Boks

Jestem spokojny o swój zakład
Najgorsze co może spotkać Władka to wyprowadzenie go z równowagi. Jak widać jest pełne skupienie i koncentracja, profesjonalizm przede wszystkim. Bardzo dobrze ze nie próbuje odgryzać się Fury'emu w walce na słowa


Mam nadzieję, że będzie soczyste KO na tym błaźnie.
 
Obejrzałem kilka filmów przed tą walką i kibicuję mocno Furemu. Młody, inteligentny,przebojowy chłopak z ciekawym boksem jak na zawodnika tej kategorii. Czas na nowego mistrza i wierzę że Fury jest w stanie to zrobić. Z kim się Władek bił tak naprawdę ostatnio, ma mocniejszych rywali na sparach niż w walkach. To jest w każdym razie najmocniejszy z jego ostatnich rywali i trzymam kciuki za nowego mistrza.pzdr
 
Izu wystapi w kolejnej edycji Tanca z Gwiazdami-taka ciekawostka:wink: @VoRaNeK trafiles gdzies na info o ktorej Kliczko bedzie wychodzil? 23? Pozniej?
 
Dzisiejsze ważenie, Fury klasycznie kanapowa sylwetka a Dr. Steelhammer również bez zaskoczenia wyrzeźbiony. Kliczko 11.5 kg Fury 112 kg. Ciekawostka - ceremonia ważenia była zamknięta ze względów bezpieczeńśtwa.
 
vs Chisora
Fury_weigh_in.jpg

vs Kliczko
Tyson-Fury.jpg

Faktycznie, druzgocąca różnica na korzyść w SYLWETCE. :rofl:
 
a co ma wyglad do tego co on kulturysta jest ? Kliczko cos z ringiem chyba kombinuje , Fury mowi ze stoi sie na nim jak na trampolinie i moze sie z walki wycofac
 
a co ma wyglad do tego co on kulturysta jest ? Kliczko cos z ringiem chyba kombinuje , Fury mowi ze stoi sie na nim jak na trampolinie i moze sie z walki wycofac

Ale ja nie napisałem że wygląd walczy, tylko że Fury wygląda jak na każdej walce, czyli nie jest to sylwetka kulturysty jak u Joshuy czy Wildera. Nie szukaj drugiego dna. A co do tego ringu to jest już porozumienie i walka normalnie się odbędzie.
 
Voran się bawi na KSW tak więc nie odpisze. Wczoraj już się go pytałem ale już bawił w KRK i nie odpisał do tej pory:lol: Stawiam że nie wcześniej niż 23 ale nie później niż o północy.
 
Transmisja na Polsacie Sport ruszyła o 21 i 5 walk przed main eventem będzie, więc do 23 mogą się nie wyrobić, stawiałbym koło 23.30 ale to tylko moje domysły.
 
Back
Top