Boks

Szpilka mial wyjsc ok 5;30 ... I wez tu zaufaj portala bokserskim. Przynajmbiej Andrzeja sobie obejrze live
 
Powtorka z walki diablo vs chakiev. Pojedynek dobry dla oka. Andrzej pokazal charakter i wytrwalosc, przetrwac siedmio rundowy szturm i wygtac przed czasem. To sie ceni. Na goroco to Fonfara za latwo daje sie trafiac. Balans i ruchliwosc w defemsywie do poprawy.


Polska sila !
 
Voranek no co Ty...Diablo do czasu nokautu był masakrowany, a tutaj Szpilka prowadził zdecydowanie poza knockdownem na nim. Hmmm...chyba jednak pisałeś o walce Fąfary :D A jej nie widziałem, luknę dopiero w domu przed 9...



Tyle silnych ciosów Szpila wyprowadził, ale żaden nie wszedł jak należy. Lewy ani to prosty, ani sierp tak naprawdę, ani z pełnym skrętem ciała, ale w punkt. Tak właśnie liczy się celność, a nie siła, a z taką opinią, że to dzięki sile się nokautuje często się tu spotykam :)



Fajnie jakby tak intensywnie wyglądała każda walka w cięzkiej w MMA. Nie powiem w boksie, bo go już prawie nie oglądam poza występami Polaków. Minęły te czasy, teraz liczy się wszechstylowość :)
 
Hehe, teraz widzę cały post, więc musiałem zrobić post pod postem, bo po czasie...Nie chciałem się zespoilerować, ale szukałem video, a widziałem, że Twój (Voranek) post był ostatnim, więc zajrzałem w temat i patrząc obwodowo szukałem :D Dobre występy zakończone nokautami. Szpilka może mistrzem za Kliczków nie będzie, ale jego walki muszą mieć oglądalność, świetna walka, nie po to by wypunktować.
 
1.gif




1.gif




Artur+Szpilka+vs.+Mike+Mollo+kd.gif
 
Kurwa przespałem Szpilkę na żywo. Fonfara bardzo ciężki pojedynek, jeden cios i naprawdę całą walkę zmienił.
 
Szpilka wczoraj udowodnił że jest słabym bokserem, dawał się trafiać lewym sierpowym jak dziecko, nie ma szans na takich bokserów jak Chambers, Chisora, Adamek. Niestety pozostaje obijać ogórków typu Bidenko
 
Z tej walki najbardziej podobał mi się pasek ESPN z wynikami z bejbola. Czuć było powiew ameryki na polsacie.







Tak na serio to fajne KO, przewaga szpilki w ogóle była nie zagrożona. Ten nokdaun też wydaje się przypadkowy(piszę tak bo nie widziałem powtórek bo zamiast tego oglądałem jak Zborowski reklamuje proszek :/).



Szpila dobry wariat, fanem nie jestem ale porażek też mu nie życzę. Niech tam objia tych amerykańców.
 
Sęk w tym, że takie "przypadki" zdarzają mu się co walkę. Poprzedni oponenci po prostu boksowali gorzej, niż Mollo i nie potrafili tego wykorzystać. Póki tego nie poprawi, to do czołówki startu nie ma.
 
@Born2kill Heh, tak pisałem o Fonfarze :-)



Co do walki Szpilki to widać postęp w nie napalaniu się na KO jak to Artur miał w zwyczaju. Wszystko fajnie wyglądało to momentu dziwnego liczenia Szpilki. Później walka stała się chaotyczna, ciosy rzucane z odydwu stron bez większego pomysłu na walkę z obu stron. Artur próbował ustawiać prawym prostym ale Mike szedł jak taran i ciężko było o ładny boks. KO pierwsza klasa, cios ładnie trafiony na szczękę, po którym nie było sensu wznawiać walki bo skończyłoby się jeszcze gorzej dla zdrowia Mollo. Pojedynek mógł się podobać, zwłasza 3 runda, w której Artur przejął z początkiem rundy wyraźną iniciatywe aby skończyć po chwili na deskach. Występ udany choć błędy w postaci dziurawej obrony i blokowanie ciosów twarzą nie pomogą mu w zajściu do walki o Mistrzostwo Świata. Dopiero 16 zawodowa walka Szpilki, spieszyć się nie ma gdzie ale czas płynie i trzeba zaczać pomału eliminować błędy jak ma się w planie walki z najlepszymi.
 
Nieoglądałem bo spodziewałem się powtórki z ich pierwszej walki i jak widać nie pomyliłem się. Szpilka ląduje na deskach po ciosach gościa, który na codzień nie zajmuje się boksem zawodowo a tylko dorabia. Gdzie jemu do Adamka, którego tak krytykuje
 
Nie wiem co się czepiacie, wygrał walkę, przetrwał nokdaun, Mollo nie. Kolejny raz, po takich powrotach poznaje się prawdziwych walczaków. Lepiej jakby punktował jak Kliczko czy jednak efektownie chciał skończyć rywala przed czasem? Póki notuje zwycięstwa nie musi tego zmieniać. Ryzykownie walczy, ale ostatecznie robi co należy. Poza tym na jednego większa agresja bardziej działa, z innym trzeba bardziej strategicznie to rozwiązać, np. jak Fonfara. W porównaniu do pierwszej walki miał większą przewagę, z nokdaunu też lepiej powrócił, a i nie kładł Mollo kilka razy, wystarczyło raz. Ja tu widzę mimo wszystko postęp w porównaniu do pierwszej walki. Cios, po którym padł to była wyraźna kontra spod gradobicia od Szpili...zdarza się. Ważne, że efekt końcowy osiągnięty. Z drugiej strony Mollo to niski ciężki, a to z wyższymi przeczuwam większe problemy, ale oby był z czasem jak Tyson z niewidzialnymi sprężynami w stopach doskakujący w mgnieniu oka ;)
 
Mimo kilku błędów w defensywie Szpilka całkiem dobrze się pokazał. Nie jestem jego fanem ale podoba mi się że chce kończyć walki przed czasem, nie punktuje do decyzji.
 
Co to za galę pokazują teraz na Polsacie Sport??? Niestety nie kupiłem dziś Kropki z Biedronki i jest lipa, ktoś wie kiedy walczy Zimnoch ???
 
Co to za galę pokazują teraz na Polsacie Sport???


Gala z Cardiff z główną walką wieczoru Cleverly vs Kovalev o pas WBO kat półciężkiej, który obecie dierży Brytyjczyk
 
No to Kovalev zmasakrował walijczyka ! ma chłop bombe w łapie. Cleverly latał po ringu jak jakis sparingpartner a nie champion



Brawo Kovalev
 
Tyle rzeczy się dzieje, że nie mam czasu od kompa odejść i nawet zapomniałem obejrzeć fuck ...







Kowaliew zgodnie z oczekiwaniami wygrał teraz być może walka z Hopkinsem ?
 
Tak oglądam walkę Zimnocha i jakoś nie zachwyca mnie on zresztą tak samo jak Szpilka ale mam nadzieję że Krzysiek wygra z Arturem
 
Totalna dominacja, świetnie w obronie no i bardzo dobrze wchodziły kombinacje.


Szkoda że kolejna walka znowu ze słabym rywalem będzie... Binkowski jakby ktoś nie wiedział :(
 
Back
Top