Boks

Coś w tym jest. Dużo gdybania co prawda, ale Hunter jak wiemy swoje humorki i zwyczaje ma. Zobaczymy jak będzie się układać współpraca, a efekt pewnie dopiero podczas kolejnej walki, a pracować nad czym mają.

Są ploty dość rzetelne, że pod koniec roku Kliczko-Joshua II. Dużo na ten temat mówi promotor Antka, Eddie Hearn. Menadżer KO leci w przyszłym tygodniu spotkać się z Władkiem w sprawie negocjacji i okaże się, czy Władek zostaje w boksie tzn. walczy z Antkiem, czy leci na emeryturę. Raczej z Pulevem Joshua w najbliższym czasie nie powalczy.
zwlaszcza, ze ibf dalo zgode na dobrowolna obrone, czyli do walki blizej niz dalej napewno, ja chetnie bym to zobaczyl, bo dla mnie kliczko to nr 2 wagi ciezkiej obecnie, bo na pewno nie bumobijca.
 
zmiana rywala dla glowackiego, to chyba jakis zart z kibica, ze niedawny mistrz swiata ma walczyc z kims takim Hizni Altunkaya, na 7 jego ostatnich przeciwnikow sa takie tuzy boksu z rekordami: 3 5 2, 1 2 0 , 3 9 1, czy przed ostatnia walka z groznym kmeta(2 13 0) i chyba nigdy nie walczyl na dystansie 10 rund, ostatnia mial na 6 rund i za takiego placka oni chca ppv, troche zenada.
 
zmiana rywala dla glowackiego, to chyba jakis zart z kibica, ze niedawny mistrz swiata ma walczyc z kims takim Hizni Altunkaya, na 7 jego ostatnich przeciwnikow sa takie tuzy boksu z rekordami: 3 5 2, 1 2 0 , 3 9 1, czy przed ostatnia walka z groznym kmeta(2 13 0) i chyba nigdy nie walczyl na dystansie 10 rund, ostatnia mial na 6 rund i za takiego placka oni chca ppv, troche zenada.
cala ta gala to jeden wielki zart a borek to niech lepiej juz szuka kupca na swoja chate bo nikt normalny nie kupi tego gowna
 
zmiana rywala dla glowackiego, to chyba jakis zart z kibica, ze niedawny mistrz swiata ma walczyc z kims takim Hizni Altunkaya, na 7 jego ostatnich przeciwnikow sa takie tuzy boksu z rekordami: 3 5 2, 1 2 0 , 3 9 1, czy przed ostatnia walka z groznym kmeta(2 13 0) i chyba nigdy nie walczyl na dystansie 10 rund, ostatnia mial na 6 rund i za takiego placka oni chca ppv, troche zenada.

Strasznie kibicowałem Borkowi ale to są kurwa jakieś jaja
 
no to jest smutne, ze o ile adamek to niech se walczy nawet z januszem spod sklepu, to glowka przeciez cos chce i moze osiagnac i ponizej pewnego poziomu nie powinien schodzic.
 
Rekord 24-1-0 w tym 21 KO na januszy pewnie podziała. Bonelli ma takich przeciwników na swoim rozkładzie, że sie nawet pod buma nie łapie. Cyrk
 
zmiana rywala dla glowackiego, to chyba jakis zart z kibica, ze niedawny mistrz swiata ma walczyc z kims takim Hizni Altunkaya, na 7 jego ostatnich przeciwnikow sa takie tuzy boksu z rekordami: 3 5 2, 1 2 0 , 3 9 1, czy przed ostatnia walka z groznym kmeta(2 13 0) i chyba nigdy nie walczyl na dystansie 10 rund, ostatnia mial na 6 rund i za takiego placka oni chca ppv, troche zenada.

To akurat zawdzięczamy Łapinowi i Wasilewskiemu że Główka walczy z ogórkiem, Borek nie ma nic do tego.
 
@allan77 wogole mnie ta gala nie interesuje, takze nie wiem, kto tam prowadzi biznes, mowie, tylko, ze glowka nie powinien schodzic i godzic sie na zejscie pozniej pewnego poziomu, jesli chce cos jeszcze ugrac w boksie a nie w szachoboksie.
 
@allan77 wogole mnie ta gala nie interesuje, takze nie wiem, kto tam prowadzi biznes, mowie, tylko, ze glowka nie powinien schodzic i godzic sie na zejscie pozniej pewnego poziomu, jesli chce cos jeszcze ugrac w boksie a nie w szachoboksie.

