Boks

No i ujawniły się prawdziwe polaczki czerpiące przyjemność z cudzej krzywdy.



Dobrze że nie odniósł jakiejś kontuzji w tym wypadku.
 
Wiesz co, satuk, myślę, że możesz sobie wsadzić w tyłek swoje mądrości od siedmiu boleści. Koleś zgrywa świętego, a okazał się bydlakiem, który wsiada za kółko będąc najebanym i ryzykuje życie innych ludzi. Więc mam prawo napisać co o tym myślę, a ty się dalej martw Tomkiem czy sobie przynajmniej nóżki nie złamał.
 
To info to się troche kupy nie trzyma. Zatrzymali go podczas stłuczki, odmówił badania na zawartość alkoholu a potem wypuścili go za kaucja 1000$. Znaczy się co... pobrali mu krew, badali na wyziew czy uwierzyli na słowo i puścili za kaucją, bo nie ma takiej opcji zeby kolesia który spowodował wypadek/stłuczkę i odmówił badania alkomatem wypuścili bez pobrania krwi.
 
Tylko, że niewierzący nie pierdola kocobołów takich. Jak piją to piją, mówiąc o tym otwarcie. A ten w całe swoje zycie miesza religię, a odpierdala taki numer. Co na to Buk?



Adamek od dłuzszego czasu ma tendencje spadkową i widać, ze szuka pocieszenia w %.
 
Skoro spowodował wypadek to musiał być nieźle najebany, zapewne było to widać gołym okiem, nie trzeba było badać :-)
 
No to mamy unifikacje w lightweight.



Mistrz WBO Ricky Burns vs Miguel Vazquez mistrz IBF 16 marca na Wembley.



Super zestawienie. Dwóch świetnych techników z raczej słabym ciosem. Niemniej stawiam na Rickstera.



I już sobie ostrze zęby na pojedynek zwycięzcy tej potyczki z Broner'em o absolutne mistrzostwo wagi lekkiej ( w stawce pasy WBC, WBO i IBF).
 
Broner to przyszła gwiazda boksu, coś jak Floyd, stawiam na niego jeśli dojdzie do walki ze zwycięzcą walki Burns vs Vazquez, po unifikacji powinnien wskoczyc do 10 rankingu P4P.



Broner, Donaire, Garcia powinni przez najbiższe lata rządzić w swojej wadze



Chciałbym zobaczyć w niedalekiej przyszłości walkę Martineza z Golovkinem



Wydaje mi się, że w chwili obecnej dwóch najlepszych średnich na świecie



Chaveza Jr stawiam na 3 miejscu
 
Gołovkin jest co najwyżej w TOP5 middelweight, bo póki co w zawodowstwie nikogo znaczącego nie pokonał.
 
Cieślak vs Łaszczyk oficialnie 23 lutego na gali w Gdańsku



Młody persektywiczny czy doświadczony wracający po dwóch porażkach zostanie zwycięzcą tego starcia ?



Stawiam na Łaszczyka
 
Piróg i Macklin wyżej od Gołovkina ...



out.php
 
Widziałeś Macklina w walce z Martinezem?? Bardzo wyrównana batalia do 11 rundy i Martinez raz był liczony, ze Sturmem zdecydowanie wygrał i go zwałowali.



Pirog ma na rozkładzie lepszych zawodników niż Gołowkin, bardzo dobrego Jacobsa i solidnego Ishide.
 
Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje



Golovkin po pokonaniu Rosado pownnien dostać kogoś z wyżej wymienionych i się przekonamy kto miał rację



Szkoda, że tak mało osbób komentuje boks



http://boxrec.com/ratings.php?country=&sex=m&division=Middleweight&status=A&SUBMIT=Go



Geale za wysoko



Reszta w miare ok ale w tym roku to się zmieni
 
Ty z tym boxrec to tak na serio??



Pytam, bo rankingów z tej strony nikt wśród osób w środowisku bokserskim(bokserzy, promotorzy, dziennikarze) poważnie nie traktuje.
 
Up



Dlatego napisałem, że Geale jest za wysoko a z miejscami pozostałych można się zgodzić



To powiedz mi co ci nie pasi w tym rankingu ?



Że nie masz przekonania do umiejętności Golovkina to juz wiem ale w czym cie tak przekonuje Pirog, który walczy bardzo rzadko ? Sturm, który przegrał po wyrównanej walce z Gealem ?



Jeszcze jedno, Martinez był niesłusznie liczony w walce z Macllinem, nie można tu mówić o knockdownie
 
Back
Top