Boks

Walke oglądałem równoczesnie z ksw, ale dopiero teraz nadrobilem piosenke :D dobre, jestem na tak
W rewanżu Team Fury z całej epy
 
@m0nster Dlaczego wyzywasz mnie od pip czy małolatów? Czy ja czyniłem coś podobnego w twoim kierunku?
Podniecasz sie tym Furym jakby nie wiadomo w jakim stylu pokonał Kliczke
 
@VoRaNeK nie chce mi się pisać dzisiaj i wykłócać, ale jeśli uznałeś określenie pipa czy małolat za obraźliwe to przepraszam :)

Tak tylko pytam bo zrozumiałbym gdybym sam pisał coś w podobny deseń. Ja stawiałem na Kliczke przez destrukcję, ty na Fury'ego, że zaskoczy i wygra. To wszystko.

Piwo bez % bedzie. Gdyby coś to bede w Wawie na KSW 34
 
Kliczko zamierza od razu walczyć z Furym, ale jestem ciekaw jak on jest w stanie się przestawić ze swojego stylu tak, żeby wygrać z Tysonem jak przez 12 rund totalnie był zagubiony.
 
Fury w przyszłym roku zunifikuje pasy , jest najlepszy w tej chwili, a na piosenka żonie na koniec mistrzosywo świata, jedną akcją przebił wszystkich mistrzów do tej pory, nie ma drugiego takiego mistrza w tej chcwili w boksie, pzdr
 
Kliczko zamierza od razu walczyć z Furym, ale jestem ciekaw jak on jest w stanie się przestawić ze swojego stylu tak, żeby wygrać z Tysonem jak przez 12 rund totalnie był zagubiony.
Racja, Fury troche zdillashawowal Kliczke, rewanz szybki to moze byc powtorka z rozrywki.
 
Jak Władek dojdzie do siebie to zda sobie sprawę ze nie chce rewanżu za szybko, mi tam Kliczki nie żal, czas najwyzszy, wreszcie w wadze ciężkiej będzie się działo, HW w 2016 roku będzie najciekawszą waga,
 
Stevenson twwierdz że w czerwcu dojdzie do jego spotkania z Kowaliowem, oby bo to materiał na świetną walkę.
 
W przyszłym roku jeszcze nie, ale będzie taki moment gdzie Joshua jeśli będzie się dalej dobrze rozwijał i nie zmarnuje potencjału będzie drugim Lenoxem,Tysonem,Alim itp ; d Bezsprzecznie największy obecnie talent w wadze ciężkiej :)

A co do nowego mistrza, bardzo dobre warunki fizyczne i specyficzny styl/taktyka choć głównie poprzez warunki mógł sobie na taki sposób walki pozwolić, rewanż bardzo ciekawy, na bank raczej zakończony przed czasem.
 
Joshua walczy niedługo z Whytem. Mam nadzieje, że nie bedzie przypału :wink:
Koleś juz raz pokonał Antka w amatorce
 
Joshua to największa nadzieja wagi ciężkiej. Oby jemu się udało bo potrzeba nam takiego kozaka w HW.

Walka z Whytem będzie bardziej emocjonująca niż walka Fury - Klitschko. Wracając do Tysona to teraz liczę bardzo na walkę z Wilderem i wtedy dowiemy się wszystkiego o koszykarzu z USA.
 
Ja typowałem 65/35 Kliczko, gdzieś tam wcześniej jest mój post na ten temat i generalnie sprawdziło się to co pisałem.
Prosty Fury'ego zrobił dużo roboty - świetnie dystansował i wybijał z rytmu.
Ja byłem w szoku jak wiele ludzi sprowadzało Tysona Fury'ego tylko do warunków fizycznych i widziała analogie do Mariusza Wacha :o o:

Co do Joshuy to bym się jeszcze nie rozpędzał - wygląda na razie świetnie, ale z kim ? Z dziadkami i bumami. On nie walczył z nikim, kto wyszedł do ringu po wygraną.
Nie wiadomo co będzie jak przyjmie cios, nie wiadomo co z kondycją, nie wiadomo jak będzie gdy plan walki nie będzie działał. Dużo tych znaków zapytania.
Panowie sparowali dawno temu i Fury przyznał, że przegrał ten sparing, ale jest ciekawostka odnośnie tego sparingu. Fury obiecał, że jak Joshua go znokautuje, wtedy dostanie Rolexa. Nie udało się :)

Jest jeszcze jedna rzecz - Fury będzie teraz duuużo lepszy, dużo pewniejszy siebie i z jeszcze większą motywacją. Takie zwycięstwo daje niesamowitego kopa.
 