Ten biznes niestety tak nie działa. Czasami musisz oklepać byle ogórka żeby po prostu być w rankingu i nie narazić się na porażką bo za winklem duża walka za dobry hajs. To nie MMA, boks już niewiele ma wspólnego ze sportem.
 
Ciekawe, czy istniała szansa, żeby Adamek sprawdził się z Heleniusem? Mimo wszystko to dalej niezłe nazwisko.

Jaki ta walka miałaby sens ? Nic Adamek nie zyskałby w takim starciu, a patrząc na jego problemy z tak wysokimi zawodnikami to są spore szanse że przegrałby.
 
Jaki ta walka miałaby sens ? Nic Adamek nie zyskałby w takim starciu, a patrząc na jego problemy z tak wysokimi zawodnikami to są spore szanse że przegrałby.
no tak, adamek nawet w formie mial problemy z grantem, ale tak naprawde jaka walka adamka ma teraz sens?chlop poki ma zdrowie calkiem niezle, powinien spierdalac z tego kurwidolka, nie ustawil sie juz? jakies inwestycje mogl porobic, nie wiem, ale te jego walki mnie bardziej smuca niz ciesza, bo bylem jego wielkim fanem. wstawalem na jego kazda walke i kazdemu ziomkowi mowilem jak w tamtym momencie porobi szpile, szkoda mi jego zdrowia i niech tomek juz wypoczywa na emeryturze, wiadomo hajs kusi, ale zdrowie sie ma jedno, chce byc jak golota, ktory nie umie juz nic powiedziec.
 
Jaki ta walka miałaby sens ? Nic Adamek nie zyskałby w takim starciu, a patrząc na jego problemy z tak wysokimi zawodnikami to są spore szanse że przegrałby.
Mam nadzieję, że podobnego myślenia nie użył matchmaker pojedynku z Haumono, czyli oszacowanie ile szans ma Adamek na przegraną z nim. Helenius dużo młodszy, lepszy rankingowo(Adamek podobno nie kończy kariery), ściągnąłby z bliższej Finlandii część kibiców, walczył do niedawna z kimś poważniejszym. Jak dla mnie duży minus jak zobaczyłem, że Helenius miałby czas walczyć w czerwcu.
 
@bart123 nie oszukujmy sie, adamek nie walczy po to, zeby piąć sie w gore rankingowo, tylko zeby zawalczyc w Polsce za wiekszy hajs, myslisz, ze czemu nie walczy w stanach, jakby mu zalezalo na rankingach to by walczyl, on chce obic placka, bez wiekszej utraty zdrowia. Przeciez nie powie, panie i panowie, mam wyjebane w boks, walcze dla hajsu, tylko wiadomo, ze mowi ze chce cos osiagnac.
 
@bart123 nie oszukujmy sie, adamek nie walczy po to, zeby piąć sie w gore rankingowo, tylko zeby zawalczyc w Polsce za wiekszy hajs, myslisz, ze czemu nie walczy w stanach, jakby mu zalezalo na rankingach to by walczyl, on chce obic placka, bez wiekszej utraty zdrowia. Przeciez nie powie, panie i panowie, mam wyjebane w boks, walcze dla hajsu, tylko wiadomo, ze mowi ze chce cos osiagnac.
Z początku jeszcze ta gala jako tako byłaby spoko, może jakby w WaWie była to bym się przejechał, ale od pewnego czasu widać niedociągnięcia i spore minusy w organizacji. Zmiany rywali w ostatnim czasie problematyczne, w dodatku już byli przyklepani zastępcy. Z jednej strony to dobre, a z drugiej rywal Głowackiego nie miał podobno żadnych szans na przyjazd do PL i realnie był zaklepany ten Turek. Walka Adamka to żart, Sulęcki nic nie zyska, Głowacki to samo. Robi się cyrk.
 
Mam nadzieję, że podobnego myślenia nie użył matchmaker pojedynku z Haumono, czyli oszacowanie ile szans ma Adamek na przegraną z nim. Helenius dużo młodszy, lepszy rankingowo(Adamek podobno nie kończy kariery), ściągnąłby z bliższej Finlandii część kibiców, walczył do niedawna z kimś poważniejszym. Jak dla mnie duży minus jak zobaczyłem, że Helenius miałby czas walczyć w czerwcu.

