Boks

Stawia ktoś coś z boksu na ten weekend?

Nie za bardzo jest co stawiac, bo kursy strasznie niskie ... Najwyższy ( 1.22 ) na Abrahama w walce ze Smithem ...


,,18 kwietnia dojdzie do walki Ruslana Provodnikova (24-3, 17 KO) z Lucasem Martinem Matthysse (36-3, 34 KO),,

Ta walka po prostu nie może byc nudna ! Najlepsze ogłoszone zestawienie w tym roku jak dla mnie
 
Brawa dla Martina Murraya bo pokazał się bardzo dobrze ma tle, fenomenalnego Golovkina . Kazach można komplementowac godzinami, ale mi najbardziej podoba sie to że jest on mega spokojny i zachowuję zimną krew konsekwentnie rozbijając rywala z minuty na minutę , z rundy na rundę . Wielki bokser dla którego nie widzę godnego przeciwnika na chwilę obecną i jakoś po prostu nie mogę sobie wyobrazic że może on z kimś przegrac .
 
GGG porozbijał solidnego Murraya, ciekawe kto następny.
Tydzień po Pac vs Money będzie walczył Alvarez z Kirklandem, szykuje się dobry miesiąc dla boksu.
 
Heh, @mat01 wyjąłeś mi to z rąk ;)

Rywale Parzęczewskiego to jacyś kozacy w chuj. 10-7 to mi się kojarzy z Pawlęgą, a nie z dobrym bokserem



Nie będzie gali 10 kwietnia w Rzeszowie

 
Ważenie przed debiutancką gala Ala Haymona ( Premier Boxing Champions )



Broner chyba lekko się przestraszył podczas ,,face to face,, - mam nadzieje , że przegra bo jest to najbardziej irytujący i denerwujacy mnie bokser :tongue:
 
Thurman doskonała dyspozycja wczorajszej nocy liczę , że zbiję jeszcze kogoś ( myślę , że w jego wadzę , każdy jest w jego zasięgu ) i dostanie szansę na walkę z Floydem . Duch udowodnił chyba każdemu że jest prawdziwym wojownikiem ( ileż on bomb wyłapał ! ), ale niestety był o wiele wolniejszy od swojego rywala . Dobrą strategie obrał bodajże od 9 rundy ( ciągły klincz i ciosy z klinczu ) , ale nie wiem czy to nie wynikało , że Keith już był trochu zmęczony i dlatego dawał się trochu obijac przy linach . Naprawdę było warto poczekac na ten pojedynek bo obydwoje nie unikali walki przez co walka była atrakcyjna .
 
Ulala, Babilon ma grube żale do Chudeckiego, uzasadnione z resztą wychodzi na to.
 
Ona ma tyle kasiory, że akurat mogła sobie kupić ten bilet...

Zawsze tak jest, że jak kogoś stać, to ma za darmo. Na całym świecie gwiazdy jeżdżą świetnymi samochodami często tylko za to, że je reklamują i głupi Pudelek zrobi im zdjęcie w nowym wózku.
 
Gorąco się zrobiło. Jako wieloletni fan i obserwator poczynań Tomka na zawodowych ringach nie chciałbym aby to chodziło o niego. Spora rysa na karierze
Też typuje Cygana aczkolwiek dobra dyspozycja Sołdry w walce z Kosteckim była zaskakująco dobra i cień podejrzeć może być

Sylwetka Szpilki ? Bardzo dobra ale czy "natural" ?
 
Back
Top