Boks

Dobrze, że nie w Niemczech. Za zachodnią granicą dzieją się czasem dziwne rzeczy gdy dochodzi do decyzji :lol:
Cóż ... Pozostaje liczyć, że nie skończy jak jego poprzednicy a uważam, że mniej znany, mniej medialny Głowacki poradzi sobie z nich wszystkich najlepiej
Obyś miał rację. Kolejnej kompromitacji nie zniosę.
 


Lolol zacieramy rączki na Jackiewicz-Szeremeta :D Fajnie by było obejrzeć jakąś wojnę Jackiewicza gdzie wychodzi z zamiarem nokautu jak za starych czasów a zapowiada że tak będzie :D
 
Chavez to bardzo znane nazwisko, ale nie jest to wybitny bokser jakim był jego ojciec. Coś czuję, że Andrzej będzie miał szanse go ustrzelić. Jakby się udało będzie bajka !
Wie ktoś, o której można się spodziewać obu panów w ringu ? Coś czytałem że około 5, jest ktoś w stanie to potwierdzić ?
 
Chavez to bardzo znane nazwisko, ale nie jest to wybitny bokser jakim był jego ojciec. Coś czuję, że Andrzej będzie miał szanse go ustrzelić. Jakby się udało będzie bajka !
Wie ktoś, o której można się spodziewać obu panów w ringu ? Coś czytałem że około 5, jest ktoś w stanie to potwierdzić ?
W programie showtime jest od 5. Czyli w TVP będą od 2.45 pokazywać studio i jakieś prelimsy.
 
To samo sobie pomyślałem, 4:20 idealna pora bo człowiek nie będzie musiał się kręcić po domu jak skończy oglądać UFC.
 
Brawo Maciej Miszkiń za deklasację Głażewskiego ! Udowodnił, że kompromitacja Głaza w ostatniej walce z Niemcem to nie był przypadek. Głażewski jest po prostu bardzooo słaby i przereklamowany.
 
Kto nie ogladal niech zaluje. Fantastyczny popis Andrzeja, dawno nie widzialem tak efektownego boksu, szczegolnie w wykonaniu Polaka. Brawa i podziekowania. Legendarna polska sila ujawnila sie tydzien pozniej, ale zawsze :wink:
 
świetna walka w wykonaniu Polaka , mieliśmy Adamka , Michalczewskiego , Gołote , teraz mamy Fonfare , Szpilke i może jeszcze Włodarczyka , ale o tym się przekonamy przy jego następnej walce
 
Back
Top