Czy rewanż wygra Klitschko czy Fury i tak niedługo przyjdzie Wilder i zabierze wszystkie pasy.
Z kim takim wygrał Wilder, że taki pewny jesteś ? Podpowiem - 1 wygrana z zawodnikiem top 15 - Stivernem, poza tym sami conajwyżej średniacy. Przecież tych ostatnich przeciwników to powinien dostawać Szpilka, a nie mistrz WBC...
Uważasz, że wybór rywali jakich ma i sposób prowadzenia to przypadek ? Wildera nokautowali w amatorce. Owszem, jest szybki, dynamiczny, silny, ale bardzo surowy.
Zobaczymy czy poradzi sobie z Powietkinem, bo od tej walki nie ucieknie, ja myślę, że sobie nie poradzi.
 
Zobaczymy czy poradzi sobie z Powietkinem, bo od tej walki nie ucieknie, ja myślę, że sobie nie poradzi.
No zobaczymy,
no właśnie o styl walki i warunki mi chodzi, juz dawno zanim zdobył pasek mówiłem, ze to przyszly mistrz. W boksie nie siedze na tyle, zeby być ekspertem ale sposob poruszania się Wildera a Furego to imo niebo a ziemia. Wydaje mi się, że gośc się rozwija.
Poczekamy a zobaczymy, ja jezeli zmierzy się z Povietkinem stawiam na niego.
 
@MegasamoaN Zobaczymy :) Walka Wilder - Powietkin pewnie 2Q 2o16 jeśli któryś nie złapie kontuzji. Ma mieć obronę WBC w styczniu.
Pojawiło się info, że podpisali kontrakt na walke z Głazkovem. Dobry rywal w kontekście Powietkina. Słabszy, ale dosyć podobny stylowo.
Wilder nie lubi walczyć w półdystansie, ma szybkie, ale słabe, chude nogi, to może mieć znaczenie w kontekście przepychania się w klinczu.
Dla mnie Wilder ma bardzo podejrzaną szczękę.
Był nokautowany kilka razy w amatorce (walczą w dużych rękawicach i kaskach), leżał z dobrym journeymanem Scouniersem na zawodowstwie, pare razy pływał. Zobacz - niedawno w 4 rundzie prawie znokautował go w obronie tytułu journeyman Molina.
Ciekawostka - w amatorce z Wilderem wygrał na punkty Krzysztof Zimnoch :)
Urywki ze sparingów z 2013 z Davidem Haye (pojawił się tam także Wach)
https://www.youtube.com/watch?v=g7rhzS1rlOk

Z drugiej strony na sparingach z Kliczko (przed Wachem) radził sobie ponoć dobrze, ze Stivernem nie było problemu z kondycją i trzymaniem ciosu.

Żeby nie było, ja lubię walki Wildera, są emocje, połączenie podejrzanej szczęki, siły i dobrego atletyzmu to dobra kombinacja dla kibiców :)

Co do poruszania się - Fury może i jest trochę pokraczny, ale on jest bardzo lotny na nogach i jego ustawienie jest bardzo defensywne, dużo odejść na boki, w dziwnych kątach, dlatego to czasem śmiesznie wygląda, ale jest bardzo skuteczne. Wilder może wizualnie jest szybszy, ale raz - strasznie się odkrywa przy zadawaniu sierpów (cepów), dwa - cofa się w lini prostej (czym to się może skończyć jak przeciwnik ma niezły zasięg można było zobaczyć w ostatniej walce Huck - Głowacki)

W Wildera zainwestowano kupe kasy, dlatego teraz organizują tyle obron z byle kim - inwestycja musi się spłacić.
 
Last edited:
Żeby nie było, ja lubię walki Wildera, są emocje, połączenie podejrzanej szczęki, siły i dobrego atletyzmu to dobra kombinacja dla kibiców :)

Jeszcze jakby do tego dorzucił porząnych rywali to byłoby pięnie. Ale już niedługo będą poważne walki.
 
Adamek odrzucił ofertę walki o pas z Wilderem, stawka 250 tys. $. Nie zgodził się ponieważ nie jest przygotowany a walka Deontaya już za miesiąc. Podobno brany pod uwagę jest teraz Szpilka ale tutaj problemem są finanse, Borek na Twitterze sugeruje że Szpila wziąłby tą walkę ale ... za kilka razy większą gażę. :smile:
 
No zeby od razu na leczenie bylo . Wedlug mnie to i Wilder i Povietkin wwygrywaja zz Furym przez ko . Jeden i drugi ma czym uderzyc i nie boja sie isc na bojke .
 
Adamek woli poobijać się na PBN:sad: jego jestem jeszcze w stanie zrozumieć bo od ostatniej walki pewnie nawet nie był na sali a przygotowania do kwietniowej walki ma zacząć w styczniu tak więc forma typowo kanapowa. Szpila gdyby pociągnął przygotowania od przełożonej walki z Mansourem to pewnie by się skusił( no i kasa jak Mati pisze) ale po wzięciu walki w krótkim czasie z Jenningsem pewnie też już kalkuluje bardziej. Może dostanie propozycję walki z Glazkowem o pas bo jest wysoko w rankingach. No robi się ciekawie:wink:
 
Izu jutro #koks
Najwięcej w karierze. 107,5 kilo mięśnia




Jeśli tak to Szpila mógł rozważyć oferte Wildera



#smiech



 
Back
Top