Boks

Szpilka vs Zimnoch walke zrobić to nie łaska kurwa są..... wyciągają kelnerów jednemu i drugiemu....
 
Tak naprawdę Zimnoch powinien znokautować tego typa nawet już nie pamiętam jak jego przeciwnik się zwał, zgadzam się z LaQi tak Zimnoch jak i Szpilka obijają kelnerów, przyjdzie im walczyć z kimś lepszym to będą jaja jak z Wawrzykiem w walce z Povietkinem
 
Te walki Zimnocha to przemyslane dzialanie, majace na celu jak najbardziej nakrecic mu rekord do walki ze Szpilka, ktora odbedzie sie w lutym przyszlego roku podczas kolejnego polsat boxing night. Polsat ma w tym interes zeby pompowac ten balonik bo walka bedzie w PPV.
 
Telewizja Orange Sport będzie regularnie emitowała program All Access, pokazujący od kulis przygotowania do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków ostatnich lat pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (44-0, 26 KO) i Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO). Transmisja pierwszego odcinka w najbliższą sobotę o godz. 23.30.



ringpolska.pl
 
Povietkin też chce sparować z Wachem, ostatnio nasz olbrzym jest gorącym towarem na rynku HW
 
Oboje walczą na wieżowców, a Wach jest wymarzonym sparingpartnerem żeby przygotować się pod takich zawodników jak Fury.
 
Haye znokautuje Furego do piątej rundy i skończy pierdolenie Tysonka który jest balonikiem który już właściwie pękł po walce z USS
 
Wizyta Tomka w rm, słuchałem audycji i rozbawiła mnie kobieta która również była w studiu i sypła coś w ten sposób : "my tu panie Adamie wszyscy panu kibicujemy ":-)
 
rojo.jpg




Coraz bliżej do tej walki, zobaczymy czy tu też nastąpi zmiana mistrza ? chociaż wątpie:-)
 
Dobrze by było jakby Canelo sprawił jakąś niespodzianke, jak nie wygrana to chociaż walka do końca i niepoddawanie się.
Klitschko - Povietkin no tu wynik z góry jest znany, także nie będzie niespodzianek
 
Im trudniejszy rywal tym Floyd walczy lepiej. Zmiany na tronie nie będzie. Młokos ma jeszcze czas i wiele osiągnie w prrzyszłości ale do mistrza jeszcze mu daleko. DEC na korzyść Mayweathera. Liczę na rekord PPV. Nie zapominajmy, że gala nie kończy się na tym pojedynku. Mamy przecież jeszcze bardzo ciekawe starcie na szczycie kategorii półśredniej, Danny Garcia vs Lucas Matthysse (Danny broni tytułów WBA i WBC) oraz kolejny pojedynek o mistrzostwo świata, Ishe Smith vs Carlos Molina (junior średnia)



Szykuje się mega gala. Wielkim plusem jest to, że będzie ją można zobaczyć na Orange Sport



Kliczko wygra to przed czasem. Jeśli Huck potrafił wstrząsnąć Povietkinem nie raz to Ukrainiec zrobi to więcej razy i dwa razy mocniej. Szanse oceniam na 95-5. Cień szansy jest zawsze
 
Smith i Molina sa z tego Contendera co na polsacie lecial?


Kurcze, te trzy pojedynki naprawde mega.
 
Moliny tam chyba nie było. 4 serie tego programu wypuścili ale Carlosa tam nie kojarze



Ishe Smith jak najbardziej brał udział. Uczestniczył w pierwszej serii. Odpadł gdzieś w połowie
 
Zmarł Tommy Morrison, były mistrz świata wagi ciężkiej, szerszej publiczności znany z występu w filmie Rocky V.







http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Zmarl-Tommy-Morrison-byly-mistrz-swiata-mial-44-lata,wid,15946185,wiadomosc.html?ticaid=1113e2







Wielka szkoda, odszedł w młodym wieku. Dobry pięściarz, potężny lewy sierpowy, nigdy nie bał się wyzwań, dawał efektowne walki, z pewnością należał do szerokiej czołówka wagi ciężkiej złotych lat 90. Co prawda Lewis i Mercer zweryfikowali jego umiejętności, ale zwycięstwa (po nietypowej dla niego walce na wstecznym, ale jednak) nad Foremanem nikt mu nie odbierze.
 
słabo u mnie z kobiecym boksem i dopiero teraz, przypadkiem dowiedziałem się że mamy (można tak powiedzieć) mistrzynięWBC i IBF w boksie zawodowym- Ave Knight Salicką :)



DSC_5158.jpg




ava.jpg
 
Tsasiki dzięki za info , bo jest to dla mnie nowośc, "ciekawostka" ponieważ gdzieś przez uszy mi przeleciało jej nazwisko , ale że ma polskie korzennie było dla mnie do teraz niewiadomą :-)
 
Co najmniej 41,5 miliona dolarów zarobi Floyd Mayweather Jr (44-0, 26 KO) za pojedynek z Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 14 września podczas gali w Las Vegas.



To najwyższa gwarantowana wypłata w historii zawodowego boksu, w poprzednich pojedynkach Amerykanin miał zapisaną w kontrakcie minimalną gażę wysokości 32 milionów dolarów.



Kwotą jaką ostatecznie zainkasuje "Money" Floyd zostanie jeszcze powiększona o wpływy ze sprzedaży transmisji w systemie Pay-Per-View. Nie ujawniono jeszcze wysokości gwarantowanej gaży dla Alvareza.


Mistrz i mistrzowska forsa. Nie ogarniam :-)
 
Jeszcze mogliby policzyć ile zarobił na wcześniejszych walkach i by wyszła jakaś mega kosmiczna kwota, on już chyba nie wie co ma robić z tą kasą :-)
 
Back
Top