą testować młode talenty i jeszcze pokazać im sporo myczków. Po za tym to dobry świr.

co ty wogole mowisz, jak najmniej takich zawodnikow, zdrowie ma sie jedno, niech chlop konczy kariere zamiast dawac sie obijad o 16 lat mlodszym bokserom, to juz jest wlasciwie wrak
 
Wałeczek w Polsce poleciał na korzyść Diablo bo dla mnie to przegrał 115-113 walkę. Ale było do przewidzenia, nie po to Wasyl wyłożył sakiewkę na galę w Polsce.
 
Back
Top