Ale wiesz o tym że Hauomono zawalczy pewnie o 1/5 tego co Helenius ? I nikt nie oczekuje od niego że będzie mistrzemświata, pomijając fakt że to możliwe, Oquendo jest jeszcze większym dziadem niż Adamek.
 

Na gali Eubank-Abraham. Szybko tę kartę stroją. Nie ma co liczyć turysty Janika w jego rozkładzie, ale chyba dobra bitka się szykuje.

Borek podobno dom stawiał na powodzenie tej gali. Wsparcie jakieś tam ma, ale nie podoba mi się to co ostatnio się dzieje z kartą i tak jak wspomniałem problemy nie są dzisiejsze.
 
Panowie, fajnie się jedzie po Borku za tą galę ale spójrzmy na to trochę realniej, nie tylko na polskie podwórko. Gale w Niemczech umierają, Sauerland w świecie boksu parę lat temu był Królem i rozdawał karty a teraz musi przyjeżdżać z Gevorem do Polski, na ważną walkę. W USA w dzisiejszcch czasach albo jesteś Mayweatherem albo inną podstarzałą gwiazdą, wtedy pociągniesz PPV, inaczej jest problem, ewentualnie jesteś Latynosem, bo oni na swoich kupują bilety. Poza UK gdzie boks rośnie w siłę, w dużej mierze dzięki wsparciu fanów piłkarskich. Na całym świecie jest problem z tą dyscypliną sportu, a w Polsce był z nią nawet wcześniej, więc mnie nie dziwi to że nikt nie inwestuje w poważne nazwiska dla polskich zawodników bo to zysków nie przyniesie a pieniądze będzie trzeba płacić dużo większe.
 
@allan77 smutne, ale prawdziwe, ktos wie ile poszlo ppv na 1 walke ward kovaliev, gdzie to bylo starcie mozna sie klocic ale napewno top 5 p4p ok 160 tys. To tak jakby ktos im splunal w twarz.
Teraz rewanz tez nie jest w t mobile arena, ale o polowe mniejszej sali a to chyba top3 walk tego roku. Wiadomo cotto czy alvarez maja swoja baze fanow i beda zarabiac, ale reszta doluje.
 
Panowie, fajnie się jedzie po Borku za tą galę ale spójrzmy na to trochę realniej, nie tylko na polskie podwórko. Gale w Niemczech umierają, Sauerland w świecie boksu parę lat temu był Królem i rozdawał karty a teraz musi przyjeżdżać z Gevorem do Polski, na ważną walkę. W USA w dzisiejszcch czasach albo jesteś Mayweatherem albo inną podstarzałą gwiazdą, wtedy pociągniesz PPV, inaczej jest problem, ewentualnie jesteś Latynosem, bo oni na swoich kupują bilety. Poza UK gdzie boks rośnie w siłę, w dużej mierze dzięki wsparciu fanów piłkarskich. Na całym świecie jest problem z tą dyscypliną sportu, a w Polsce był z nią nawet wcześniej, więc mnie nie dziwi to że nikt nie inwestuje w poważne nazwiska dla polskich zawodników bo to zysków nie przyniesie a pieniądze będzie trzeba płacić dużo większe.
Sauerland teraz ładuje kasę w Super Series. Skoro ponad 50mln zielonych od braci idzie i Scheafera na nagrody. Gale w Niemczech odkąd zrobili Black Passa zaczęły się psuć, stracili mocno na rozpoznawalności. Gale na ARD/Pro7 oglądało 15mln Niemców, a w Black Passie? Nawet Włodarczyk - Gevor był na BP. A sam Sauerland mocno ucierpiał po tych przekrętach z wałkami. Abraham z Krasniqim był pokazywany w podrzędnym lokalnym MDR.
 
Sauerland teraz ładuje kasę w Super Series.

Tak, promuje innych zawodników bo taki ma kaprys. :siara: Nie wiadomo czy ktokolwiek od niego zawalczy, próbują wkręcić Gevora mimo porażki z Diablo albo Hucka, który aktualnie pasuje tam jak gówno do czekolady. I tak jak wspomniałeś głównym organizującym jest Scheafer i to on tym że pozwolił się Sauerlandowi koło tego zakręcić ratuje mu dupę, inaczej przestałby całkiem istnieć na promotorskiej mapie. Mówił o tym m.in. Pindera w którymś z ostatnich puncherów.
 
Back
Top