Boks

Znam kolesi którzy mieszkają w Anglii po 10 lat i gorzej od niego mówią więc całkiem spoko jak na kilka miesięcy nauki obcego języka ;d
 
Polecam wszystkim odpalić walkę Rodriguez-Seals, jak ktoś nie ogląda. Pierwsza runda przejdzie do historii, co za bombardowanie. Trzy rundej mocnej bitki.
 
Oby, oby, chciałbym żeby w końcu ktoś ograł Kovaleva, a kto ma to zrobić jak nie SOG ?

Myślisz, ze Ward potrafi przyjąć? Walka raczej na 12 rund i na 100 Kovalev miałby swoje momenty, w których to mógłby dość poważnie podłączyć Amerykanina
Dla mnie 50-50
 
Myślisz, ze Ward potrafi przyjąć? Walka raczej na 12 rund i na 100 Kovalev miałby swoje momenty, w których to mógłby dość poważnie podłączyć Amerykanina
Dla mnie 50-50
Żeby mógł przyjąć to Krusher musiałby go trafić i to raczej mocno, obrona Warda jest świetna i potrafi boksować z kontry, to mógłby być problem dla Kovaleva. Poza tym pamiętajmy o walce z Hopkinsem, to co prawda dużo bardziej doświadczony zawodnik ale myślę że o porównywalnej szczęce i obronie i nie skończyło się KO. Uwielbiam takich bokserów jak Ward czy emerytowany Floyd, sweet science !
 
Artur Abraham wygrał splitem z Martinem Murrayem i obronił pas WBO. Moim zdaniem wałek, Murray wygrał 7-8 rund.
 
O której do ringu wchodzi Cotto i Alvarez? Nie chce mi się oglądać całej gali i bym sobie nastawił budzik. 5.00-5.30?
 
Vargas-Miura, świetna wojna !!! A teraz pora na Main Event, oby chociaż dorównał wcześniejszej walce.
 

To jest jakaś kpina, za to nienawidzę boksu. Wygrana Canelo byłaby MEGA wątpliwa, a TAKA punktacja to jest SKANDAL. Cwel do dupy sędziom.

Spodziewalem sie czegos takiego skoro nawet z Floydem jeden "sędzia" (interpretator) wyczarowal rudemu remis. Z Lara tez przegral.

Szkoda Cotto.
 
Cotto nie zasłużył na wygraną, walka była bliższa niż punktowali sędziowie ale według mnie wygrał Canelo 7 rund do 5
 
Jak można było dać wygraną Canelo?? Nie mówię już o punktacji 119-109???
Dlatego właśnie nie mogę oglądać boksu człowieka po prostu nosi po ustawionych werdyktach. Szkoda Cotto bo zdecydowanie wygrał
 
DAWID KOSTECKI PRÓBOWAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO

Code:
Dawid Kostecki (39-2, 25 KO) próbował popełnić samobójstwo - podał portal nowiny24.pl. "Cygan" w ciężkim stanie przebywa w jednym z rzeszowskich szpitali.

34-letni Kostecki kilkanaście miesięcy temu wyszedł z aresztu. W maju został zawieszony na dwa lata za doping, który wykryto u niego przy okazji ubiegłorocznej gali Polsat Boxing Night w Krakowie. "Cygan" przegrał wtedy na punkty z Andrzejem Sołdrą.

Od jakiegoś czasu Kostecki był bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie publikował filmiki na Facebooku, między innymi z przygotowań do powrotu do sportu. Wrócić miał już jednak nie jako bokser, a zawodnik MMA.

źródło http://www.bokser.org/content/2015/11/24/152322/index.jsp
 
Jestem spokojny o swój zakład
Najgorsze co może spotkać Władka to wyprowadzenie go z równowagi. Jak widać jest pełne skupienie i koncentracja, profesjonalizm przede wszystkim. Bardzo dobrze ze nie próbuje odgryzać się Fury'emu w walce na słowa

 
Back
Top